Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Pravidla fóra


Vadi vam toto forum? Rusi vas toto forum? Nechcete ho videt?

Muzete si sem zakazat pristup! Staci se v uzivatelskem panelu pridat do skupiny "Nechci videt Co se jinam neveslo"


Odpovědět na téma Stránka 6 z 29    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Tý jo, to je smůla být 3 šotouši ve třídě :D, viz Black a RT6N26...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Budeme se tu rozřazovat podle škol? :mrgreen:


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Křenka je lepší! sarcastic :-" :D

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Tohle téma není veřejné, že? ;-)
No, já sice přímo ne, ale snad můžu prozradit, že jistý rodinný příslušník tam učí... :-) Více kdyžtak přes SZ.

To Brno je nějaké malé... :mrgreen:

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Abych to shrnul, když jsme s tím začali, kdo je všechno z Jarošky krom mě?
Ježour
Eda
Adam_R
Ojin
Pavel Haluza
MartinV
Mycountry
Fixi


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Přesunuto :-)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Mycountry a Ježour: Ten druhej tam bývám já. V sobotu 17.3. se na vás opět těšíme.
Tímto zdravím všechny Jarošáky.
Mycountryho bych prosil, aby mi prozradil svou identitu (kdyžtak soukromně v SZ).

Promiňte offtopic, patří to spíš do tématu, co děláme v běžném životě.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Že by konečně něco pro mne? Buzerovat můžu neomezeně jak chci, dávat flastry na potkání, vyhazovat lidi za špatně barevný kapesník na smrkání? Tak beru, jinak nee :-)


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
mycountry: ne prodejce, ale revizor vstupenek... A těch "pokut", předloni skoro za třicet tisíc a vyprodáno do 22 hod.
Btw - další bodyguard u vchodu by se hodil, co Vy na to? Jinak všem omluva za OT.


Offline
Uživatelský avatar

188
25 pro 2010 21:35
Jezour píše:
P.S.: Jinak nemám ani s kordisem ani s dpmb společného lautr vůbec nic, živím se jako kantor, že Edo, Fixi, Mouko, MartineV, mycountry...

Wow. A já si vždycky myslel, že jako prodejce lístků na plese.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Jezour: A já si říkal, že je mi ten nick povědomý. No jo, náš ústav se nezapře :mrgreen:


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Eda a Flow of voices právě zpívají v Semilasse, ale máte smůlu, lístky už nejsou :D

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Mimochodem, já jsem to individum, co tam jezdí mezi lidma na bruslích. :D


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
No já ty samoobslužné pokladny ve 3/4 na dvanáct zavíral. :D


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Vojtíku, to znám velice dobře, mám brigádu v Makru. Tam to bylo před vánocema, taky docela zajímavý. sarcastic

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
No, je možné, že jsem nějaké pokladny přehlédl... ale samoobslužné byly zavírány už někdy v jedenáct večer, co jsem tak pozoroval. Já se spíše věnoval tomu, proč je v regálu s vínem dušená šunka, citronová Mattoni co dělá v ledových čajích a které prase prasklo sirup tak, že byl vylit do půlky regálu. Do toho jsem směroval lidi, kteří nevěděli, kde co najít slovy "Jéžiš, omlouvám se, ale já tu jen brigádničím... zeptejte se raději kolegy, ten je tu dýl" sarcastic


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Vojtik: Určitě nebyla otevřená jedna pokladna.
Bylo jich sice strašně málo a fronty byly, ale byly otevřený nejmíň 4 pokladny. Plus do půlnoci 8 samoobslužek.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Šak my jsme to takto letos s mladou udělali. Sobě jsme si nakoupili dárky už v průběhu podzimu, o všech jsme věděli a malému jsme udělali krásný Vánoce. Opravdu svátky klidu, pohody a vzájemných úsměvů. A že jsme doma neměly umytý okna a skleničky v sekretáři? Stejně byla tma a nikdo to neviděl. I do toho nákupáku na kafe jsme zašli. Prostě pohoda a další roky to budeme dělat stejně...
Všem vřele doporučuju... Jo a jaksi nebyl čas tak všem sotoušům a sotouškám mnoho nej do toho nového roku... pripitek

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Na tohle je nejlepsi si zajet do nejakyho hypermegaultar super neco, dat si v klidu kafe, zakusek ... A pozorovat lidi jak magorej. Z toho je pak jednomu na :-&


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Fafner píše:
Vánoce, symbol klidu, se pro nás stávají svátkem spěchu a absurdních hádek o tom, jestli Ježíšek nebo Santa.



Mi povídej... dneska o půlnoci v Tescu Heršpice byl takový nátřesk lidí, jak jindy o víkendu odpoledne. A otevřená jedna pokladna... sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Mauricio píše:
No nevím, asi nechodím do těch správných gay barů (tedy ne, že bych tam byl nějak často), ale tam teda heteráci jsou a není jich zrovna málo, a dokonce to o sobě i vykládají.

EDIT - no je fakt, že v echt gay klubu jsem nikdy nebyl, na to se moc bojím :-D


U Šilingráku Gibon club a neboj pokud se moc neopiješ nic se ti nestane. :mrgreen:
Jinak jsem heterák, ale na pozvání jednoho kamoše jsem se musel podívat.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Je třeba si uvědomit, že tito fanatici nejsou zrovna většinou věŕících, což si myslím že je dobře. Znám poměrně dost věřících lidí a dá se říct, že je naprosto chápu, dost z nich si koneckonců dělá z těch fanatiků stejnou srandu jako vy. A troufnu si říct, že u 95% věřících platí, že pokud jim nevnucujete svou nevíru, nebudou vám oni nutit svou viru.

Ale tohle téma je spíše k pivu, nechci tu vyvolávat flame.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Co se týká nabízečů mobilních operátorů, existuje odpověď, která odrovná každého: "Volám rád draze." Co se týká vesmírných lidí, jehovistů a jiných sektářů, těm se snažím vyhýbat, případně je nějak slušně odmítnout.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Copak o to, ale tuhle stál na Mendláku takovej divnej nábožensky menšinovej chlápek, kterému někde vymyli mozek, a odpapouškovával tam něco o tom, jak nás "tam ten jejich" miluje, všechno nám dává, my mu musíme dát taky, a že máme vstoupit...

Na takový, jakmile mě začnou otravovat, mám stejnou odpověď (Běžte pracovat!), jak na různý podivný pochůzí existence nabízející telefony či jejich služby, průzkumy a jiné věci... Někteří se ale po vyslovení této odpovědi ještě dokážou hádat, že přesně to oni dělají, ti chytřejší (hloupější?) raději sklopí uši a otravujou jinou rybu.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Sice nejsem az takovej ultras, ale tyhle naplaveniny a to ze v obchodech slysim koledy pomalu od zari , to mi dost vadi.. Sice predtim to byl deda mraz (ale aspon pekna pohadka), ted santa.. Aspon je videt odkud vitr vane.
Ale o to vic mi vadi prave zmineny panbickarstvi, kor kdyz se ho do mne nekdo snazi hustit. Na to mam hned nekolik vybranych hovorovych temat. Od dotazu k pridrzle kvetinarce u hrbitova, zda nema nejaky obraceny krize, pripadne nejaky bez toho rogalisty, az po jehonohy a dotaz proc vzyvaji puvodce vseho zla a kdo jim vlastne rekl ze henten onen je ten spravnej a hodnej ..


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 717 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 19:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]