Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 13 z 13    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
Zkus: http://www.spvd.cz/bahn


Neuvažujete o umístění souborů pro editaci vozidel na stránky ? Hodilybi se.
Z Oficiálních totiž nejdou stáhnout.


admin:Tie solarisy by som mohol poskynut, mam ich sice len v autobusovej verzii, ale na trolejbusy to nebude problem prerobit. Ak bude zaujem tak sa mi ozvi na mail.


U tramvají se udává střední zrychlení obsazeného vozu kolem 1,1 až 1,3 m/s2 (pro zajímavost max. zrychlení prázdného vozu se všemi hnanými nápravami je až 1,8). U trolejbusů je to podobně kolem 1,1, odporové trolejbusy byly živější. K autobusům přesné údaje nemám, pro Bahn dávám (aby to na křižovatkách vypadalo reálně) tak 0,6 až 0,8 - pro busy s automatickou převodovkou víc, pro manuály míň.

Se zpomalením je to v Bahnu horší - vozidla zastavují "skokem", takže hodnota decelerace se uplatní jen při snižování rychlosti podle dopravních značek, to je těžko říct, záleží na konkrétním provozu, tak kolem 0,4 až 0,8.


Mám takový dotaz: aby v Bahnu byl pohyb vozidel reálný, bylo by dobré asi nastavit akcelarci a decelaraci... kde najít hodnoty k jednotlivým vozidlům?


1560 a další jsou jenom v síti Brno 2002, v základní sadě myslím nikdy nebyla.


Ještě jedna věc, kdysi v tramvajích do Bahnu byla T3R.EV ev.č. 1560. Mohla by se tam vrátit?


Je to v pořadí, ale kdy na to dojde, to nevím. Nátěry možná taky.


Ještě mě napadly nějaké tipy pro vozidla.

Trolejbusy: Škoda: 1Tr, 2Tr, 3Tr, 7Tr, 8Tr, 9Tr, 17Tr; Praga TOT; Škoda-Sanos S200.
Tramvaje: reko T3 - T3G, T3R.P, T3R.P(VarCB3); KT8D5 v novém nátěru. Mohl by u tramvají být i nátěr DP Praha?


Malé autobusy už půjdou, dík za upozornění. Na Solarisy jsem si taky myslel, možná něco bude...


Mimochodem, nejde stáhnout soubor autobusů (těch malých).


Děkuji, já osobně bych měl ještě zájem o všechny typy autobusů a trolejbusů Solaris. předem díky


Ještě bych se chtěl zeptat, o která další vozidla by byl zájem. Možná bych se na ně přednostně podíval, ale nic neslibuju..


Když je teda takový velký zájem, tak jsem je tam vrátil (no, spíš jsem stránky o Bahnu včera ještě neměl opravené).


Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli byste mi mohl poslat uživatelská vozidla do programu Bahn, které na stránkách byly. Můj e-mail: afenot@seznam.cz Děkuji


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 315 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:07
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]