Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 410 z 411    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 407, 408, 409, 410, 411  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Pokud vím, tak 1589 jela jen do Parsu na opravu.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Když jsem se teď díval do fotogalerie, jsou tam obrázky tramvají 1589 a 1115 na vagonech v Králově Poli. Co to má znamenat, ta 1589? Co se stane s 1115 když ji teď vyřadili?


Kdo chce vidět poslední pozůstatky po vratném trojúhelníku na tř. kpt. Jaroše, tak má asi poslední příležitost - právě je v plném proudu odstraňování dlažby a brzo zmizí i koleje...


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Honza píše:
V Bratislavě jsem viděl T6A5 o rozchodu 1000 mm, která měla v "A" voze pantograf dole a v "B" voze nahoře :d-:


mno v praze a ostrave to je tusim obracene. TO je tim ze mezi vozy maji na sprahlech silovy propojeni 600V. V brne nejni. Osobne se mi vic libi BA , protoze bordel z list pada az za vuz.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
V Bratislavě jsem viděl T6A5 o rozchodu 1000 mm, která měla v "A" voze pantograf dole a v "B" voze nahoře :d-:


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
T6A5 na d-3 mi docela vyhovujou, ony nejsou ale zas tak spolehlivé. Často selhávají dveřní systémy, atd. Často jsou odstaveny na křižovatce z Žabin na Pisárky. Dlouhodobý pobyt na d-12,13 jim na druhých vozech zanechal poškrábaná skla :cry: . Teď, když do Kr. Pole jezdí více T3, jsou i ony více poškrábány :-x


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Tak nízkopodlažní kurzy na d-1 teď sice nejsou uvedeny v jízdním řádu, nicméně dnes tam lze spatřit vůz K3R 1751. Konečně přestal strašit na d-3, kde byl k ničemu.


ds píše:
Mělo by jich být dost : 15 na d-8, a po 6-7 vozech na d-9 a d-12. Takže jako rezerva určitě zůstane aspoň 6 vozů - pokud tedy nebude DPmB chtít zachovat nízkopodlažní kurzy na d-1 (nebo by na ně mohl nasadit Anitry - to by byla tlačenka :-D )


Mno zajímavá by byla souprava T3 + RT6N1 (páč ta je samovolně nepojízdná), aspoň se zachová ta nízkopodlažnost :lol:


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Mělo by jich být dost : 15 na d-8, a po 6-7 vozech na d-9 a d-12. Takže jako rezerva určitě zůstane aspoň 6 vozů - pokud tedy nebude DPmB chtít zachovat nízkopodlažní kurzy na d-1 (nebo by na ně mohl nasadit Anitry - to by byla tlačenka :-D )


VS píše:
No ony na d-1 být nemohly kvůli zastávce u Výstaviště,ale ta se teď upravuje,tkaže by se na d-1 mohly objevit možná od Září,jestli se to stihne. No ale, když bude d-1 jezdit přes Veveří,tak by tam mohly být úplně normálně.
Dojde vůbec o prázdnínách k nějakým změnám ohledně vypravování vozidel,kromě kachen na d-9 a 12?


No ty kachny na 8, 9 a 12 jsou mi záhadou. Máme vůbec tolik vozů??? Na d-8 je jich teď potřeba 20, o prázdninách počítám minimálně 15, takže zbývá 21 na 2 linky, no rezervy asi moc nebudou :lol:


No ony na d-1 být nemohly kvůli zastávce u Výstaviště,ale ta se teď upravuje,tkaže by se na d-1 mohly objevit možná od Září,jestli se to stihne. No ale, když bude d-1 jezdit přes Veveří,tak by tam mohly být úplně normálně.
Dojde vůbec o prázdnínách k nějakým změnám ohledně vypravování vozidel,kromě kachen na d-9 a 12?


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
T6A5 by na jedničce fakt seděly. Na té trojce mě pěkně štvou. Doufám že je dají pryč. :wink:


Dneska byla jedna T6 na 2/12, šlo o 1219+20.Je to ale opravdu dobytčák, zvlášť ten vlečňák vydával dost divný zvuky.


Já bych je dal na d-1,aspoň od 7 do 21 července,když bude jezdit v trase Voz.Medlánky-nádraží-Česká-Žabiny-Bystrc


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Mno a bude to za moment na idsjmk.wz.cz ??


Je to pravda,že T6A5 bude jezdit o prázdninách na lince 13 :?:


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
janik píše:
Zdravím všechny! Nevíte někdo, jak to vypadá s prodlužováním tramvajových tratí na Kameňák a do Staré Líšně? - tam se prý něco mělo dít už letos. Díky


A Lisen se musi postavit letos, nebot jinak drazni urad zakaze (kvuli nevhodnemu ukonceni na Jirove) provoz v useku Novolisenska - Jirova.

Ukonceni v Lisni na Nam. Karla IV. by melo byt uvratove. (vyrazne levnejsi varianta nez smycka) Bylo by dobre tam udelat jeste alespon vratny trojuhelnik pro nouzove obrazeni jednosmernych vozu, ale to asi nebude.


Offline
487
13 čer 2004 23:04
Na Kamenak je to zatim nerealne, ta cast kam by mela tramvaj byt je v Uzemnim Planu jako oblast rekreace a sportu a tedy nepripada v uvahu vedeni tramvaje, dalsi problem je, ze stavajici most neumoznuje mit soucasne vedenou silnici a tramvaj a nove najezdy by byly moc drahe a bude se tedy cekat na rekonstrukci mostu.


Zdravím všechny! Nevíte někdo, jak to vypadá s prodlužováním tramvajových tratí na Kameňák a do Staré Líšně? - tam se prý něco mělo dít už letos. Díky


adam_r píše:
Podle informaci, ktere jsem slysel by meli letos byt jeste 2 navic proti puvodnimu planu.
Podle mých informací by měly být tyhle dvě Anitery dodány až příští rok,ale možný je všchno :wink:


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Jamala licha píše:
Ptacku kolegacku, o tu listu pantografu prisla T2 a paac kluci buci z DPMB jeste nebyli na obede a meli velkej hlad, tak tu listu odmontovali z T3.


Psal jsem to, co jsem videl, kdyz jsem prisel k nadrazi. Mozna, kdybych prisel driv ... 8-)


Ptacku kolegacku, o tu listu pantografu prisla T2 a paac kluci buci z DPMB jeste nebyli na obede a meli velkej hlad, tak tu listu odmontovali z T3.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Vcera pred 14 hodinou prislel na hlavnim nadrazi predni vuz soupravy 2xT (se zrychlovaci) o listu pantografu. Souprava byla odstavena na koleji smer Liskovec a 8 ji objizdela po koleji nejbliz k centru.
Kolem 14:00 prijeli se sluzebni T2 a soupravu nejprve odtlacili zpet do zastavky Hl.nadrazi, aby nemuseli jet do Liskovce.

Evidencni cisla mam ve fotaku.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Podle informaci, ktere jsem slysel by meli letos byt jeste 2 navic proti puvodnimu planu.


Tak nám do Brna dorazila Anitra ev.č. 1814 - je pátá v tomto roce a tím je letošní dodávka Aniter ukončena(i když,kdo ví :wink: ). Pokračování příští rok (1815 - 1821) ... Můžete se s ní setkat hlavně na linkách 2,5,6 a 7. Čus 8-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 407, 408, 409, 410, 411  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 21:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]