Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 646 z 720    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649 ... 720  Další
Autor Zpráva
Offline
215
18 dub 2008 19:13
Som zvedavý na to obmedzenie 89 smer Dvorska, to tam zasa nič nepôjde?


Offline
1074
09 lis 2006 18:16
Ale no tak, pan Valníček to sice řekl blbě (nebo napsal novinář), ale každýmu musí být jasný jak to myslel. Navíc nevím proč si tady každý interpretuje počáteční zastávku jako konečnou, spíš tím byla myšlena nástupní zastávka. Ale i tak je to řečený blbě. Prostě jde o to, že u linky 72 se zpravidla nevyplatí cestovat delší trasu, protože existují rychlejší spojení. Například jak tady zaznělo, cestování Královo pole (nádraží) - Komárov. Linka 72 to jede 36 minut, linka 6+12 to jede 29 minut + přestup. Tedy když se zruší celá linka a posílí se nejvíce vytížená místa, tak se víceméně nic nestane. Protože tato linka byla akorát posila pro linky 42,44/84 a 49. Proto mohla být zrušena. Já bych to zatím nebral jako tragedii, spíš bych si počkal na jízdní řády a na to jak budou posíleny uvedené linky.


Offline
Uživatelský avatar

3698
28 úno 2006 19:00
Linka 1 - kdo si vozí (_!_) z Řečkovic až na Ečerovu? Zrušit! biggrin


Offline
Uživatelský avatar

3695
08 čer 2005 23:12
aresis píše:
Dopravní podnik se v rámci úspor rozhodl zrušit i některé spoje. Jedná se například o zrušení linky 72. "Jen malá část cestujících využívala tuto linku od počáteční zastávky až na konečnou," uvedl Valníček.

Kolik z Vás, tedy kromě řidičů ve službě biggrin, využívá při svých jízdách určitou linku z počáteční zastávky až na konečnou? Takový důvod pro zrušení linky se mi zdá naprosto hloupý. S tímto přístupem by mohli zrušit případně zkrátit snad všechny linky v Brně. Bravo!
Ze stejneho duvodu zrusime linky 44 a 84, protoze jen mala cast cestujicich tyto linky vyuziva od pocatecni zastavky az na konecnou :lol:


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Chtělo by to sjednotit diskuze do jednoho vlákna.... navrhuji jízdní řády...

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Jirik: Mně šlo hlavně o ten prapodivný důvod něž přímo o zrušení linky 72.
ds: Ale když už je o tom řeč, u Semilassa často "zachraňuje" cestující spěchající na Lesnou, Židenice... jelikož linka 84 dosahuje často zpoždění i několik desítek minut. Tam by si měl pan Valníček stoupnout a hned by změnil názor. Právě to, že jede z Řečkovic, nenabere zpoždění a jezdí aspoň v tomto úseku relativně přesně a kapacitně využitá.
Oproti tomu linka 53 která se místo úplného zrušení jen zkrátí bude vozit vzduch. Super!


Ives píše:
ty si nikdy neusnul v rozjezdu? biggrin biggrin


Neusl biggrin na stojáka se usíná blbě sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
H20 píše:
Super. Takže když mně zas ujede 84 nebo 44, tak možu čekat klidně až 20 minut při zpoždění další linky. Nepamatuju si, že by nekdy jela prázdná v úseku od Semálu ke Štefánikově čtvrti. To zas bude natřískaných okružáků.

a pak se lidi diví, jakto, že tolik lidí jezdí autem :evil:


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Jirik píše:
aresis: Máš pravdu. Takový důvod, to je opravdu děsny. Já využíval linku 72 denně (převážně úsek Komárov - Královo pole) a musím říct, že byla využívaná až až. Nechápu její zrušení, to říkám na rovinu.


zdá se, že pan Valníček byl trochu nepochopen - nemělo to spíš znamenat, že když málokdo potřebuje jet přímo z řečkovic do přízřenic, je lépe posílit a zpravidelnit ostatní linky na trase a tím zachovat kapacitu. Ranní proklady mezi 44/84 a 72 byly totiž nulové a posila tak spíše nahodilá. Naopak ten krok považuji za rozumný, i když si myslím, že případné špičkové posily 44/84 by se mohly omezit na trasu Přívrat - Stará osada - Zvonařka.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
aresis píše:
Dopravní podnik se v rámci úspor rozhodl zrušit i některé spoje. Jedná se například o zrušení linky 72. "Jen malá část cestujících využívala tuto linku od počáteční zastávky až na konečnou," uvedl Valníček.


Super. Takže když mně zas ujede 84 nebo 44, tak možu čekat klidně až 20 minut při zpoždění další linky. Nepamatuju si, že by nekdy jela prázdná v úseku od Semálu ke Štefánikově čtvrti. To zas bude natřískaných okružáků.

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
Uživatelský avatar

1436
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
aresis píše:
Kolik z Vás, tedy kromě řidičů ve službě biggrin, využívá při svých jízdách určitou linku z počáteční zastávky až na konečnou?

ty si nikdy neusnul v rozjezdu? biggrin biggrin


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
aresis: Máš pravdu. Takový důvod, to je opravdu děsny. Já využíval linku 72 denně (převážně úsek Komárov - Královo pole) a musím říct, že byla využívaná až až. Nechápu její zrušení, to říkám na rovinu.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Dopravní podnik se v rámci úspor rozhodl zrušit i některé spoje. Jedná se například o zrušení linky 72. "Jen malá část cestujících využívala tuto linku od počáteční zastávky až na konečnou," uvedl Valníček.

Kolik z Vás, tedy kromě řidičů ve službě biggrin, využívá při svých jízdách určitou linku z počáteční zastávky až na konečnou? Takový důvod pro zrušení linky se mi zdá naprosto hloupý. S tímto přístupem by mohli zrušit případně zkrátit snad všechny linky v Brně. Bravo!

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

1436
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
jo sorry, na strtánky DPMB jsem se ještě nedíval, nicméně na těch 10 minutách trvám..


Offline
Uživatelský avatar

1436
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Johny, tak už to sem vyklop..
Jinak večery z 20 na 30 minut je prodloužení o 10 min a ne o 2-5..


Offline
Uživatelský avatar

2557
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
OP píše:
Mno, článek na iDNES od Barbory Lukšové je fakt síla. Studentka 1. ročníku ani nechápe význam předložek "od" a "do", patrně má zafixováno, že je lze použít jen ve pojení "od -- do", a už v úvodním odstavci tím časové údaje, kdy se bude provoz omezovat, zcela překroutila. Tohle bude nová generace novinářů? #-o

Jojo, to je hezká protimluva...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Ale v tom následujícím pod obrázkem (asi kopírováno) to má už vpoho sarcastic

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Naposledy upravil sportovecbrno dne 11 pro 2009 14:36, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

620
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Mno, článek na iDNES od Barbory Lukšové je fakt síla. Studentka 1. ročníku ani nechápe význam předložek "od" a "do", patrně má zafixováno, že je lze použít jen ve pojení "od -- do", a už v úvodním odstavci tím časové údaje, kdy se bude provoz omezovat, zcela překroutila. Tohle bude nová generace novinářů? #-o


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Mám len jednu otázku... prečo nezrušili linku 53 úplne? Keď nebude zastavovať na Kolejní, voziť sa v ňom budem akurát vodič a nikto iný.

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
http://zpravy.idnes.cz/od-1-ledna-2010- ... 2_brno_dmk

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... i-kri.html

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

3698
28 úno 2006 19:00
MKzB píše:
Prosím o stručné vysvětlení soudu o vozovnu Komín.

Už proběhla tři jednání. Šlo o to, že správce konkursní podstaty zahrnul do konkursu i vozovnu s tím, že po jejím prodeji se umoří část dluhů za zkrachovalou firmou Stavex. Po třetím jednání u soudu už je to na lepší cestě, čili vozovna byla přiřknuta městu Brnu.
Stát si ale nárokoval pozemky pod vozovnou, za které město zaplatilo už dříve asi 2,5 mil Kč a tím si vytvořilo lepší základ pro jednání se státem o výměně těchto pozemků za jiné...


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Prosím o stručné vysvětlení soudu o vozovnu Komín.


Offline
Uživatelský avatar

3698
28 úno 2006 19:00
Dnes bylo v pořadu "Události v regionech" mj. o zastavených stavbách na jihu Moravy, o Jančurovi a jeho trestních oznámeních na hejtmany a o pokračování soudního sporu o vozovnu Komín.
Na netu bude až zítra - po odvysílání reprízy pořadu.


Offline
Uživatelský avatar

254
24 srp 2009 18:59
Mně ten odkaz nefunguje :-(

_________________________________
Sbohem Moravo, jedu do Brna...


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
to je jen tím,jak je tam ten materiál naskládanej. když si otevřeš jinou fotku ve větším rozlišení,je to vidět.... :lol:

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

3698
28 úno 2006 19:00
pepola píše:
No, pokud měla ty záclonky spuštěné i před nehodou, tak se nedivím, že přehlédla tramvaj... S takovým výhledem z vozu bych přehlédl i Boeing 747! :pray:

máš na mysli ty airbagy???

Já myslel, že airbagy nejsou pruhované jako tričko Pepka námořníka... biggrin


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17981 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649 ... 720  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 26 dub 2024 07:58
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]