Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 633 z 720    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636 ... 720  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Puvodne to bylo prave v praze ...


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
sportovecbrno píše:
Nemyslel jsem to ve zlém,článek jsem četl a tudíž vím že jde spíše o rozšíření do těchto měst,jen jsem to chybně formuloval a mohl doplnit smajlíkem - třeba sarcastic
:mrgreen: a na tu fotografii si pamatuji z (tuším že tomu tak je) loňského ročníku a jeho rozborky zde na fóru.

Ano, je to z loňského ročníku v září.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Nemyslel jsem to ve zlém,článek jsem četl a tudíž vím že jde spíše o rozšíření do těchto měst,jen jsem to chybně formuloval a mohl doplnit smajlíkem - třeba sarcastic
:mrgreen: a na tu fotografii si pamatuji z (tuším že tomu tak je) loňského ročníku a jeho rozborky zde na fóru.

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
sportovecbrno píše:
Šalinění kopírují i v Praze a Ostravě


Nekopírují, tohle bylo v plánu, že to bude i v Praze. Mimochodem na té fotce v článku jsem zachycen v běhu :wink:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

440
04 zář 2009 13:33
Tetčice
Šalinění kopírují i v Praze a Ostravě

_________________________________
www.scitani.cz ...já su moravák !!!


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
:mrgreen: sarcastic

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Sice ze železnice, ale stejně potenciální hrozba pro Datla: http://www.silnice-zeleznice.cz/clanek/ ... estujicim/ sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
to sou jelita :-D

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3085
29 srp 2009 19:30
miropiro píše:
Viz i +/- v únorové Šalině, také se tam objevují zástupci obou táborů.

Jo, jo. Jsem se hodně nasmál. Prvně by si to měli vyřídit mezi sebou a pak až posílat stížnost...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Viz i +/- v únorové Šalině, také se tam objevují zástupci obou táborů.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Článek v dnešní Rovnosti: zase ty Kouzelné Medlánky (a dva nesmiřitelné tábory jejich obyvatel)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

3085
29 srp 2009 19:30
pepola píše:
...a všechny půjdou na Slatinu! sarcastic

jo, naštěstí jezdím se "slatinskejma" kurzama jen výjimečně a ještě že bych se strefil na NP kurz je nepravděpodobný biggrin

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3692
28 úno 2006 19:00
7653 píše:
tak všem je snad jasný, proč to bude Cross od Irisu ne?

...a všechny půjdou na Slatinu! sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
tak všem je snad jasný, proč to bude Cross od Irisu ne?

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3692
28 úno 2006 19:00
U zkušebního Crosswaye byla kamera v posledních dveřích, ale monitor na palubce po odbrždění staniční brzdy zhasl. Takže žádný monitoring během jízdy alias kozohled... :-D


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
4karlos4 píše:
Ber to pouze jako mou domněnku, ale pochybuju, že by se dávali kamery právě do CITELISů nebo TEDOMů, když má řidič přehled o celém interiéru, avšak doufám, že pokud to budou Crosswaye, tak se budou nasazovat jedině na okrajové linky

Podle stejné logiky by to mohl být i Sor, viz jejich web:
Citace:
Pohyb cestujících v prostoru dveří může být z důvodu bezpečnosti kontrolován z místa řidiče kamerovým systémem.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
avšak doufám, že pokud to budou Crosswaye, tak se budou nasazovat jedině na okrajové linky

O tom dost pochybuju.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Mauricio píše:
Já jsem z toho nějak nepochopil, že by měly přijít Crossy... A kameru můžu narvat i do Tedomu nebo do Sorky (což jsou vozidla na MHD Brno mnohem vhodnější než Crossway LE).

Ber to pouze jako mou domněnku, ale pochybuju, že by se dávali kamery právě do CITELISů nebo TEDOMů, když má řidič přehled o celém interiéru, avšak doufám, že pokud to budou Crosswaye, tak se budou nasazovat jedině na okrajové linky

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Já jsem z toho nějak nepochopil, že by měly přijít Crossy... A kameru můžu narvat i do Tedomu nebo do Sorky (což jsou vozidla na MHD Brno mnohem vhodnější než Crossway LE).


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Citace:
Kamery se mají v budoucnu objevit i v dalších vozidlech. „Právě teď děláme výběrové řízení na dodavatele nových autobusů. A právě v nich pak budou kamery, které dosud v autobusech chybí. Kolik jich bude a na kolik nás to vyjde, zatím nevíme,“ podotkla Pohanová.

Takže další předzvěst, že nové autobusy by měli být Crosswaye LE wink

Ta kamera však má stejný účel jako u T3R, K2R, atd. - monitorovat zadní dveře, jelikož z kabiny řidiče tam není vidět...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

2770
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Pavel píše:


...
Dopravní podnik navíc může zcela jistě argumentovat tím, že nikoho nenutí tramvají s kamerou uvnitř jezdit,“ podotkl Soukup.
...
Tato věta mne dokonale odrovnala sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Miky: V Praze na nádraží chodí skupinky policajtů a každý zjev kontrolují, ať vypadá, jak vypadá a poté jej vyrazí. Rozhodně je nenachají v hale. Zatímco v Brně policajti chodí po nádraží, řvou po lidech, kteří vykládají věci z aut před nádražím, ale banda ožralých hovad, kteří řvou na kolemjdoucí u kusých je nezajímá. #-o Ať žije bezpečnost na nádražích.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
http://brnensky.denik.cz/kratce_region/640539.html
Kód:
Před čtyřiatřiceti lety se v Pekařské ulici poblíž domu číslo 62 propadl nástupní ostrůvek a v jámě zahynula žena. K neštěstí došlo ve chvíli, kdy na zastávce ve směru na Mendlovo náměstí zastavila tramvaj a z ní vystupovali lidé. Do jámy nejprve spadl osmapadesátiletý muž, ten se však zachytil kabelů a zachránil se. Za ním však spadla do jámy pětačtyřicetiletá Marie Bartošová, která v jámě zmizela. Její smrt připomíná pamětní deska na místě neštěstí. Nehodu zavinilo prasklé potrubí z roku 1872, které vymlelo velké množství hlíny v podzemí. Aby se podobným nehodám zabránilo, začalo se v roce 1976 se systematickým průzkumem podzemí


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Myslím, že decentní parfémování vozů MHD nemůže být na škodu. Ale i přes to bych rozhodně netrpěl smrdící bezďáky!


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Mauricio píše:
Protože tam byla podmínka, že to musí být ve všech vozech, aby se to mohlo začít používat. Asi, aby kaštanstvo nemačkalo pozičku nebo těsnění dveří - jak jsem viděl kupříkladu v Brně.

To už by patřilo spíš do tématu "Nejblbější dotazy a chování cestujících", ale nedávno jsem zažil, že si paní, zoufale doběhnuvší KT8N na 13 a koupivší si na České (za kovové peníze) lístek u řidiče, chtěla tento označit v takové té bílé krabici s nouzovým tlačítkem a kdoví čím ještě, co je u dveří (dobře vidět je to na téhle fotce).

S vyháněním bezdomovců - v sobotu jsem se zatoulal do Starého Města u UH na nádraží, kde v budově v rozích spokojeně podřimovaly dvě takové nějaké existence. Po chvíli přišel posunovač a vcelku nekompromisně je vyhodil ven. To je snad poprvé, co jsem viděl, že se někdo angažuje ve vyhazování bezdomovců z nádraží...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636 ... 720  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 18 dub 2024 21:02
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]