Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 4 z 4    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tak už jen týden. Těšíte se?


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Bohužel mohu jen závidět. #-o


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Nádhera :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Vážení přátelé, dopravní nadšenci a návštěvníci stránek BMHD.cz,
srdečně Vás zveme na oslavu výročí 10 let od založení internetových stránek BMHD.cz, tedy stránek věnujících se městské hromadné dopravě v Brně a jeho okolí. Bylo by škoda takovou příležitost jen tak opomenout a nechat ztratit v propadlišti dějin. Rozhodli jsme se proto pro naše příznivce uspořádat malou oslavu pro připomenutí jubilea s zavzpomínání si, jak stránky BMHD.cz vznikaly a jak se rozvíjely.

Akce se bude konat v sobotu 6. 10. 2012 a program bude následující:
Sraz účastníků proběhne v 9:45 na zastávce Lipová (výjezdová vrátnice z vozovny Pisárky). Speciálně pro oslavu našeho jubilea bude vypravena souprava tramvají 3x T3R.PV, která nás bude cca do 16 hodin vozit po brněnské kolejové síti. Během jízdy budou samozřejmostí zastávky pro fotografování.
Po ukončení jízdy proběhne krátká exkurze ve vozovně Pisárky. Po prohlídce areálu pro nás bude před vozovnou přistaven kloubový autobus, který nás odveze do hostince Tuřanská Beseda, který se nachází na ulici Podlipná 25 v brněnských Tuřanech. V místním salónku, který je rezervován pouze pro nás, budeme pro připomenutí promítat obrázky z historie stránek, ukážeme Vám, jak funguje současná administrace a představíme Vám tvůrce stránek, které někteří z Vás znáte jen pod internetovými přezdívkami. V neposlední řadě se také dobře najíme, napijeme a popovídáme si.

Během jízdy s tramvají (3x T3R.PV) a dopravy autobusem do Tuřanské Besedy jste našimi hosty, útratu v restauraci si pak hradí každý sám.

Pokud Vám časové nebo jiné možnosti nedovolují, je samozřejmě možné se účastnit pouze jízdy s tramvají nebo pouze večerního posezení.

Restaurace Tuřanská beseda je vzdálená asi 200 m od autobusové zastávky Revoluční, odkud Vás dovezou do centra Brna linky 40 a 48 nebo noční linka 95 během 15 minut.

Vaši účast nám, prosím, potvrdtě ve formuláři na následujícím odkazu.
https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... a2k5Znc6MQ

Máte-li nějaký dotaz, neváhejte se obrátit mailem (či jakkoliv jinak) na manila: manil.bmhd(at)centrum.cz

Těšíme se na setkání s Vámi.

PS:
Pokud by někdo chtěl jen fotit a nejet s námi, trasu jízdy včetně časů pobytů ve smyčkách atd. zveřejníme ve fóru několik dní před akcí.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Ty trolejbusy a autobusy jsme se bavili s PvvS už tak dva roky zpět, že spíše někdy na podzim.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Já jsem o oslavách věděl už v době, kdy jsem začal s Mauriciem akci patro připravovat, proto je termín, jaký je, jinak by byl právě toho 6.10. :-)


Offline
Uživatelský avatar

757
21 lis 2010 09:08
Robert píše:
Nebylo to myšleno jako součást akce, ale že trolejbusový termín o týden později by se kryl s tímto.

S manilem jsem to řešil v průběhu prázdnin s dostatečným časem dopředu a jelikož jsme se na ničem nedohodli, nikam jsem to nepsal (teď jen píšu co bylo a co může nastat příští rok). Nekryl by se, kdybychom se na něčem domluvili a publikovali to (samozřejmě by to bylo dříve). Autobusová fotojízda se řeší až teď.

_________________________________
Obrázek


ach tak


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
ZdeněkH píše:
Bus mě osobně neláká. Jo kdyby to byla nějaká ŠM, ŠL atd.

Nebylo to myšleno jako součást akce, ale že trolejbusový termín o týden později by se kryl s tímto.


Offline
Uživatelský avatar

757
21 lis 2010 09:08
Zase u historických vozidel je bolestivý každý den provozu.

_________________________________
Obrázek


Bus mě osobně neláká. Jo kdyby to byla nějaká ŠM, ŠL atd.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
O týden později by měla proběhnout akce patrák.


Offline
Uživatelský avatar

757
21 lis 2010 09:08
manil píše:
v jeden den se nedá stihnout zorganizovat několik akcí najednou

To jsme si asi špatně rozumněli. Já myslel týden poté nebo před tramvajovou akcí. Ale teď bude lepší to odložit na květen nebo červen příštího roku.

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
:oops: aha, díky, příště budu lépe číst.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Stačí si přečíst první příspěvek v tématu ;)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Chtěl bych se zeptat, jestli bude v blízké době zveřejněn nějaký harmonogram - nebudu se moci zúčastnit na celou dobu, ač jsem původně chtěl - termínem jste se zrovna strefili do svatby mého dobrého kamaráda :-? ...
Nicméně tam nějaký čas bude.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
pokud by se jednalo o pisárecký vůz hlásím se jako šofér :-P


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
LukinT:
Historickému trolejbusu se rozhodně nebráním, ale v jeden den se nedá stihnout zorganizovat několik akcí najednou. Myslím, že program oslavy bude i tak výživný. 8-)


Ty jo 9Tr do Šlapek do by se mi líbilo. Zavzpomínal bych na mladá léta kdy jsem tam jezdil do skauta


Offline
Uživatelský avatar

757
21 lis 2010 09:08
Já nabízel manilovi, že bych mu pomohl s trasou v případě fotojízdy s historickým trolejbusem (který by byl velmi výhodný). Bohužel jsem se nesetkal s kladnou odezvou, ale to by záleželo také na zájmu ostatních. Projet se s takovou 9Tr například do Šlapanic nebo do Komína by nemuselo být špatné.

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

352
30 led 2008 17:13
Vobjednejte trolejbus, rád ho budu řídit 8-)

_________________________________
Nejlepší trolejbus je 22Tr. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se o tom přít, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Já mám něco, co by se sice zrušit dalo, ale rušil bych to vcelku nerad; taky bych byl radši, aby jízda začínala až někdy odpoledne.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
v kolik má startovat jízda? na 6.10. mám něco neodkladného a mám to tak zhruba do 15:00

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Už se těším. pripitek
Bude pozván i pan generální ředitel?

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Vážení přátelé,
přípravy oslavu 10 let BMHD intenzivně probíhají. Již nejpozději v několika dnech bude zveřejněn její podrobný itinerář.

Těšíme se na Vaši účast!


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 00:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]