Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 9 z 719    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 719  Další
Autor Zpráva
Offline
59
19 úno 2013 13:02
jezismarja nestarej se o mou diakrtitiku
kdyz jezdi podstatne min lidi, proc by nemohla byt MHD omezena cca o 20% ?
a proc by vas muselo byt v kanclu 10% ?
to je mi matematika
ano, bylo tomu tak vzdy, protoze to je naprosto logicke a stredne cviceny simpanz to pochopi
a ja nejsem spokojeny se vsim....napriklad se netajim svou averzi k 1/2 hodinovym intervalum na dennich linkach....letos k tomu v SN nastesti nedojde, coz jsem si oddechl
a ted muzes napsat jeste delsi slohovku s argumenty z detskeho piskoviste....ja to chci a basta


Offline
127
30 kvě 2010 19:33
Naxashi: Taky mysli na řidiče, že maj rodiny a chcou si taky vybrat dovolenou.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
dpbus „Vždycky to tak bylo, tak to tak i vždycky bude!“ Argument z tradice je argumentační fail. Víš, co „tak vždycky bylo“? Lidi žili v jeskyních a pro večeři sis nešel do Lidlu, ale musel sis jí ulovit, často se stalo ale to, že ty jsi byl večeří.
Ne. Školáci a studenti. To je asi tak nějak všechno. Uznávám, že tenhle úbytek tam je, a už jsem psal, že ranní školní posily nemají o prázdninách být. Nejsou, já vím. Pointa je, že neargumentuju pro jejich návrat.
Velký množství lidí má dovolenou? Hmmm. Tak naše kancelář asi není reprezentativní. Člověk by si myslel, že při 40 lidech by se při „velkém množství“ našlo tak 10 % z nich, co jako budou mít tu dovolenou, ale hele…nic. Tak nevím. Asi jsem ve špatné kanceláři.
Jsem ale naprosto fascinován něčím jiným. Situace: je demonstrace za zvýšení platů. I pro tebe. Ale ty tam přijdeš a budeš na ně bez diakritiky mluvit, že to je nesmysl a že malý platy byly odjakživa.
Myslel bych si, že „chci, aby to jezdilo častěji, protože všichni máme lepší věci na práci, než stání na zastávce jak idioti“, je něco, za co se postaví snad všichni, kdo tu MHD jako používají. Považuj mě tedy za poučeného, někdo si asi užívá stání na zastávce. Zajímavé, ale tak lidi jsou na různý věci… Je omyl myslet si, že jde o kapacitu spojů. Jezdí to…plný, to jo, ale asi ne přecpaný. ALE!!! Ježiš marja. Myslel bych si, že na tomhle fóru to nemusím vysvětlovat nikomu: MHD má lákat lidi. Takže když ti po věčnosti přijede plnej spoj, kde se je sotva kam postavit, tak to asi lidi z aut nenaláká.
…nebo jsem tu jedinej lůzr, co je na tu MHD jako fakt odkázán, jinak všichni jezdí jakkoliv jinak, než tou MHD. Nebo řidiči, ty to mají asi taky v … .
Tohle jsou přesně ty názory proč MHD jde do kytek. Za chvíli budeme mít nejkratší interval 10 minut, a lidi jako…někteří zde…si to ještě budou pochvalovat.
Jediné, co mi tímhle DPMB říká, je kup si kolo. A jo, pracuju na tom. Asi nějaký, se kterým bude možný jezdit i v „zimě“.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Přesně tak.


Offline
59
19 úno 2013 13:02
Placate nesmysly. Krome skolaku, studentu a podobne haveti, ma velke mnozstvi lidi dovolenou. Ubytek cestujicich je naprosto jasne patrny. Prazdninove JR jsou co svet svetem stoji a neznam snad mesto, kde by tomu tak nebylo. Mozna snad krome nejakych pidi provozu typu Marianske lazne. Neni to vystrelek soucasneho vedeni.
Zadne trvale preplnene spoje nebyvaji. Narazove snad. 5ti minutovy interval o velkych prazdninach je vlhky sen sotouse mimo realitu.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Zdeněk: Nejsem překvapený.
Ondra K.: Přesně tak. A v tomhle případě to je špatně. O MHD asi rozhodují ti, co to v životě nepoužili a vozí si svoje zadky v autech za astronomické části. To je jen 1 z problémů.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Fakt, že něco dělají všichni, nutně neznamená, že je to správně. Já bych řekl, že peníze jsou, jen prostě MHD není pro vedení města prioritou.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Nacashi: DPmB neví... Stejně jako naprostá většina jiných DP (napsal bych všechny, možná je nějaká výjimka, z hlavy mě ovšem nenapadá)

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Já bych jen rád vyjádřil obecnou nespokojenost.
Prázdninové JŘ nemají existovat. DPMB asi neví, že lidi jako stále chodí do práce. Vyškrtat ranní posily, co jsou kvůli školám, jistě, to jo. Ale jinak ne.
A má to jezdit po 5 minutách.
…zase, stále to samý znova a znova.
„Nejsou řidiči, peníze…“ Hmmm. OK. A…? Co já s tím? Já jsem cestující. Nejsem zaměstnanec DPMB. Proč by mě tohle mělo zajímat? Já jen mohu říct, aby zdražili jízdné a nabídli kvalitnější službu. A to už říkám.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
TP4 interval 7.5 min. na d1? To si teda fakt nedovedu představit.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
miropiro píše:

To je nejviditelnější změna oproti loňsku


Srovnávat se s obdobím, které bylo jedno z nejmizernějších, mi nepřijde jako něco, čím by se měl DP, resp. jeho chlebodárce Magistát chlubit.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Prázdninové výluky v Brně: centrum bez šalin, linka 4 skončí na Tomkově náměstí
Asi nejpodstatnější je tato část:

„Přecházíme na sedm a půl minuty ve špičkách, což se týká především páteřní tramvajové dopravy. U navazujících autobusů to bude patnáctimutový interval. V nepracovních dnech a o víkendech nebudeme v drtivé většině linek prodlužovat intervaly. Zůstanou stejné jako o běžných sobotách a nedělích v průběhu roku. To je nejviditelnější změna oproti loňsku," nastínil Seitl.

Sláva, loni to fakt byla bída.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
18
19 srp 2013 15:04
100+101+575
Karosa B732 píše:
Díky za odkaz na článek za paywallem, velmi užitečné :)


Deník má paywall stále udělaný blbě, takže k plnému obsahu se dá dostat ve zdrojovém kódu, ale psst. ;-}


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Cestující úmyslně rozbil přístroj na označování jízdenek. Nyní mu hrozí vězení


Offline
69
11 črc 2011 08:39
Štatl
To Karosa

Ty nevíš, že Mouka jim dohazuje předplatitele?


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
V článku je pár zajímavých drobností, srování s Ostravou, ale nic světoborného. GŘ tam zmiňuje, že by se letos mohlo dosáhnout tržby za jízdné 1 mld. Kč, že by to bylo historické maximum, a že tedy přibývá cestujících. Ale připadá mi to v duchu výkonů - nominální tržby samozřejmě rostou, díky inflaci. Jen je otázka, jestli rostou tržby i reálně.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Díky za odkaz na článek za paywallem, velmi užitečné :)

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Soumrak papírových jízdenek: ředitel brněnské MHD poodhalil časový horizont


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Richie píše:
A nestálo by za to vlákno přejmenovat na "Dopravci v médiích" třeba?

Spíš bych byl pro vytvoření nového. Tohle mít specializované na DPMB a pak další obecně.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Cracatit píše:
Jen se zeptám, jak ČD, Honeckery a Béčka souvisí s dopravním podnikem? Nepatří to vlákno už někam jinam?

A nestálo by za to vlákno přejmenovat na "Dopravci v médiích" třeba?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Podle kolegy o něco níže stojí vše v DP za hovno. Což s Honeckery docela koresponduje. confused


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jen se zeptám, jak ČD, Honeckery a Béčka souvisí s dopravním podnikem? Nepatří to vlákno už někam jinam?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Ale to je pak úplně stejné, ne-li horší, jak v případě B.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
No, už jsem zažil osm lidí v jedné řadě v Honeckeru. Příjemné cestování to není, ale jde to :lol:

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Peno: Souhlas, nicméně těch 8 lidí se nesedne ani do Bymáku do "jedné řady". A zatímco do kupé si v nouzi 6 lidí sedne celkem v pohodě, v Bymáku jsou 4 lidi na lajnu rozumné maximum.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17959 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 719  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 10:55
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]