Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 3 z 7    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
b1 píše:
No ty vole, to jsou fakt profíci :applause: ](*,)
(Na "novém" odkazu už je zase akce s filharmoniky)

Já už nemám slov...oni už ten odkaz zase změnili. Doufám, že jestli to tady někdo čte z DPMB, tak už s tím začne něco dělat. :dancing:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
miropiro píše:
Protože DPMB mění adresy odkazů jak ponožky...

No ty vole, to jsou fakt profíci :applause: ](*,)
(Na "novém" odkazu už je zase akce s filharmoniky)


Offline
1589
18 led 2009 10:06
sarcastic Tolik jich doufejme není :lol:

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Jsou nějaká protipovodňová opatření? Předpokládám zvednutí hladiny přehrady aspoň o metr, jak tam budou šotouši brečet...


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
JJA píše:
Ten odkaz vede na romantické plavby s filharmoniky, které už dávno proběhly. :-(
Protože DPMB mění adresy odkazů jak ponožky...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
439
16 led 2015 11:18
Tohle je správný odkaz: http://www.dpmb.cz/?seo=novinky&id=1023


Offline
439
16 led 2015 11:18
Richie píše:
Pro línější, tady je odkaz na leták a informace... http://www.dpmb.cz/?seo=novinky&id=1022


Ten odkaz vede na romantické plavby s filharmoniky, které už dávno proběhly. :-(


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Richie: Ovšem tak se jmenuje ta akce v podobě běhu kolem přehrady :) To není žádná akce DPMB, a.s., který by ji takto pojmenoval :wink:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Když už slovíčkaříš, loď na vodní hladině opravdu jezdí?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Pro línější, tady je odkaz na leták a informace... http://www.dpmb.cz/?seo=novinky&id=1022 Jenom by mě zajímalo, kde se na Pryglu vezme parník, to už ani v DP neví, s čím tam proboha jezdí???

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
439
16 led 2015 11:18
To bude nějakej, kterej vydrží i atomový výbuch v bezprostřední blízkosti, když je tak velkej a má tak malej objem. :mrgreen:

Je tam psané pouze na papír, takže je asi určen pro top secret a další dokumenty, které nesmí být zničeny. sarcastic


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Nechcete si někdo koupit kontejner s objemem 6-12 cm3?
DPMB prodává.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Pro ty, kdo nestihli :-P


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Já teda navíc předpokládám, že pořád platí, že to jde maximálně měsíc dopředu, takže od prvního srpna si to můžou vyřídit studenti ZŠ a SŠ, kteří chtějí šalinkartu už od prvního září. Studenti VŠ, kde semestr začíná až někdy poslední týden v září, to teda taky nemůžou vyřídit už od 1. srpna, ale tato informace v letáku není (že důležitý je ten měsíc předem, takto to vypadá, že je to nějaká akce pro všechny studenty od 1. srpna).

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Nebudu komentovat tu chybu, ale k věcné stránce věci:
1. Nezanedbatelné množství škol má zápisy až v září, takže vyřízení průkazky v srpnu není možné (před zápisem nemáte nárok na potvrzení o studiu).
2. Frotně se jde vyhnout v některých méně exponovaných prodejnách a na nádražích.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Tak to je ultrafail biggrin


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
NESTŮTE VE FRONTĚ! :D
http://www.dpmb.cz/?seo=novinky&id=309

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
3342
21 led 2011 14:19
To ani ne, spíš to zjednodušit... Proč je na tak jednoduchém webu potřeba osm rozbalovacích menu a dohromady 100 odkazů, z nich některé zduplikované? Proč to musí být vše dostupné z homepage? Proč jsou tím dány de facto na roveň informace denně vyhledávané (jízdní řády) a informace, které se využijí tak jednou za rok a zajímají naprosto specifické druhy návštěvníků stránek, v naprosté většině pak ne cestující (Prodej drobného zboží, Místa se sníženou výškou, Mezinárodní asociace pro veřejnou dopravu)? Proč se některé stránky jmenují synonymně, nebo slouží ke stejnému účelu (Informační servis + Informační služba, "Dotazy, Připomínky, Stížnosti" + Pochvaly)? Co si má člověk představit pod "jízdní řády další možnosti" a proč na to musí klikat, aby si to mohl představit?

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Tuším, že na Facebooku se s tím chlubili, ale tenhle web mají už je nějakej ten měsíc...

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
To se nedá považovat za nový web, není to jenom nějaká přechodná fáze? Chlubili se někde s tím, že mají nový web?


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
MartinV píše:
Fafner: asi tak, a ještě by to bylo zadarmo. Co vidím já jako největší nevýhodu je samý text. Místo jezdíme pro vás by nahoře mohla být nějaká pěkná fotka.

To je fakt, ale ty předchozí fotky za moc nestály...

Takový stránky Wiener Linien, to je aspoň paráda :)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Fafner: asi tak, a ještě by to bylo zadarmo. Co vidím já jako největší nevýhodu je samý text. Místo jezdíme pro vás by nahoře mohla být nějaká pěkná fotka.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Já nevím, proč to nezadají někde jako středoškolský projekt - určitě by to dopadlo lépe, než tohle...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
To je hrůza. Kdo to zas vymýšlel? Kromě toho, že to vypadá, jak to vypadá, jsem se na to naschvál kouknul na mobilu.

Nejdříve jsem se podíval na desktopovou verzi, kterou mám v IE v telefonu nastavenou jako výchozí. Že to bude hrůza a nedá se to ovládat jsem tak nějak už tušil dopředu...

Příloha:
wp_ss_20140603_0001.png


Tak si říkám, třeba udělali ještě mobilní verzi. Přepnul jsem tedy prohlížeč, aby se hlásil webům jako mobilní prohlížeč a chcete vidět, jak to dopadlo?

Příloha:
wp_ss_20140603_0002.png


Ti šílenci tam nastavili pevnou šířku. Jako kdyby všechny mobily měly jedno rozlišení. Mám telefon s HD displejem a nechci vidět, jak to vypadá např. na FullHD...
Navíc přestože se jedná o mobilní verzi, tak tomu není absolutně přizpůsobeno ovládání. Pouze vyházeli spoustu položek v menu a tím vznikla mobilní verze... O to horší, že ty rozbalovací nabídky v menu zůstaly - a co si budeme povídat, na telefonu je to to nejhorší, co člověka na webové stránce může potkat...

Když ty stránky udělali totálně špatně poprvé, doufal jsem, že se poučí...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Dúfam, že je to len zlý vtip, to vyzerá otrasne :roll:. Táto webová stránka je dizajnovo a technologicky zaostalá aspoň 10 rokov. V roku 2014 by som čakal modernú stránku v HTML5 optimalizovanú na mobilné prehliadače, a nie toto. Ak za tento výtvor DPMB niekomu zaplatil, tak mu gratulujem za vyhodené peniaze. Priemerný vysokoškolák to spraví za víkend zadarmo.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:58
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]