Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 615 z 720    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618 ... 720  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Ti, co nejvíc volají po klidu jezdí autem - to jim nevadí. Osobně bych dal pro všeobecný klid a život bez splodin značku zákaz vjezdu hned u kruháče v Medlánkách a všichni můžou chodit v rámci ozdravné kůry pěšky :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

6899
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Pepola: jen ať tam ten autobus jezdí i jindy, než jen v PD ve špičce. Ti z Medlánek, kteří nechtějí autobus (argumentují "my jsme se sem stěhovali, abychom měli klid a teď nám tady bude smrdět bus") by se mohli odstěhovat do nějaké malé vesničky pryč od Brna, aby měli ten jejich vytoužený klid. Pokud ale v městě nechtějí MHD, pak nevím co zde dělají.


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Na první pohled to moc nesouvisí s MHD,ale na ten druhý : dopravní hřiště
"Pokud bude mít město na projekt dost peněz, bude areálem projíždět i tramvaj. „Chceme malé kolejiště, kde mohou lidé trénovat třeba přednost tramvají při odbočování,“ nastínil Fiala." sarcastic

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
1321
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
ta ilustrační fotka(u těch Medlánek) mě připomíná jak vypadá 42 a 70 ve špičce když nastupuji na Žitné směr Kr.Pole


Offline
Uživatelský avatar

3694
28 úno 2006 19:00
MartinV píše:
Kromě stále dokola opakující se pohádce O Kouzelných Medlánkách další z dokonalých ilustračních fotografií. :mrgreen:

Tak, tak!
Bába by chtěla, aby jim jezdil autobus z "Kouzelných Medlánek" až do Globusu, nejlépe v intervalu 5 minut celodenně... :pray:
Mají tam převýšení 12% a táhnout za sebou padesátikilovou rikšu, to se člověk zadýchá...


Offline
Uživatelský avatar

6899
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Kromě stále dokola opakující se pohádce O Kouzelných Medlánkách další z dokonalých ilustračních fotografií. :mrgreen:


Offline
117
02 čer 2007 16:02
http://brno.idnes.cz/obyvatele-medlanek ... zpravy_bor


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
Citace:
Mě spíš pobavilo titulek pod fotku:Autobusy a vozidla na svoz odpadů Brno brzy vybaví speciálními filtry proti prachu.
Jsem nevěděl že v Brně i autobusy vozí odpad. sarcastic

Počky, to patřilo k té fotce. V Praze to už je přece normální, že autobusy slouží jako popelářské vozy (viz jejich slavné problémy s bezdomovci). V Brně se to teprve bude zavádět. :wink:

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
117
02 čer 2007 16:02
MartinV píše:
Idnes.cz, ta stejná zpráva o filtrech - to ilustrační foto není o nic lepší :pray:



Mě spíš pobavilo titulek pod fotku:Autobusy a vozidla na svoz odpadů Brno brzy vybaví speciálními filtry proti prachu.
Jsem nevěděl že v Brně i autobusy vozí odpad. sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
njn, za cenu lepší kvality museli dát obrázek vozu, kterej pro změnu v Brně asi nepotkáme :D Asi chtěli ukázat, jak maj v Práglu rychlý ša...(pardon) ... tramvaje...


Offline
Uživatelský avatar

6899
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Idnes.cz, ta stejná zpráva o filtrech - to ilustrační foto není o nic lepší :pray:


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
to foto vypadá, jakoi kdyby ten autobus už v nějakym filtru byl :D

Takovouhle fotomontáž by i moje babička udělala líp... To je pro regionální noviny takovej problém vylézt z kanceláře s mobilem, ujít 150m a udělat fotku prvního busu, co projede kolem? A ta retuš domů v pozadí? A rozmazaná SPZ a přitom ponechaná evidenčka?? A to jsem myslel, že na server novinky.cz nic nemá...


Offline
Uživatelský avatar

3085
29 srp 2009 19:30
To ilustrační foto je ale pěknej paskvil! blee

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
A ještě jednou z brněnského deníku : prachové filtry pro autobusy

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Tady je pár fotek z rekonstrukce Joštovy a okolí

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

163
26 črc 2006 15:05
Tak jsem to nemyslel. Neříkám, že některá pravidla nevyhovují. Tím, že musí platit stejným způsobem v několika případech nemohou vyhovovat konkrétní situaci vždy.
Já si třeba nelámu hlavu s plnou čarou a předjížděním. Existují místa, kde je plná čára a v pohodě bych tam předjel i pět kamionů. Na druhou stranu jsou místa, kde bych stěží předjel osobák a je tam přerušovaná klidně před zatáčkou. Tak jsem to myslel, že pravidla je potřeba dodržovat, ale s určitým nadhledem...


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Frankx: Ano, je spousta pravidel, které zcela nevyhovují. Ale jednou jsou to platná pravidla a dokud platná budou, tak je dodržovat musíme...


Offline
Uživatelský avatar

163
26 črc 2006 15:05
mceza píše:
Pravidla jsou tu od toho, aby se dodržovala

Pravidla je potřeba dodržovat, ale taky upravovat podle konkrétní situace.


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Queer Parade dnes ochromí střed Brna
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 00626.html


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
MartinV píše:
Moje zkušenost je taková, že u nás, když chci přejít silnici, musím počkat, než tak 3-5 aut projede. U jižních sousedů pouští všichni. Ano, není to kdovíjak objektivní, protože je to jen hrstka řidičů, ale větší než ta Vaše (tzn. Rakušáci u nás).

Zapomněls dodat, že u nás musíš počkat i na tom přechodě, zatímco v tom Rakousku tě pustí i mimo přechod

Nicméně zpátky k tématu... V dnešním Jihomoravském večerníku byla hned na úvod reportáž o finálním rozšíření IDS do zbytku kraje.


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Mauricio píše:
Rakušáci a Poláci (a Ostraváci) jsou na českých silnicích snad největší hovada, co lze potkat. A pak samozřejmě řidiči DHL, PPL apod. plus kamioni.

Moje řeč, v Polsku platí jedno pravidlo: vlez do vozovky, oni ti tu přednost dají. Jako pěšák už jsem se po Polsku nachodil.
mceza píše:
Mauricio: Mě se spousta pravidel a zákonů nelíbí, ale dneska se mi nelíbí zastavování na přechodech, tak na to kašlu, zítra se mi nebude líbit, že se zboží v obchodě kupuje, tak si nějaký vezmu bez zaplacení a pozítří se mi někdo na ulici nebude líbit, tak ho zastřelím...

Ale no ták. To je přeci do očí bijící. Nejprve špatně, pak správně a kupodivu se stejným slovesem. Viz můj podpis.
Nechci rejpat, ale jsme nějak OT. Tohle vlákno je na diskusi o zprávách masmédií.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
72
09 úno 2006 14:18
Brno
:!:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Prostě a jednoduše - vejde tam, vejde. Nevejde tam, nechce přecházet, jedu.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Zkušenosti z provozu mne naučili, že je lepší nepouštět. Když jedu v koloně, nebudu jak trubka brzdit, protože ten za mnou to nemusí ubrzdit (což je taky dané tím, že někteří jezdí půl metru za jiným autem) a když v koloně nejedu, tak si myslím, že chodec snad může chvilku počkat. Nebo ho pustí někdo jiný. Nemluvě o tom, že jsou přechody tak debilně umístěné, že když zastavím, stojím v zatáčce a nejsem vidět.
To je prostě zákon na dvě věci.

Tímto bych tu debatu o hovně už ukončil, je to dosti OT. Stejně to obracíte a chytáte se kravin (Fathom, mceza).


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Mauricio: Mě se spousta pravidel a zákonů nelíbí, ale dneska se mi nelíbí zastavování na přechodech, tak na to kašlu, zítra se mi nebude líbit, že se zboží v obchodě kupuje, tak si nějaký vezmu bez zaplacení a pozítří se mi někdo na ulici nebude líbit, tak ho zastřelím...

Pravidla jsou tu od toho, aby se dodržovala a pokud se ti nějaké nelíbí, tak proti tomu vystup a bojuj, ale než se změní, tak jsi povinen ho dodržovat! Pokud by se chovali všichni jako ty, sám dobře víš, jak by to tu vypadalo...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618 ... 720  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 09:13
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]