Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 120 z 138    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 138  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Vypadá to na opětovný výpadek dat (trolejbusy, autobusy). Asi máme po ptákách.... :-(


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
I kdyby byl, tak to nebude mít vliv. Eviďák posílá radiomodem...


Offline
Uživatelský avatar

97
27 čer 2008 11:03
Nebyl náhodou palubák z vozu 7208 v jiném voze ? Mám dojem, že po vyřazení pak byl v jiné B732 a samozřejmě i označovače udávali ev.č. 7208.


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
mceza píše:
Dneska jsem ho potkal - vypadal stejně jako na této fotografii - http://foto.bmhd.cz/foto.php?10267 :D

Třeba už ho v AAA opravili biggrin


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
prave proto...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Dneska jsem ho potkal - vypadal stejně jako na této fotografii - http://foto.bmhd.cz/foto.php?10267 :D


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
nejlepsi je linka 6 vuz 7208....toi je pitomost co?


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Fajn, díky za odpověď.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Jak tu bylo již několikrát (dokonce během dneška) napsáno - v tuto chvíli se data vrátila do stavu před Vánoci - tedy pouze linky 1-13 (ehm, kdo odchytí 13 vyhrál) a noční linky.

Zda se tento stav někdy změní nevíme. Je to pravděpodobné, ale stejně tak, jako že můžou přibýt i trolejbusy a autobusy, tak změna může být i k horšímu a data již poskytována nebudou...

V současnosti tedy ber data na šotorisu jako jedinná dostupná. Nikde jinde (kromě oficiálního RISu DPMB) víc dat nenajdeš.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Tak stránku, to nevím, vešel jsem sem a tady se mluvilo o změně dat, o původním rozsahu bylo možná něco o stránku zpět, tak se omlouvám, že jsem to nečetl. Vešel jsem sem po několika týdnech a protože čtu současně ještě další vlákno v jiné diskusi na tomhle fóru, tak mě nenapadlo hned listovat, co se tady dělo za poslední měsíc nebo tak. Takže díky za vysvětlení. Dají se v nějaké podobné tabulce najít autobusy někde jinde, když to nově v Šotorisu opět nebude/právě není? Zajímalo by mě to. Jinak teď se šaliny zobrazují pěkně většinou i včetně směru a koncové zastávky, přijde mi to trochu přehlednější, než jak to bylo i s busama, kde se některé věci neukázaly.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Cracatit: z několika qwasarových příspěvků. Napsal, že jsou data opět v původním rozsahu. No a původní rozsah byly tramvaje, noční autobusy (+ možná a-303). Mch. o tom ten stejný člověk psal i několik dní zpět.

Edit: a proč tak ostře? Protože kdyby sis přečetl stránku, nemusel by ses ptát.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Ale nač tak ostře hned. Četl jsem, že se tu něco měnilo, ale mluvilo se tady o Irisu, to je předpokládám něco docela jiného, nebo ne? Já se v tom neorientuju, takže pokud mám číst, tak chci vědět, který konkrétní příspěvek mi uniká...

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Umíš číst? Tak čti.

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Chci se zeptat, na Šotorisu se zobrazují momentálně jenom šaliny, před pár dny, když jsem se tam koukal, tak se zobrazovaly i busy a t-busy, je to nějaký výpadek dat, nebo čím to? Předpokládám, že se o téhle věci ví, takže se jenom ptám, co to...

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
OK odteraz mám nastavený User-Agent na "iRIS" e_smile

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Naznačování stačí ;)

Tohle je ještě dobrá konspirační teorie - někteří jedinci na tomto fóru jsou schopni vymyslet daleko horší... :roll:


Offline
79
13 úno 2012 18:04
Už je to opraveno, díky za upozornění. Bylo to proto, že vy dva nemáte hlavičku User-Agent.
Podle mě ta šance je, ale já můžu jenom naznačovat ;)
A ty konspirační teorie si fakt nechte na jindy...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Už to jede. Během té chvilky, co to nešlo jsem stačil zjistit, že to se Zolexem stahujeme stejným způsobem. To mohl být tedy předpokládám ten problém.

A vzhledem k tomu, než jsem napsal jiný způsob stahování, tak to začalo fungovat, předpokládám, že došlo k úpravě na straně zdroje.


Škoda, že se to opět muselo omezit - je nějaká šance, že budou zase někdy data v plném rozsahu?


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Už to funguje, ďakujeme :)

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ano ten soubor je normálně k dispozici, ale pokud ho šotorisem stáhnu, tak mi místo toho vrátí

Kód:
Server Error in '/dpmb-wifitram' Application.
Object reference not set to an instance of an object.
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:


[NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.]
   VehiclesHandler2.ProcessRequest(HttpContext context) +417
   System.Web.CallHandlerExecutionStep.System.Web.HttpApplication.IExecutionStep.Execute() +912
   System.Web.HttpApplication.ExecuteStep(IExecutionStep step, Boolean& completedSynchronously) +164


Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.17929


Vzhledem k tomu, že to dělá i zolexovi, muselo dojít k nějaké změně, když to předtím fungovalo.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
J*M* píše:
Že by byla souvislost, kritika výběrového řízení a výpadek dat?


Prosimte jaka by mezi tim mela byt souvislost? Prece se o tom mluvilo, ze to neni natrvalo.


Offline
79
13 úno 2012 18:04
Nic se neblokuje, http://alpe.aspone.cz/dpmb-wifitram/vehicles.json normálně funguje. :S


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Že by byla souvislost, kritika výběrového řízení a výpadek dat?


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
qwasar: Je blokovanie iRIS-u a ŠotoRIS-u zámerné, alebo je to chyba?

Citace:
Server Error in '/dpmb-wifitram' Application.
Object reference not set to an instance of an object.

[NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.]
VehiclesHandler2.ProcessRequest(HttpContext context) +417
System.Web.CallHandlerExecutionStep.System.Web.HttpApplication.IExecutionStep.Execute() +912
System.Web.HttpApplication.ExecuteStep(IExecutionStep step, Boolean& completedSynchronously) +164



_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Co se dá dělat. Došlo ještě k nějakým změnám? Mě ani zolexovi to momentálně nejede.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3447 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 138  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 19:03
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]