Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 2 z 13    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Tím by se ta variabilnost ale snižovala a zase bychom se dostávali do situace, ve které je dnes drtivá většina souprav v Brně - pevné A a B. V případě např. více poruch A vozů musí všechna Bčka stát.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Manil: snad by taky byly variabilní, pouze s rozdílem pevně stanovených A a B vozů.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Varia bez kabiny v zadním voze jsou v brněnském provozu nesmyslné, společně s vleky a T3R.EV tvoří jediné variabilní soupravy, které se z provozních důvodů často různě přepojují.

U pevných souprav jako jsou T3R nebo T6A5, možná i u T3G, by to mělo smysl.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Niximor: podle toho, v jakém rozsahu by se to objednalo (třeba nejenom 4krát). Ušetřilo by se na kabině řidiče a ještě by tam bylo nějaké to místo navíc.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
A nezapomenout objednat právě 4 kusy...


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
To by se musel schvalit zas dalsi atyp, jako bychom jich v Brne nemeli dost...

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Fafner: Vario bez kabiny (doufám) s VV60LF srovnávat nelze. Daný vůz by měl sběrač, ale místo kabiny pouze ovládací panel. Snad něco takovýho může fungovat jako běžný druhý vůz v soupravě.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Já už docela dlouho nadávám, že součástí připravovaného úseku VMO Rokytova/Tomkovo náměstí není šalinotrať nebo jakákoliv jiná separátní trať (třeba na tříčlánkové trolejbusy), která by postupně nahrazovala trolejbusy v současné podobě. Je to zase na desítky let promarněná šance...


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Nebo jako v San Franciscu, šalina tažená kabely, tedy vlastně ta lanovka, kterou nám DPMB tolikrát nabízel na webu. sarcastic

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Zubačka to jistí.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Naxashi píše:
Ano, 25 a 26, to je taky kapitola sama pro sebe. Sice je to sci-fi, ale na jejich lince by mohly být koleje. Klidně aby tam jezdily ty 15T (když už je tohle vlákno o nich).

Nemohly by tam být koleje, protože profil jejich trati je na koleje značně nevyhovující. Kopec nahoru, kopec dolů, kopec nahoru, kopec dolů...
Naxashi píše:
mceza: Nechceš, abych jezdil autem, věř mi. Dal bych nejspíš rekord v tom, kolik lidí jsem zabil.
Koloběžka to jistí?
Naxashi píše:
ZdeněkH: Jo, to mi došlo. :-D Nevim, asi jsem divnej, ale vadilo by mi i tohle. A ne, nejsem 4%, pokud by to snad někoho napadlo. :-D Jen chci jakousi kulturu cestování. Tzn. sednout si, v klidu, nemuset poslouchat nějakýho idiota, jehož hudba ve sluchátcích přeřve motory 13T při jízdě na 2 m a ještě přes lidi (jednou ve 3, to byl zážitek). No a hlavně se nechci mačkat…
Nezbývá než doufat, že máš pravdu a že jsi méně než čtyřprocentní, obávám se, že víc podobných bych tu asi nevydejchal. Já když se potřebuju dopravit o dva metry dále, většinou nepoužívám MHD, ale nohy. A myslím, že motory 13T nejsou zrovna dobrý příklad hlučnosti, tos trošku netrefil. Tys chtěl říct výzbroj, že?
A ve třech, to věřím, že to musel být zážitek.

(přesuňte to prosím celý někam jinam, třeba do bezvýznamnýho plkání nebo jak se jmenovalo to hádavý téma...)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Kdyz sam budes prvni, proc ne.. Sloupu je po brne dost.

Asi by to chtelo nektery kindermafiany zase uklidnit. Asi na ne leze jaro.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
mceza: Nechceš, abych jezdil autem, věř mi. Dal bych nejspíš rekord v tom, kolik lidí jsem zabil.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
To ovšem musíš jezdit autem....


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
ZdeněkH: Jo, to mi došlo. :-D Nevim, asi jsem divnej, ale vadilo by mi i tohle. A ne, nejsem 4%, pokud by to snad někoho napadlo. :-D Jen chci jakousi kulturu cestování. Tzn. sednout si, v klidu, nemuset poslouchat nějakýho idiota, jehož hudba ve sluchátcích přeřve motory 13T při jízdě na 2 m a ještě přes lidi (jednou ve 3, to byl zážitek). No a hlavně se nechci mačkat…

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Mně by to nevadilo pokud by se mě tlačilo stádo hezkých bab :-)


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
ZdeněkH: No já Ti nevím, mně vadí absolutně kdokoliv. :-D
mycountry: Ono právě nejen na Moravák, ale i dál. Přes den je to snesitelný, ale večer, jak se lidi vrací z práce/nákupu/prostě domů, tak to je teprve krása. Díky bohu, že jezdí KT8 do vozovny, v jistých časech tomu pomůžou.
Jednou na 4. zastávce od Řečkovic byla šalina narvaná tak moc, že se tam prostě nikdo další nevešel. A to to ani nevjelo nikam do města… WTF?
Ano, 25 a 26, to je taky kapitola sama pro sebe. Sice je to sci-fi, ale na jejich lince by mohly být koleje. Klidně aby tam jezdily ty 15T (když už je tohle vlákno o nich).

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

188
25 pro 2010 21:35
Mačkání v jedničce z Hlaváku na Moravák je opruz, ale z ranního mačkání v 26 si novolískovečtí udělali místní folklór, to bych jim nebral sarcastic


Podle toho kdo by se na mě mačkal :-)


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
No myslel jsem to bez vztahu k realitě proto, že když k ní přihlédneme, tak to je krátká diskuze:
Budeme jezdit ve starých krámech, dokud se nerozpadnou ty, nebo koleje. Když se bude kupovat něco dalšího, tak se musíme modlit k bohu šalin, aby to nebylo něco jako 13T.
No dobře, aby to nebylo zas tak OT, bylo by vcelku fajn tu mít 15T. Jak už tu bylo řečeno, nejspíš až nám je Pražáci řádně otestují, vychytají mouchy. :-D Ale probůh, hlavně ne jen 3článkové. Téhle délkové kategorie tu je dost. 1 není jediná, co by potřebovala něco delšího, vést se s 12 nebo 13 je taky „zábava“. A nejsem příznivcem dobytčáků, chci taky nějakou…kulturu cestování. Protože upřímně, kdo z vás se vyžívá v mačkání v šalině?

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
3342
21 led 2011 14:19
MKzB píše:
Víc, než nějaké sny bych rád viděl více vysokopodlažních europulsních T3 (bez kabiny) v soupravě s LF2. Ale do toho už dneska nikdo nepůjde.

To bude mozna proto, ze vysoky EV nevyjdou o moc levneji nez Varia, ktera jsou podle me o neco perspektivnejsi. A neco takoveho v NP bez kabiny by dopadlo jako VV60LF. I kdyz s motorem by to mohlo byt zase nekde jinde.

_________________________________
Definitivně možná.


+1


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
15T vyjde dobře, až ji pražáci do 10 let vyladí...


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Myslím, že 15T ve stávající podobě by vyšla s odečtením úspory nákladů na údržbu tratí (vyhlodané oblouky, vymlácené srdcovky) levněji, než 13T.


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Víc, než nějaké sny bych rád viděl více vysokopodlažních europulsních T3 (bez kabiny) v soupravě s LF2. Ale do toho už dneska nikdo nepůjde.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 319 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]