Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 7 z 7    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
Offline
3342
21 led 2011 14:19
Jo a ještě jednu věc dodám: Všimněte si té téměř dokonalé optimalizace pro vyhledávač:

Default.aspx?seo=jizdne-na-lodich

Nevím jestli vám to přijde taky tak vtipné, ale jestli se z vás někdo aspoň trošku v SEO vyzná, tak se snad zasměje stejně jako já :D

(a pro ty nezasvěcené: Jednou z prvních věcí které se dělají pro optimalizaci stránek pro vyhledávače, tzv. SEO, je a) zakrytí technologie stránek, tzn. přípony php/asp/whatever, b) zakrytí parametrů, respektive jejich schování za lomítko. O to zábavnější je parametr s názvem seo :D Správně by takový odkaz měl vypadat jako http://www.dpmb.cz/jizdne-na-lodich )

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Miky: Tak aspoň by ladili s unifikem. sarcastic Akorát těžko říct, co se šalinama v cvr, nebo podkladovým laku. :-k

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Dávám sem jen výřez pomocí ScreenGrab, tohle mi dělá Firefox...to je dost odfláklé...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

50
25 lis 2010 23:34
Brno
Opět krok zpět. :pray: Vyhledání spojení je dost mizerné. ](*,)

_________________________________
www.smpd.cz


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Jen aby řidiči za chvíli nefasovali křiklavě červené svetry a košile...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
B1: to ty minulé byly určitě taky placeny ze stajného zdroje. Ale tehdy byly využity efektivněji.

K barvě: i ta červená by byla v pohodě, kdyby nebyla tak křiklavá. Ta modrá stránkám DP slušela. Ono už ani to logo není modré... :pray:


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Ale víte co, aspoň stránky DPMK zůstaly zatím neporušené... :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Určitě ty nový stránky stály dost peněz! A orientace na nich je... no asi stejně bídná jako na všech stránkách institucí placených z kapes daňových poplatníků (města, ministerstva apod.)

Měl tu doménu koupit někdo rozumnej a provozovat na ní přehledný stránky sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Poslední dva příspěvky: Moje řeč!

Stejně byly nejlepší starší modrý stránky, co byly ještě před těma modrýma, co byly do předvčerejška. Za tím si stojím.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
No snad si soudruzi z DP přečtou tohle vlákno, aby věděli, kde udělali chybu. :mrgreen:
1) modrá barva byla daleko přívětivější, nebila do očí;
2) nenašel jsem, jako na starém webu, zastávkové JŘ na pdf.dpmb.cz, ale pouze na idosu;
3) podobá se to stránkám plátku Šalina.
Atd.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Aspoň bude víc lidí chodit na BMHD :-)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
vsichni se ted snazi delat designove co nejcistci stranky (viz. Google, Facebook, Seznam) a oni udelaj takovou hruzu!

Btw. uz jsem jim napsal email.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Asi by jim měl někdo dát naevo, že by měli vrátit starej vzhled stránek. Toto je fakt nepřehledné, oči tahající.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Na Android (2.1) tabletu v Opeře mobile to kupodivu blbne, ale nijak fatálně, jenom se to vzájemně překrývá, stačí sjet níže a zobrazí se. Problémy dělá plovoucí spodní lišta. Nicméně žere to hodně výkonu.
Ve vestavěném android prohlížeči to pro jistotu nefunguje vůbec, nejde scrollovat, zobrazí se jen část stránky. Skyfire jakbysmet.

Opera Mini v Nokii S60: totožný problém, zobrazí se jen první stránka, která je zespodu uřízlá.
A nakonec vestavěný Nokia prohlížeč: drží spodní lištu, která bere tak 1/4 obrazu (což je na 320*240 px docela znát), výkonově tak tak stíhá, ale jinak zobrazuje docela jak má.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
mě se to v OpeřeMobile zobrazuje líp než na PC. To mysleji vážně, že vlastní obsah stránky zabere jen šestinu celé plochy? ](*,)

nedá se neodkázat http://weblog.jakpsatweb.cz/d/131785908 ... lunce.html

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
888
21 led 2006 12:26
vzhledově moderní, perfektní, funkčně na pendrek ..


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
No to si zase dělají Obrázek... Přiznejte se, jak dlouho vám trvalo, než jste našli výluky, abych věděl, jestli nejsem sám, komu to zabralo asi tak 2 minuty... Řekl bych, že to je důležitější, než ty užitečnosti, co jsou na úvodní stránce teď...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Jo, tohle je nejspíš jen kosmetická vada (ale stát by se v ostrém provozu neměla!). Každopádně jak říkám - problém není v tomhle, na mobilu si to ani ve vestavěném prohlížeči, ani v Opeře Mobile nezobrazím...


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Už jsem objevil i jeden problém...Pokud kliknu na Tarif lodní dopravy a pak na Pravidelná linková doprava, hodí mne to na stránku tak, že zmizí vrchní část stránky, když dám zpět, objeví se menu nahoře, ale ne ten obrázek nahoře...no doufám, že to je jen ve fázi testování...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tak to je ovšem děs. Oceňuji snahu o změnu, ale takové stránky odporují snad všemu, co jsem se kdy o tvorbě webů učil...

Kromě toho, že ta červená mě ničí oči tak, že nejsem schopný si přečíst jakýkoli text mě doslova děsí to množství grafických efektů.

O když to odráží současný stav podniku - "Je to k ničemu, ale vypadá to děsně hustě!"

Kterej debil to udělal takhle extrémně ve flashi a JavaScriptu?? Tím se to stává pro většinu mobilního prohlížečů nepoužitelné! Děs a hrůza!


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nový vzhled webu http://www.dpmb.cz/


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 14:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]