Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 32 z 33    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další
Autor Zpráva
On je ve Žďáru nad Sázavou na testování a za 3 dny hurá do Medlánek a od cca 10.7.2005 bude jezdit na x37,50,52,72 (faorit je 72),ale nechci kecat :roll:


Fixi píše:
Roman píše:
nevite kdy přijede sor BN 12.


Nevím, ale překvapilo mne, že jsem dnes viděl jeden ve Žďáru nad Sázavou na lince 6.


Údajně je tam na testování... Myslim že se to řešilo i na k-repu,ale nevim už kde...


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Roman píše:
nevite kdy přijede sor BN 12.


Nevím, ale překvapilo mne, že jsem dnes viděl jeden ve Žďáru nad Sázavou na lince 6.


nevite kdy přijede sor BN 12.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
VS : zitra by měla být Slatina


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
5-ti letý dítě by neumělo používat počítač. Možná fakt si někdo dělá srandu nebo je to opravdu cizinec, když tvrdil že mu je 26 let a jeho čeština je tak špatná. Slyšel jsem, že v sobotu má jezdit B952E a Citelis na lince a-404 k Motodromu. Kde mají vlastně být dny otevřených dveří při oslavách, jelikož jsem měl zkoušky, tak jsem to neměl čas to moc sledovat?


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Netřeba opravovat, já jsem psal že autosalon pro veřejnost začíná 4.6., ale dnes (resp. včera - 2.6.) už začínal tiskovým dnem (skoro nikdo na výstavišti nebyl a vše si šlo prohlédnout v klidu a důkladně - o víkendu to bude horší...). Jinak mám pocit, že pod tím nickem Roman. se někdo jen velmi dobře baví, protože takovej blb by se ve skutečnosti těžko naučil používat internet...


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Menší oprava...Autosalon je od 4.6 do 9.6.2005...ale jinak máš pravdu...to co tady předvádí za výkony vypovídá o inteligenci 5-ti letého dítěte...a to nechci nijak urážet ale vypadá to tak...


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Romane, nechci nikoho napadat, ale mám obavy, že kromě toho, že neumíš psát, neumíš ani číst. Letos autotec NENÍ! Autotec je výstava užitkových-nákladních aut a koná se jednou za 2 roky - vždy v sudý rok. Citelis je vystaven na autosalonu, což je výstava osobních aut, která se koná v liché roky, tedy letos, přesněji řečeno odedneška.


mislim že nemaš pravdu tim citelisem,ja mislim že CITELIS ma bit vistaven na autotecu.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Richard 2 píše:
Ten SOR BN 12 příjde hned jak skončí AUTOTEC a bude tam dokonce vystaven!!,alespoň to říkal kámoš z Medlánek,a premiéru má mít ve vozovně Slatina při dni otevřených dveří 4.6.2005 :-D


Ještě dodatek - tento příspěvek je poněkud blbost, protože autotec se koná jednou za 2 roky, letos ne (nekryje se s autosalonem). A vzhledem k tomu, že autosalon pro veřejnost začíná 4.6., těžko by byl BN12 tam i ve Slatině současně. Ale třeba se budu mýlit...


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
SOR BN 12 jsem na autosalonu neviděl, ale je pravda že jsem neprošel všechno - přece jen byl jsem tak hlavně kvůli IGK (zabte mě :lol: ). Je tam ale vystaven Citelis, zítra budu mít foto. Ve stejných barvách jako Citybus to rozhodně lépe nevypadá, spíš naopak. O víkendu by měla Karosa zajišťovat dopravu z veletrhu na Masarykův okruh, takže případní nedočkavci mohou svezení Citelisem vyzkoušet, já se bez toho obejdu....


maš pavdu no SOR BN12,JE klasika.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
no pro mě jakožto příznivce Solarisů tak je Sor špatná volba. Ale když porovnám Sor, Citaro a Citybus/Citelis, volil bych jednoznačně Sor


JA MISLIM ŽE SOR BN12,JE nic moc,turbino je lepši,to mit to bylo parada.


Ten SOR BN 12 příjde hned jak skončí AUTOTEC a bude tam dokonce vystaven!!,alespoň to říkal kámoš z Medlánek,a premiéru má mít ve vozovně Slatina při dni otevřených dveří 4.6.2005 :-D


Romík píše:
Zanedbáváte-ten BUS by měl ještě v roce 2005 tuším,že 05/02 by měl přijít našel jsem to na http://www.mhdbrno.cz ale ta stránka moc nefunguje
Tak ČUS a zkus! 8-)


:lol: Ta stránka vůbec nefunguje.

Příčiny:

1) Je to http://www.mhdbrno.wz.cz
2) Už je zrušena


Zanedbáváte-ten BUS by měl ještě v roce 2005 tuším,že 05/02 by měl přijít našel jsem to na http://www.mhdbrno.cz ale ta stránka moc nefunguje
Tak ČUS a zkus! 8-)


Myslel jsem to samo tak,ze konci rec o jeho fachceni v Brynclu. Doufam,ze (i kdy z je to forum o Brn.MHD) by se tu mohly objevit i infa o BN 12 i z jinych statlu.


Cet jsem,ze prej uz tady BN 12 neni na predvadeckach,ze uz je v Ostrave :-(. Skoda,protoze to bylo po dlouhy dobe jediny vozitko na predvadeni v Brynclu. Rek bych,ze timhle premistenim Sorry-Busu tohle forum konci :-(.


Musím říct, že BN12 není zrovna hezký, teda vůbec se mi nelíbí. Ani interiérem. Doufám, že se nakoupí místo něj hodně Citar. Ty jsou super. Esteticky i interiérem.
Kamil


Dneska na A-68 odjezdy Mendlak dycky ve 40 a Kohoutovice Hajenka ve 22


http://fotky.svetmhd.net/thumbnails.php?album=88 A tady moje


Tak ty slíbené fotečky jsou tady http://bmhd.goo.cz/typ.php?t=sor_b12


PD : nechces se dostavit , ze by sme se projeli ? Pripadne na ICQ :)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 805 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 14:47
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]