Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 3 z 138    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 138  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Všude se chlubí novýma krajskýma barvama, novýma Setrama a Mercedesama který jsou první v IDSJMK, ale tohle nic. Byť jsem odpůrce Icomu i nových barev, příjde mi škoda že se na mapě nezobrazuje typ nových Seter a hybrid Mercedesů. Chápu že pro cestujícího to může být nepodstatné info. Ale jako jsem pro to, aby v tom byl pořádek. Máme nejlepší aplikaci na sledování v celé ČR a možná i ve světě. Tak ať to vše funguje jak má. ;-)


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Můj dotaz:

"Dobrý den,

Bylo by prosím Vás možné dát dokupy databázi z které bere informace iRIS a mapa IDSJMK?

S novýma pokladnama se tohle nemělo stávat ale problém přetrvává. To je trochu škoda. Icom na blanensku dodnes nezobrazuje typ vozu na mapě. Stejně tak doufám že s Kyjovem na židlochovicku od úterý bude vše OK. S Psotou byly také problémy na mapě před měsícem ale to se vyřešilo kupodivu rychle .

Tak prosím opravit, ať už z vaší strany nebo předat info vývojáři. Děkuji."

Odpověď:

"Dobrý den, informace o vozidlech přebíráme z databáze udržované příznivci veřejné dopravy. Informace jen přebíráme a jejich přesnost není garantována. Jde o dodatkové informace, které běžného cestujícího nezajímají. Až příznivci veřejné dopravy informace doplní, začnou se zobrazovat řádně."

Pak jsem jim ještě psal že databáze je zcela v pořádku. A už nic. (nevím co si o nás myslej, databáze Icomu byla kompletní ještě předtím než Icom vyjel) ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Mexa:

A co ti napsali z KORDISU, že je špatně?

V kartách vozů ČSAD Ústí nad Orlicí nic nevidím divného.

Jen mě napadá, že by neměli seznam vozů přiřazených k ID pokladen.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Ahoj,

Bylo by prosím možné aby Icom na blanensku zobrazoval typ vozu? Dle Kordisu bude vše řádně fungovat až to nadšnci dopravy doplní. A od října stále nic. A co já vím, vše bylo řádně doplněno ještě před tím než Icom na blanensku vůbec vyjel. Tak netuším kde je problém.

A taky doufám že v tom od zítra nebude dlouho nepořádek s novými dopravci. Třeba s Psotou v tom byl taky chaos před měsícem, ale to se vyřesilo rychle.

No jelikož chyba prý není ze strany Kordisu, prosím někoho aby to zkontroloval a případně napravil :)


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Chrome Verze 97.0.4692.99 (Oficiální sestavení) (64bitový)

a všechno funguje v pohodě..


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Zdravím, minimálně od včerejška mně v Chromu nefunuje zobrazení JŘ (po kliknutí na Jízdní řád spojese nic nestane) Verzi mám 97.0.4692.99 (Official Build) (64-bit). Ví se o tom?

díky

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
DPMB píše:
Chtěl jsem se zeptat jestli je možné ve sledování vozidel možné přidat informaci že spoj jede napřed (...)

Aby mohli někteří uživatelé z dlouhé chvíle bonzovat řidiče, kteří projeli Sokolnickou o deset sekund dřív?


Offline
46
22 úno 2021 17:01
Chtěl jsem se zeptat jestli je možné ve sledování vozidel možné přidat informaci že spoj jede napřed dále jestli by bylo možné přidat do výbavy vozidla nabíječky u vozidel které je mají a jestli je možné přidat tmavý režim děkuji za odpověď


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Zolex: na červených světelných panelech na zastávkách jsem už několikrát viděl, že se u kloubových Urbanwayů 18m na lince 78 nezobrazuje symbol vozíčku, přitom přijede nízkopodlažní vůz (např. asi 2016 a další vozy).

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Richie: To bude tak trochu chyba aplikácie, vozy sa strácajú aj v kolónach a semaforoch, bude opravené.

luda_612: Díky za report, príznak klimatizácie bude do konca týždňa opravený.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
148
30 říj 2019 16:42
V aplikaci DPMBInfo (android) nejsou vozy 26Tr a Solaris Urbino 18 IV z roku 2021 opatřeny symbolem klimatizace ve výbavě.

K Mauriciovi myslím že to co napsal bylo myšleno jako troll k dlouhodobé výmluvě DPP proč nemůže polohu sdílet veřejně.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Teď už an Androidu buďto v DPMB info nebo v IRISu vozy po přijetí na konečné do najetí na další spoj nejsou vidět, to s tím možná souvisí. Tenhle poheld řidičů chápu, nicméně stala se ěndky něco, co by prokazovalo, že jsou jejich obavy oprávněné? Ale pro cestující je to dost na houby, když se nemůžou podívat, kde je jejich vůz, jestli pojede v příapdě kolon, hlavně v regionu.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Proč trolling? Už jsem slyšel od víc lidí (nejčastěji z DPMB), že aplikace narušuje soukromí řidičů. Mně osobně tyto obavy přijdou liché, ale respektuju a do jisté míry i chápu názor dotyčných.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Byl to z jeho strany opět trolling a Vy mu opět na to skáčete. Žádná cenzura se tedy nekoná.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
To se dneska nesmí, mít jinej názor ](*,) Smutné, ostuda moderátorů, prosím příště se zamyslete - napsal svůj názor si myslím slušně, neměli jste právo ho mazat (a to říkám, i přesto, že s s ním vůbec nesouhlasím :-))

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Mrak opět cenzurován, ať žije svoboda slova a možnost zde napsat soukromý názor. -kitty-

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Díky za odpověď, je to na pracovním počítači, takže budu msuet počkat až IT Firefox zaktualizuje :)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Richie: Mapa funguje normálne aj vo Firefoxe. Verzia 78 je prehistoricky stará, tak si radšej aktualizuj na súčasnú verziu 92.

Igor Mauricio: Na mape nič protiprávneho není, ak sa ti nepáči, tak to nepoužívaj a tento topic na fóre ignoruj. Tieto tvoje nezmyselné názory si radšej nechaj pre seba, nikoho nezaujímajú.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
1589
18 led 2009 10:06
V Chromu mně taky jede, ale používám Firefox, takže prosím o opravu pro Firefox (78.14.0esr (64-bit)), díky

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Mně to v Chromu jede taky normálně. Co máš za prohlížeč?
Mobilní verze taky v cajku.


Offline
31
30 kvě 2019 09:36
Richie: Mě funguje normálně, zkuste možná jiný prohlížeč.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Dobrá ráno, ví se o tom, že nejde Mapa IDS JMK? Zobrazí se mně jenom tohle... Díky


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Proč jsou trasy u některých linek v pořádku a na mapě je trasa zobrazená dle skutečnosti a někde jsou jen spojnice vzdušnou čarou mezi zastávkami? A někde je to tak napůl, třeba x6, x8, celá trasa správně, ale Uzbecká-Krematorium-ÚH je prostě trasa vzdušnou čarou.

Je to prkotina a asi to není v lidských silách udržet pořád správně, ale mému OCD to trošku vadí :D

Bude se to nějak postupně "opravovat", nebo se na to dlabe?

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
4
26 kvě 2015 15:13
Zóna 330 IDSJMK
Netuším, jestli to dávám do správného tématu. Nicméně šlo by do androidí verze IRISu také přidat do seznamu vozidel řazení podle polohy GPS? Verze iOS to má. Díky.


Offline
586
25 říj 2019 10:12
No moc tam těch vozíčkářů nejezdí, asi tak stejně jako v každé jiné lince. I když 82 skoro nikdo nejezdí všeobecně... :D Nemyslím si, že by nějaké zdržování byl důvod, jeden autobus za 2 hodiny, kterým jezdí tak 7 lidí, toho moc nezdrží. Navíc zdržování o zastávku dál u Dětské nemocnice, kde jezdí tramvají víc, už nevadí.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 138  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Donaldlox a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]