Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 157 z 720    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 720  Další
Autor Zpráva
Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Fantomas: Minimálně líšeňka je tutoVka-do roka a do dne se kopne.Campus bude hodně záviset na papírováni.Lesnou vidím skepticky vzhledem k tomu, ze most pres 250 musí opravit kraj a MČ se k projektu staví macešsky.


Naposledy upravil chat-maniac dne 10 čer 2017 14:21, celkově upraveno 1
piš česky blbe


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
K nádraží u Grandu: dnes bylo opravdu veselo (plno). Přijel jsem RegioJetem z Olmiku a řidič nemohl najet na nádraží, protože mu cestu blokovaly další autobusy. Tak zatroubil, ale pak otevřel dveře a kufry stejně v místě nájezdu, čímž plně blokoval vjezd na nádraží. Chvilku po otevření dveří se autobus před ním rozjel.
Poměrně prase styl - vědomě zablokovat vjezd na nádraží, kdy za ním stál kromě řady aut na odbočení i bus NAD. Aneb absence potřebného počtu nástupišť (úměrného počtu spojů).


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
goldfinger píše:
http://byznys.lidovky.cz/brno-ceka-nejvetsi-tramvajovy-tresk-od-roku-1989-nabito-ma-diky-penezum-eu-1oi-/doprava.aspx?c=A170609_101450_ln-doprava_pave

Ještě se nepostavil ani kilometr, ale už "jde o její největší rozvoj od roku 1989." Dokud to nebude hotovo, tak neuvěřím. [-(

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Cizinec se obnažil před dívkou v autobuse, policii chtěl utéct oknem


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
http://byznys.lidovky.cz/brno-ceka-nejv ... prava_pave


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Autobusů v centru Brna bude víc. Láka je staré nádraží u Grandu


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Cracatit: Jako nejpravděpodobnější se jeví obnovení lišeňky - nepotřebuje pozemky, EIA a spoustu dalších razítek, začít se má příští rok na jaře, jestli jsem to dobře chytil. Kampus a Kamechy jsou přece jen o něco administrativně i technicky náročnější a Lesná potřebuje koordinaci s krajem, bo mu patří ten nešťastný most přes štreku 250.


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Osmička se u Židovského hřbitova srazila s autem. Tramvaje nabraly zpoždění


Offline
Uživatelský avatar

2558
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Boj Brna za čistští vzduch? Bez dopravy zdarma. Den by vyšel na milion korun
Kostely lákají na věže i stoleté varhany. Novinkou bude Šalina Noci kostelů

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
2676
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Ještě tam mohli napsat: "prodloužení na Rokli." To by pak vedla šalina z Merhautky až na přehradu. Kotva se šalinou v podhradí Veveří mi přijde jako dobrej úlet. sarcastic

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2676
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Nejvíc mě na Iheute pobavilo, že prý "nejnovější projekt" na čerpání dotací je prodloužení "šaliny ze Štefánikovy čtvrti do Rokle." :mrgreen: Prostě redaktorka nějak nezvládá místní názvy, ale mohla to převzít přímo od Mrázka, tenhle vtip dne. O prodloužení trati do sídliště se mluví asi dvacet let, možná delší dobu, takže to těžko může být nejnovější projekt. Nejnadějněji podle mě vypadá prodloužení Osová - Kampus. A pak jsem zvědav na tu lanovku z výstecu na Kameňák, to mi taky připadá jako dobrá kravina.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
http://brno.idnes.cz/brno-tramvajove-tr ... pravy_krut


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6161
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jenže sankce by měly následovat až pokud selže prevence, a bohužel pořádná prevence se tu nějak nekoná. Podle mě by úplně stačilo zvýšit počet revizorů tak, aby byla větší pravděpodobnost, že na ně člověk narazí. Osobně, bych byl i pro to, aby byli uniformovaní.

Je to stejný příklad jako naše slavná PČR. Policajt jezdící celou šichtu v hlídkovým autě po daném prostoru udělá pro prevenci daleko víc, než policajt schovaný v neoznačeným autě, nebo stojící s radarem někde za bukem.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
IMHO primárním účelem akce je vidět, jak to v reálu je. Dodržování pravidel není samo o sobě, občas prostě musíte trochu ukázat, že tu jsou vynucovací prostředky.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
7134
27 úno 2010 07:40
A ma byt primarnim ucelem akce dodrzovani pravidel nebo sakcionovani jejich poruseni?


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Však jo, rozhlašme kontrolu. Kdy a kde, ať všichni teda ví.
Ach jo.
Pozorovat skutečný stav je možné pouze tehdy, když pozorovaný objekt neví, že je pozorovaný. Zrovna tohle bych si myslel, že je základ.
Taky mě napadá, že teda řeknou nějaký čas a místo, ale pak to nakonec udělají jindy, aby takhle lidi nachytali, ale…já nevím. Nepřijde mi to pravděpodobné.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

2558
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Jedlíci ze šalin a černí pasažéři: revizoři si na ně posvítí při velké kontrole

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Pobavila i zmínka o příjezdové komunikaci k nelegálním stavbám... Vymyšlené osoby to už je takový rovnosťácký standard. No a některé diskusní příspěvky pod článkem jako by Malečkovi z oka vypadly.


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Prodloužení tramvajové tratě do Líšně začnou stavět na jaře. Lidé se bojí hluku

Mají tam opět chybu. Náměstek Mrázek není křestním Petr, ale Richard.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Cracatit píše:
K Obilňáku: ptal jsem se jednoho radního z Brna-střed a prý by kvůli WC musely být moc dlouhé přípojky navíc na cizích pozemcích = investice v řádu statisíců, proto WC nejsou, třebaže by se zrovna na tom místě docela hodily.
K Malečkovi: vybarvil se ohledně té vily, že už mají jiný záměr a že nebude podporovat to muzeum, které mu bylo navrženo, že se tam nehodí, ačkoli se přítomní jinak shodli, že je to skvělý plán... nechci to sem vypisovat konkrétně, protože už si ty formulace nepamatuju a mohlo by to být zavádějící info, jenom píšu, jaký z toho člověka mám osobní dojem.

No, zrovna Obilňák nepovažuju za místo, kde by byly veřejné WC nezbytné. Předpokládám, že ##MLUVÍM SPROSTĚ## by se asi hodně nudila, kdyby ji přišlo denně klientů počitatelných na prstech jedné ruky.


Offline
Uživatelský avatar

270
31 led 2010 23:09
Cracatit píše:
ptal jsem se jednoho radního z Brna-střed a prý by kvůli WC musely být moc dlouhé přípojky navíc na cizích pozemcích = investice v řádu statisíců, proto WC nejsou, třebaže by se zrovna na tom místě docela hodily..


Taky sem se ptal kamaráda na radnici, a bylo mě řečeno, jednak to s těma přípojkama (což v celkové ceně veřejných záchodů, kdy de cenovka výrazně přes miliony, nehraje moc velkou roli), ale taky to že by záchody už nesplňovaly ňáký hygienický vyhlášky a kdesi cosi a taky hlavní argument "veřejné WC je ztrátové" čili musí se platit provoz, údržba, a všechno okolo. A nakonec co mi k tomu, řekl jakejsi jeho kolega, záchody jsou přece na Komenského náměstí...


Každopádně je pěkný dokud zastávku ještě nikdo ničím nepostříkal a lidi v ní sedí a čekají na spoj, tak jak to má být :) ... jediný čeho se bojím krom omalovánkářů je to, že za tou opěrnou zdí vzadu bude parádní místo na chcaní (jak pro pány tak pro dámy) z obou stran, takže bude zastávka smrdět a zas ju nikdo nebude používat...


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Černí pasažéři dluží dopravnímu podniku 158 milionů. Loni rozdal 68 tisíc pokut
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/cerni-pasazeri-dluzi-dopravnimu-podniku-158-milionu-loni-rozdal-68-tisic-pokut-20170602.html


Offline
2676
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
K Obilňáku: ptal jsem se jednoho radního z Brna-střed a prý by kvůli WC musely být moc dlouhé přípojky navíc na cizích pozemcích = investice v řádu statisíců, proto WC nejsou, třebaže by se zrovna na tom místě docela hodily.
K Malečkovi: vybarvil se ohledně té vily, že už mají jiný záměr a že nebude podporovat to muzeum, které mu bylo navrženo, že se tam nehodí, ačkoli se přítomní jinak shodli, že je to skvělý plán... nechci to sem vypisovat konkrétně, protože už si ty formulace nepamatuju a mohlo by to být zavádějící info, jenom píšu, jaký z toho člověka mám osobní dojem.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6161
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Škoda, že nebylo zachováno i veřejné WC. Přitom je to věc, která v Brně obecně dost chybí.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Zastávka na Obilňáku je po roce a půl hotova. Architekti jsou z rekonstrukce nadšeni


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17981 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 720  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 dub 2024 09:55
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]