Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 31 z 33    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Anonymní píše:
jezdy vubec ten SOR.


ROMAN : Nejezdi . ..............


pomooc uz je zase tady


jezdy vubec ten SOR.


Jestli ho Connex nasazuje na linky s nástupem předními dveřmi, tak tam by čtyřdveřová verze byla docela velkým luxusem :-P Bohatě by stačil dvoudveřový, bylo by aspoň víc místa k sezení..
Ale jsem zvědav, jestli ty brněnské BN12 (předpokládám 4-dveřové) budou jezdit hlavně na linkách 81 a 82 (jak se proslýchalo), kde je opravdu neskutečná výměna cestujících... :roll:


Offline
26
04 črc 2005 02:36
Se radši ani neptejte...
Tak už tenhle zázrak máme i v Praze :-? , koupil si ho Connex. Je to ale třídveřová verze, protože Connex chtěl manuální převodovku a ta se do čtyřdvéřové verze nemontuje.
http://foto-aktualne.mhdcr.biz/albums/u ... 2/1362.jpg :-?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No ale interier stale na schodech .


A co byste řekli na SOR BN12 (Credo) v provedení Kravtex Győr Hungary? :arrow: http://www.kravtex.hu/termekek_bn12.php Tenhle aspoň nevypadá, že na něj spadl most... :lol:


Offline
38
22 čer 2004 08:50
Richard píše:
Fixi,7413 jsem ještě po GO neviděl,jen mě to říkal kámoš,kterému já věřím.Říkal,že klimatizaci má ale BS 170????? :roll:

je to pravda, se 7413 jsem jel jsem toto pondělí, má klimatizaci/osvěžovač vzduchu a BS 170, je to taková ta nejnovější modernizace - lepené plechy pokud možno bez lišt atd.


Fixi,linky na kterých má jezdit SoR BN 12 jsou zatím ve hvězdách,ale tobě já věřím,a když říkáš,že je v Brně tak Ti řeknu co jsem já navrhoval:72-důvod?B951E jezdí na 72 a to 1-2 vozy pravidelně.Takže v Řečkovicích si jezdí B951E i když jsou vlastně Slatinský,no nemám snad pravdu?,tak proč by si nemohli lidé např. z Černovic či ze Židenic zajezdit SoRem BN12!!Další návrhy:50,52,54,57(+72).


Fixi,7413 jsem ještě po GO neviděl,jen mě to říkal kámoš,kterému já věřím.Říkal,že klimatizaci má ale BS 170????? :roll:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Richard píše:
No,tak já nevím,zda-li tomu mám,či nemám věřit!Věřím tomu tak na 50%,protože doba dodání byla v cca polovině roku splněna,navíc ve Slatině žádný SoR nestojí,a to měli přijít 2 kusy,nebo jsou oba v Medlánkách a tam se mne teď moc nechce,musel bych jet přes celé Brno,byl jsem ve vaně a sedím v pracovně u komplu tak občas jdu na ,,béemhádéčko´´ si přečíst zajímavosti.Můj závěr:zítra jedu do Medlánek a zjistím si to hned,mám tam známýho na výpravně autobusů,který mi řek,že 7413 je dnes na 72 PO GENERÁLCE,omlouvám se že to píši sem,protože 7413 asi na SoRa nepřestavěli :-P ,to by byla blbost :!:

Jestli kecám tak sorry, mám info z vozovny. 7413 je jako s klim a BS170?


No,tak já nevím,zda-li tomu mám,či nemám věřit!Věřím tomu tak na 50%,protože doba dodání byla v cca polovině roku splněna,navíc ve Slatině žádný SoR nestojí,a to měli přijít 2 kusy,nebo jsou oba v Medlánkách a tam se mne teď moc nechce,musel bych jet přes celé Brno,byl jsem ve vaně a sedím v pracovně u komplu tak občas jdu na ,,béemhádéčko´´ si přečíst zajímavosti.Můj závěr:zítra jedu do Medlánek a zjistím si to hned,mám tam známýho na výpravně autobusů,který mi řek,že 7413 je dnes na 72 PO GENERÁLCE,omlouvám se že to píši sem,protože 7413 asi na SoRa nepřestavěli :-P ,to by byla blbost :!:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
mendl-man píše:
Fixi píše:
V MEDLÁNKÁCH UŽ JE SOR!!! :)


To máš z k-repu od zdroje jménem "M"? Nevypadá to moc důvěryhodně...

Fixi na k-report nechodí, to jenom já, Verusha, PvvS, ty a možná ještě někdo. Nicméně jistý "M" to tam napsal (a pokud se nepletu je neregistrovaný) a také mi to moc důvěryhodné nepřipadá. Pokud by tu byl na 100%, vědělo by se to tu na fóru jistě dříve :) na druhou stranu doba dodání odpovídá, tak nevím no...

Btw, kolik tak stojí meziměstská verze SORu?


To je super :!: :!: I když nejem příznivcem SoRů,tak BN12 mne teda zajímá od 5.2.2004,co jsem s ní poprvé jel na 67 :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: .Jestli to ovšem není jak s Pepanem,který jen kecal kraviny a ono nic :twisted: :!: Ale budu tomu zatím věřit :!: ,protože čas ukáže jestli mendl-man měl důvěryvhodný zdroj :!:


Fixi píše:
V MEDLÁNKÁCH UŽ JE SOR!!! :)


To máš z k-repu od zdroje jménem "M"? Nevypadá to moc důvěryhodně...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Fixi píše:
PvvS píše:
Nestras


ještě řekni že nerad SOR! No je tam, to je super! Doufám, že ho někde chytím. kde má jezdit?

nevím nevím jak ostatní, ale já teda SOR moc nee. Co mě ale docela překvapilo, tak byl Citelis. SOR jsem viděl na nějakým z posledních Autoteců a moc mě teda nenadchl. I když místem na sedadlech je asi jeden z nejlepších městských a-busů.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Zadnou parodii na abus nemusim. Stacila mi ta sarada na a-78 , kdyz tu byl prototyp.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
PvvS píše:
Nestras


ještě řekni že nerad SOR! No je tam, to je super! Doufám, že ho někde chytím. kde má jezdit?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Nestras


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
V MEDLÁNKÁCH UŽ JE SOR!!! :)


Offline
487
13 čer 2004 23:04
No mela to byt linka a-400, ale na te B952E nejezdila, na a-400 jezdily kloubaky DPMB, B952E jezdila na lince X do Zebetina na parkoviste.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Určitě ano.


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
VS píše:
5-ti letý dítě by neumělo používat počítač. Možná fakt si někdo dělá srandu nebo je to opravdu cizinec, když tvrdil že mu je 26 let a jeho čeština je tak špatná. Slyšel jsem, že v sobotu má jezdit B952E a Citelis na lince a-404 k Motodromu. Kde mají vlastně být dny otevřených dveří při oslavách, jelikož jsem měl zkoušky, tak jsem to neměl čas to moc sledovat?


Neměla to být a-400 ?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No mely by celkem prijit 2 kusy. je mozny ze kazda vozovna dostane jeden.


na x37? nevypravujou se tam jen vozy ze Slatiny?


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Pepane, ty si nositel nějak moc dobrých zpráv :-) (Trolejbus a teď tohle)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 805 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:04
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]