Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 9 z 138    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 138  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Martan, tým to asi nebude. EVO používalo prvý deň zadaný verejný cieľ 624 čo je Zkušební jízda DRAK, tento cieľ bol ale hneď na druhý deň nastavený ako neverejný, takže sa už asi s tým nepočítalo aby sa to verejnosti zobrazovalo. Ale hovorím, napíšte niekto na DPMB a dostanete oficiálnu odpoveď :)

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
EVO2 nejezdí každý den, DPMB sám psal že ani nebude. A to že se tam něco ladí je dost pravděpodobné. Je to nová šalina, v Brně dokonce nový typ. Nebude vše hned fungovat na 100%.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
M píše:
EVO2 se nezobrazuje nikde, přestože DPMB na svém FB píše, že jej lze sledovat na DPMBinfo, není to pravda, nenajdeš ho tam nijak. Ukazoval se první den kdy jezdil přes noc a pak se ukázal na chvíli 3.3. v 10.01 na Fügnerove a to je jeho poslední záznam, jinak nic. Asi je to něco neskutečně tajného. Přestože už rok víme jak tramvaj bude vypadat, v jiných městech běžně jezdí, tady se s tím dělají neskutečné tajnosti, ale stačí vydržet, 26.3 bude představení v Pisárkách a pak bude jezdit uplně normálně a za rok či dva to bude běžnej šmirgl kterej nikoho nepřekvapí. sarcastic

A nemohou být některé "výpadky" dány tím, že se tam ještě něco ladí? Pak je samozřejmě možné, že nevyjíždí každý den. Také to může být závada na RIS.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
114
27 čer 2017 19:11
Bílovice
Jojo, poloha je vždycky hlavas a asi na 10 sekund se pokaždé zasekne než se načte poloha po každém posunutí.


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Používáte někdo DPMB info na apple? Od aktualizace mi nejde nastavit poloha, kde se právě nacházím, musím vždy ručně přesouvat mapu, což je otrava (polohu mám pro tuto aplikaci povolenou a jako výchozí mám nastavenou GPS). Dále se zobrazuje např. linka E50 pod číslem 790 - to tak dříve nebylo. Nevíte někdo, co s tím? Díky. Ale Dark Mode již konečně funguje. biggrin

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jojo, strašně tajný to je. sarcastic

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
EVO2 se nezobrazuje nikde, přestože DPMB na svém FB píše, že jej lze sledovat na DPMBinfo, není to pravda, nenajdeš ho tam nijak. Ukazoval se první den kdy jezdil přes noc a pak se ukázal na chvíli 3.3. v 10.01 na Fügnerove a to je jeho poslední záznam, jinak nic. Asi je to něco neskutečně tajného. Přestože už rok víme jak tramvaj bude vypadat, v jiných městech běžně jezdí, tady se s tím dělají neskutečné tajnosti, ale stačí vydržet, 26.3 bude představení v Pisárkách a pak bude jezdit uplně normálně a za rok či dva to bude běžnej šmirgl kterej nikoho nepřekvapí. sarcastic


Offline
148
30 říj 2019 16:42
Děkuji za ochotu a s tím psaním DP si to ještě rozmyslím.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
No teraz pozerám, že cieľ 624 už nie je verejný, tak to už vidieť nebudete :-/ Skús napísať na DPMB, keďže na FB sľubovali, že to vidieť bude.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
148
30 říj 2019 16:42
Tuto aplikaci (DPMBinfo) mám a zatím jsem neměl štěstí abych tam EVO vůbec viděl se hýbat maximálně mi to vypisuje kde byl a podle vypravenosti jel i včera (ale samozřejmě nevím co znamená 80023)


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
luda_612: EVO sa zobrazuje na ZJ len v aplikácii DPMBinfo. To, čo píše Mexa je pravda pre iRIS, ale v DPMBinfo ho môžeš sledovať už teraz. Nie ne na ZJ ale každý deň, naposledy bol v utorok.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
EVO2 se bude zobrazovat až na lince, tj. 27.3. pokud se nic nepokazí.


Offline
148
30 říj 2019 16:42
Kdy by se mohl ukazovat ve zkušební provozu stabilně EVO2?


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Do iRISu ľode nedostaneme, lebo ľode nebudú vybavené RISII. V DPMBinfo budú aj vlaky, pracuje sa na tom, ale neviem, kedy.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
114
27 čer 2017 19:11
Bílovice
A budou někdy v DPMBinfo zase vlaky? Na iOS si iris nepořídím :/


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
V IRISu už nebudou lodě? Hmm :(


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Nene, to sa neplánuje, je to len chyba :) Každopádne je tam už celkom rozdiel v zobrazovaných vozidlách, napríklad iRIS zobrazuje vlaky a info o reg. busoch, ale DPMBinfo zobrazuje aj špeciálne kurzy a ľode, čo iRIS nemá.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
157
08 črc 2017 23:44
Už jsem se lekl, že začalo osamostatňování obou aplikací :D

_________________________________
MHD Znojmo: http://mhdznojmo.wz.cz/


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Je rozbitá synchronizácia medzi DPMB a Kordisom, nefungujú správne ani ELPy.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
157
08 črc 2017 23:44
A DPMBinfo zas neukazuje regionálky, to nebude náhoda.

_________________________________
MHD Znojmo: http://mhdznojmo.wz.cz/


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Iris nezobrazuje MHD Brno.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Alanis píše:
Dnes jsem jel od Zoo v 6:47 linkou 3 směr centrum. Přijela 1215+1216 na kurzu 00303.

V aplikaci DPMBinfo ale byla celou cestu zobrazená 1081 na kurzu 01111. I časy odjezdů seděly.

Když jsem se teď díval v práci na vypravenost, tak dnes skutečně jezdí oba vozy na obou kurzech, není něco špatně? :-s

Že by selhalo rozpoznání číselné soustavy? :D 11 binárně je 3 desítkově.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Dnes jsem jel od Zoo v 6:47 linkou 3 směr centrum. Přijela 1215+1216 na kurzu 00303.

V aplikaci DPMBinfo ale byla celou cestu zobrazená 1081 na kurzu 01111. I časy odjezdů seděly.

Když jsem se teď díval v práci na vypravenost, tak dnes skutečně jezdí oba vozy na obou kurzech, není něco špatně? :-s


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
V súčasnosti evidujeme výpadok aktuálnych odjazdov vo všetkých aplikáciách, na odstránení problému sa... no, problém som nahlásil kompetentným osobám :)

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
V iRIS-e sa zobrazujú len vozidlá na verejných linkách a spojoch, takže tam Draka zatiaľ neuvidíte, až keď bude na normálnej linke koncom března.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 138  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:14
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]