Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 6 z 124    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 124  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Novinky na VMO Žabovřeská v Brně: víme, kdy tudy projedou auta a šaliny. Takže u tramvaje to vychází "jen" na 5měsíční zpoždění.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Pavel: Teď je jasné, že 401 a 402 pojedou na kampus, mám to potvrzené, jenže neudržovat kvůli tomu dva a víc let zastávkové vybavení, je trochu jiný level péče řádného hospodáře.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Na obou zastávkách dali nové obrubníky u tramvajové trati (a je nových i 20 cm od nich). Přijde mi, že se zmenšil prostor mezi vozidlem a zastávkou (hlavně u směru do centra). Zastávka směr město je předlážděná, ale stylem kus za kus bez jakéhokoli zásahu (myslím za den bylo hotovo). Dunajská směr smyčka zůstala jinak netknutá - není dlážděná, je tam asfalt a je to stále rozdrbané od úpravy osvětlení (tehdy zaasfaltovali jen ten pruh, který rozkopali). Teď je tam zase pruh 20 cm u kolejí. Hlavně zůstalo netknuté zábradlí v okolí zastávky, které často visí ve vzduchu a je to tam dost nebezpečné (otázka teda je, komu to tam patří). Opravili tam teda jednu odtokovou jámu, kterou zadělali. A nedávno se Cracatit ptal na ELP, tak směr smyčka tam stále žádný není.
Zato nástupní i výstupní zastávky na smyčce jsou udělané kompletně znovu.
No a autobusová Dunajská - uvidíme v prosinci, co tam ještě bude stavět. Možná proto do toho nikdo nechce investovat.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Ojin: testoval jsem Dunajskou v obou směrech minulý čtvrtek a řekl bych, že dělali i směr z města, na něm býval asfalt a teď by měla být dlažba úplně stejně jako na té do města, kde ji hlavně dost srovnali, což by potřebovala i autobusová Dunajská, která je léta zvlněná jak prase a navíc má rozbitý přístřešek, což jsem hlásil už před dvěma rokama na Kordis a ehm nic, žádná odpověď, ani na stížnost, ani na připomínku, že chybějící zadní stěna ten přístřešek v dešti dost degraduje. Prostě nic, nezájem.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
K šalině na kampus - Eda dával před chvilou na facebook video:
https://www.facebook.com/eda.cz/posts/p ... 5UD47HGpql

Zastávka Valašská od lidoveckého starosty Dvořáčka, už se konečně začalo, údajně má být do konce října:
https://www.facebook.com/dvoracekj/post ... V1Zj8QfUil

Dunajská je předlážděná, ale přišlo mi, že jenom nástupiště směr centrum, opačný směr se mi zdá beze změny.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
72
17 lis 2012 23:31
xcav8 píše:
První šalina přijela k Bohunické nemocnici. :applause:


Fotečka nebo jiná dokumentace by nebyla?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Reko zastávky se dá realizovat i za provozu, takže bych to zas tak nedramatizoval. :-)

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
428
24 lis 2017 11:40
je to smutný, že se výluka nevyužila tak jak se využít mohla


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jo a ##MLUVÍM SPROSTĚ## by mě to tolik, kdybych nezjistil, že na Dunajskou dali novou dlažbu a vyrovnali ty vlny, co tam byly před rekonstrukcí trati. Pes to zvládne najít, ale když tam půjdu jen s orientační holí, tak to bude ve stylu: "Hledej, šmudlo, hledej." Přestupuju tam od města, za rohem odjíždí regionálky 401/402, takže to není něco, co bych nevyužil.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Pavel: To si dělají kozy, ne? To nejsou úpravy za statisíce, jenom oprava, kdyby hodně drahá tak třeba za osmdesát tisíc, jestli jsou ty díly dražší.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
První šalina přijela k Bohunické nemocnici. :applause:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
budu citovat místostarostu Starého Lískovce pana Dvořáčka:
Citace:
Se zastávkou Dunajská se nebude dělat nic. Jednak by se to už nestihlo a jednak nejsou finance. Informace z DP je taková, že se zastávka Dunajská bude opravovat za rok o prázdninách.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Mimochodem jsem zvědav, jestli dojde k doplnění signálních čar na Dunajské, v pondělí jen někdo řezal dlažbu, ale čáry nikde a u přechodu přes koleje už vůbec.
Na smyčce pod přivaděčem tyhle prvky jsou. A mail na DPMB jsem už poslal, tak doufám, že se ozvou.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Co jsem tento týden z dálky zahlédl, tak se teprve bagr zakousával do svahu.


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Zastávka Valašská má být hotová až v říjnu. Mělo se na ni začít pracovat až teď od září.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jel jsem včera desítkou a Sochorova už se používá a je v režimu Z, což je potěšující, dokonce se včera okolo poledne povedlo, že desítka nestavěla ani na Kamenolomu a v okolí na těch zastávkách, ale až vyloženě v Komíně. Jak to vypadá se zastávkou Valašská v Lískovci, nevím, když jsem jel nedávno do města, tak osmička stavěla jen na Dunajské a na Osové, jak to bylo před výlukou.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Má někdo nafocenou opravu trati do Starého Lískovce a jak to vypadá s tou novou zastávkou při ulici Valašská?

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Věšeli to naši drátaři a jelikož jsem se jich ptal, k čemu to je, tak jsem to samozřejmě zapomněl.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

340
31 kvě 2016 10:01
Brno
OndraS píše:
Jestlije to to samý co roste např. u vozovny Komín, tak je to optickej kabel.

Ano, bude to optika. Taky mě to napadlo, podle smotaného průběhu kabelu na sloupu u konečné Švermova.

Že by datová síť DPMB nebo pronájem místa pro "uložení" vedení kabelu jinému subjektu???


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Jestlije to to samý co roste např. u vozovny Komín, tak je to optickej kabel.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Zesilovací vedení podobně jak na velké dráze?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

340
31 kvě 2016 10:01
Brno
Na sloupech trakčního vedení od Krematoria směr Osová je nově zavěšen závěsný kabel. Dle provedení se patrně jedná o trvalé řešení. Ví někdo k čemu má sloužit?


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
XXX: Ne, nebudou zrušené linky 81/82, ty linky mají s MHD společnýho jen to, že je jezdí podnik, takže na nich jede nízkopodlažní autobus.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
A této souvislosti bude konečně zrušena linka 82. Teda předpokládám.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Mezi Osovou a Dunajskou má vzniknout nová zastávka pro šalinu. Bude to někde v blízkosti parkoviště na Valašské.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3079 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 124  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 11:34
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]