Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 25 z 27    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Krosnu si většinou položím na nohu...Když už ji fakt nechci pokládat do... na podlahu.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Udržel bys třeba 15min cca 15kg vážící krosnu :mrgreen: Jesli jo to, tak to seš bóchač

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Sundání není o tom dát ho na zem. Můžeš ho držet třeba v ruce.


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Neříkám,že bych ho nesundal kdyby bylo potřeba,ale do sraček ho nedám,jsou i jiná odkladová místa: různé bedny po voze, u autobusu zadní čelo a nebo při nejhorším na klín

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Osobně je mi celkem jedno, jestli je prázdný vůz nebo plný - jednou se SPP porušují, není tam řečeno, že "při více než 20 lidech ve vozidle je cestující povinnen sundat batoh", ale samozřejmě bych v takovém případě bych to řešil jen domluvou.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Kamarádovi se stalo, že jel v Řecku busem, koupil si lístek i pro batožinu, což má dle podmínek následek, že může odložit batoh na sedadlo...když pak jednou cestoval a chtěl po něm důchodce, aby si svůj batoh dal jinam, na onoho pána se snesla vlna nadávek, protože můj kamarád měl oprávněně jízdenku na batoh (jinak v Praze jsem v životě nekupoval jízdenku na bagáž).

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Prazdna je divnej pojem : pro duchny je i par sedicich povelem k prudeni s tim ze je plno a chteji sedet , pro zbytek jsou i lide vypadavajici druhou stranou povelem k nastupu ..
Melo by se to dodrzovat plosne, stejne jako zakazat a hlidat odkladani igelitek, tasek a podobnych nesmyslu na sedacky. Kor na polstry.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Honny píše:
..když je šalina prázdná, tak de o prd. A když je plno, tak je snad v zájmu každýho to sundat, ať se vleze.


Moje řeč. Pokud tím nikoho neobtěžuju, taky ho mám na zádech..


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Každopádně bych to neřešil tak vostře jak v Olmíku (?), když je šalina prázdná, tak de o prd. A když je plno, tak je snad v zájmu každýho to sundat, ať se vleze.

Osobně s batohem nastupuju a vystupuju, během pobytu ve vozidne leží/visí.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
b1 píše:
Kde stoji v prepravnich podminkach, ze cestujici nesmi mit batoh na zadech?


..."Článek 8 (9) Cestujícímu je zakázáno zejména: j) Pohybovat se ve vozidle s batohem nebo jiným zavazadlem na zádech"....


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
b1 píše:
Kde stoji v prepravnich podminkach, ze cestujici nesmi mit batoh na zadech?

Porušení povinností cestujícího podle odst. (8) písm. f) - i), kterým ohrozí pověřenou osobu, je
přestupkem podle zákona č. 200/1990 Sb. v platném znění.
(9) Cestujícímu je zakázáno zejména:
j) Pohybovat se ve vozidle s batohem nebo jiným zavazadlem na zádech.

Izidor : Ale muze...

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region ... na-to.html olomouci to zavedli .
Jeste zacit pravidelnou masaz o tom ze vozidlo MHD nejni jidelna a mozna to k necemu bude .


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Tak uz jsem to tam nasel. Docela drsny. Na druhou stranu se tam pise, ze revizor je opravnen vyloucit nebo pokutovat cestujiciho, ktery pres upozorneni nedodrzuje prepravni rad. Takze jestli jsem to dobre pochopil, tak me napred musi upozornit, abych sundal batoh, a pokud neuposlechnu, tak teprve me smi pokutovat.

Izidor píše:
Je pravda, že do těch sraček ze sněhu, soli a špíny po mě nikdo nemůže vyžadovat, abych si něco položil, kór, když si to pak mám zas dát na záda... :evil:
To nikdo nevyzaduje, muzes batoh drzet v ruce...


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Je pravda, že do těch sraček ze sněhu, soli a špíny po mě nikdo nemůže vyžadovat, abych si něco položil, kór, když si to pak mám zas dát na záda... :evil:

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Mauricio píše:
Výborně, už se dává flastr za jídlo, tak by už konečně taky mohli dávat flastr za batohy na zádech...
Kde stoji v prepravnich podminkach, ze cestujici nesmi mit batoh na zadech?


Offline
23
26 říj 2008 20:38
7653:
:lol: Že by na 89 se z toho stávala klasika? Mě se totiž minulý týden stalo přesně to stejné, včetně toho přemlouvání ať je odvezu. Stejnak je ale s podivem, že když jsem jel 2x za noc až do Kníniček tak jsem nikoho nevezl. Holt mají ti lidi ale pech.
Někdo chtěl veselou příhodu. Nevím jestli je veselá pro všechny ale mě celkem pobavila. Stojím jednou asi ve 2:00 na 2. koleji a v tom se přijde zeptat hodně podroušený chlápek jak že se to dostane na Starou Osadu. Já mu na to odpovím že 97 nebo 99 ze 4.koleje. Chlápek se zarazí a pronese: Ale já jsem tam chtěl jet autobusem a ne vlakem. Já jsem narozdíl od lidí na předních sedačkách udržel smích a vysvětlil mu že to není na vlakovém nádraží, ale o 1 řadu autobusů dál. :lol:


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Tak se zase vrátíme k dopravě třeba na Kolejní. Nejjednodušší by bylo, když by se prostě od smyčky Technopark udělala pořádná osvětlená cesta a udržovaná, třeba i hlídaná kamerama. Pak by nemuseli studenti remcat na zrušenou a-53 (ostatně v intervalu, v jakém je teď, pochybuji, že se do ní vlezou všichni, to asi vážně ne...).
Když si vzpomenu na léto 2009, kdy jsem týden byl na jisté akci v Liberci, tož bydleli jsme na kolejích. Musím říct, že koleje to jsou pěkné (kaskádový styl), ale myslím, že by nám studenti z Liberce závidět.
Nejbližší zastávka je pod kolejemi Přehrada (nebo už ji zrušili?), o víkendu ale hodně slabý provoz (tak jedno spojení do hodiny na lince 15), o něco dále zastávka Březová alej a úplně nejdále (přibližně jeden kilometr, ale půjdete přes takový lesní most, ulicemi je to dál), ale zato opravdu na jisto jsou Lidové sady, tramvajová smyčka. V neděli večer žádné posily.
Buďme rádi...(?)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Výborně, už se dává flastr za jídlo, tak by už konečně taky mohli dávat flastr za batohy na zádech... A byl bych úplně spokojen. Teda pokud by se to důsledně dodržovalo. Nějak mi nevadí nic víc, než plný vůz kvůli tomu, že mají všichni batohy na zádech a nejsou schopni je dát na zem pod nohy... Ale tak pokud chtějí snižovat obsaditelnost vozu :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Byl jsem svědkem toho, když revizor při noční razii pokutoval cestujícího za nudle. Nejprve ho upozornil, že porušuje SPP. Na to mu bylo odpovězeno, že jízdenku má, tak co jako? Pak ho revizor vyzval, aby ty nudle schoval. Na to se ozvalo pár vybraných slov. Pak revizor jen řekl, občanský průkaz prosím. Odpověď byla: Nemám a proč jako? Pak už byl v péči MP, takže hádám, že to nebyla jen pokuta za porušení SPP, ale i za to, že mladík neměl občanku. Hodně drahé nudle.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
to už tě někdo někdy pokutoval za nudle v buse?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
mě to moc vtipný nepřijde, věříš? za to že sou lidi blbci já nemůžu ale odnáším to já

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
76
07 dub 2009 16:16
OT:neprislo mi zrovna vhodne vyuzit funkci SZ.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
SZ neznáš?


Offline
76
07 dub 2009 16:16
7653 nemnel by si jeste nejakou "vtipnou" prihodu ?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
ten už jel rovnou až do těch Rozdrojovic nebo kam. borci asi šli k ZOO a ten stihli.
ani sem neměl ve voze nikoho s nudlama, ale s jídlem lezli do všech busů kolem mě, tak sem nemusel nikoho vyhazovat
minulej týden to borec trochu nepobral že sem ho vyhodil tak mi nudle prsknul do čelního okna

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
a mezitím jim ujel další rozjezd do Kníniček.. :)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 673 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 12:54
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]