Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 4 z 7    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Proboha, už zas :shock:

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
97
07 srp 2013 14:49
Pane bože, to je zase otras. Človek dúfa, že tá stránka bude konečne použiteľná a oni zmenia červenú za modrú. Na smartphone to očividne nikto ani neotvoril - že to biele miesto na okrajoch stránky po otvorení zaberá polku obrazovky, no čo už, horšie je, že sa nikam nedoklikám, lebo prejsť myšou ponad položku menu, aby sa mi rozbalilo to podmenu, sa na smartphone akosi nedá. Ale je to asi aj dobre, lebo keby sa to dalo, tak uvidím, že po prejdení myšou ponad položku menu poskočí celý zvyšok menu napravo o pár pixelov... (vlastne to už teraz nenávidím úplne celé a to som videl iba horných 50 pixelov.) To to dali robiť stredoškolákovi? Koľko za to DPMB zaplatil?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Už jsem se na to díval. Ještě větší hnus než předtím a úplně stejně nepřehledný.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
:shock: nový design stránek www.dpmb.cz - na první pokus se mi to na Chromu ukázalo rozsypaný jako BUSE u většiny T3R :mrgreen:

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Chcete nám pomoct při tvorbě nových stránek dpmb.cz a ovlivnit jejich novou podobu?
Potom vás poprosím o vyplnění krátkého dotazníku o 6 otázkách, které se týkají webu dpmb.cz.

Dotazník se nachází na této adrese: http://jdem.cz/5yz68

Budu taky velmi rád, pokud rozpošlete tento odkaz dál. Čím více názorů se podaří sesbírat, tím dokonalejší nový web bude :-)

Děkuju!


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
A co takhle jim napsat mail? :)

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mcezo: spíš by to chtělo u varianty šedý průměr políčko pro napsání, co konkrétně by se dalo zlepšit. Možná by těch odpovědí bylo hodně, ale existovala by nějaká větší zpětná vazba.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
mceza píše:
V anketě "Líbí se vám nové stránky?" mi chybí možnost - "Kašlete na blbosti a věnujte více peněz na MHD"

Ahá, tak se o tom moc ještě neví...v květnovém Zpravodaji se jasně píše, že 21. května vyjde poslední číslo, které bude na náklady DPMB a pak 31. května vyjde číslo, které již bude mít na své náklady společnost Asociace PCC, spol. s r.o. Takže se konečně ušetří, dopravní informace přitom zůstanou zachovány, bo 4 strany budou patřit DPMB.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
V anketě "Líbí se vám nové stránky?" mi chybí možnost - "Kašlete na blbosti a věnujte více peněz na MHD"


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Tak koukám, že časopis Šalina má novou doménu www.salina-brno.cz a hlavně už i nové stránky, které asi budou odpovídat i novému stylu časopisu.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
chat-maniac: Zaregistruj si třeba http://www.dopravni-podnik-mesta-brna.cz/ a můžeš taky chtít sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Spekulace? Já bych za to chtěl výkupný :-D Provoz fóra taky něco stojí.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
:D http://whois.domaintools.com/nocni-rozjezdy.cz


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Opravdu mě to přesměrovává dobře, nebo jen to nějaká chyba biggrin

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
b1 píše:
Mimochodem, je třeba zaregistrovaná i http://www.nocni-rozjezdy.cz? :shock:
zolex píše:
Samozrejme nie je, je voľná :)
Hm, tak se koukám, že mezitím už volná není, a nestačím se divit, kdo si ji zaregistroval :applause:


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Já v tom výběrku nevidím nějaký problém, firem co by se z fleku mohly přihlásit bude jen po Krně řádově desítky, nejspíš. Vágní co do funkčnosti je zřejmě především kvůli druhému kolu. C# a MS server je sice specifický požadavek, ale má-li to být napojené na stávající infrastrukturu, dává to smysl. A UML je jen v závorce za větou, že chtějí dokumentaci, což je velmi logický požadavek, skutečné UML nechtějí ani oni, protože to nechce nikdo kdo nehulí od rána do večera.

Myslím, že DP postupuje úplně v pohodě, nemám s tím problém.

(Update.) To, že (podle slov mluvčí) chtějí utratit tak do 200 tisíc by celkem i ladilo s těma požadavkama a tím jak si je interpretuju. Moc to řešíte, podle mě.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Ano, myslel jsem výběrové řízení.
Jak je vidět, není to tak jednoduché... :-(


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Eda v neděle 6 led 2013 píše:
Kompletně nové stránky od externího dodavatele jsou v plánu a pracuje se na tom. Prioritou je ale kvalita, nikoliv čas dodání, takže slibovat termín nemá smysl.

Doufám, že jsi tehdy myslel, že se pracuje na tom výběrovém řízení, protože jinak by to nasvědčovalo tomu, co už mnozí naznačili (a co byla moje první myšlenka, když jsem si přečetl ty podmínky): že bude jeden uchazeč.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Dopravní podnik chce nový web. Odborníci kritizují výběrové řízení
Podmínka, že stránky dodavatel napíše v určeném programovacím jazyce, je podle Škrancové nutná kvůli současnému vybavení dopravního podniku. „ Všechny naše informační technologie běží na tomto systému. Nový web s ním potřebujeme sjednotit," vysvětlila mluvčí.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
3342
21 led 2011 14:19
mceza: Ad UML: Ne, to nebude, protože to stejně nikdo číst nebude. A to proto, že v momentě, kdy se tam budou dělat jakékoliv úpravy, tak to nebude aktuální. A kdyby to náhodou bylo aktuální, tak po těch úpravách to nebude aktuální.

Dokumentace typu UML na něco tak jednoduchého, jako je webová prezentace, je zkrátka úplná blbost.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Třeba UML naprosto chápu, protože při dalším rozšiřování nebo úpravách to bude neocenitelné.

Omezení jen a pouze na C# je pro mne také zvláštní. Ač C# fandím, tak bych chtěl znát důvod tohoto výběru. Beru to, pokud pak budou chtít začlenit nějaké dnes již funkční služby nebo něco podobného.

Pokud to dělají s nějakou vizí dalšího rozšíření, či napojení, tak C# beru. Ale pokud to berou jen kvůli tomu, že si někdo v DPMB přečetl, že C# je moderní, tak to nevidím, jako rozumný nápad.

A zajímavé, že specifikují technologii, ale nespecifikují jak má web vypadat a co vlastně dělat... Šel bych na to spíše obráceně.


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
http://blog.filosof.biz/dpmb-vyberove-rizeni-z-pekla/


Šetříme, šetříme! :mrgreen:

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
No, pokud se rozjezdy zpoplatní, pak bych se nedivil, kdyby se to někdo pokoušel nějak parodovat/kritizovat na druhé doméně.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Co se týká druhé varianty domény, nemyslím, že je to potřeba, na rozdíl od domény ŽítBrno.cz, kterou město mělo koupit určitě. Pochybuji, že by měl někdo náladu tvořit nějaké parodující stránky jako v případě toho sloganu Žít Brno...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
b1 píše:
Mimochodem, je třeba zaregistrovaná i http://www.nocni-rozjezdy.cz? :shock:

Samozrejme nie je, je voľná :)

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:17
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]