Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 677 z 720    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680 ... 720  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
Podle novinky.cz skoda priblizne 50 tisic.


Offline
Uživatelský avatar

618
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Ve zpravach TV n@ha vecer zaznelo, ze ostravsti fanousci pri prevazeni po Brne ponicili nekolik autobusu DP - rozbita okna, stropy... Muze nekdo upresnit?


Offline
1072
09 lis 2006 18:16
V Lískovci vyroste nové malé nádraží pro vlaky i autobusy
http://zpravy.idnes.cz/v-liskovci-vyros ... 1_brno_krc


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
ReZ: je pravda, že se to tam v bezvýlukové trase motá jako pes za ocasem, ale pro danou část jediná obsluha. co sem tama jezdil ještě když to obsluhovala 58, byla tam poptávka docela slušná
ten závlek k nádraží ze směru Červený písek má smysl, někteří lidi tam z té oblasti přechází na vlak, a když je to terminál IDS JMK tak proč tam nezajíždět.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
ReZ píše:
Mě osobně se to docela líbí. Poslední dobou bylo srážek chodce se šalinou až dost...
Když jsem jel dneska šalinou z Vídeňské na Čáru, tak sem se díval a měl to tam každý druhý...

Přesně tak, naposledy předevčírem na přechodu na Václavské. Lidi prostě nečumí a jdou. ](*,)
Nicméně já to tam vozím taky, snad si to někdo přečte a párkrát se podívá, jestli náhodou nejde šalina.

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Sice to nevypadá esteticky zrovna nejlíp, ale i kdyby to zachránilo byť jeden lidský život (poučilo jediného člověka) má to určitě smysl...


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Tasa píše:
Jo, je to zadní část aktuální Šaliny

Mě osobně se to docela líbí. Poslední dobou bylo srážek chodce se šalinou až dost...
Když jsem jel dneska šalinou z Vídeňské na Čáru, tak sem se díval a měl to tam každý druhý...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jo, je to zadní část aktuální Šaliny

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
manil píše:
Mno, za okna si zadní stranu časopisů vystavuje bohužel dost řidičů. Vypadá to otřesně...

Ten nápis "Tramvaj má přednost před chodcem" je zadní část časopisu?


Offline
Uživatelský avatar

6900
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
manil píše:
Mno, za okna si zadní stranu časopisů vystavuje bohužel dost řidičů. Vypadá to otřesně...

Ale lidi si toho všimnou, už jsem dneska viděl pár lidí (a slyšel), jak se to snaží přečíst (páč stáli dál od šaliny), takže nějakej účinek to určitě má. Když jsem to viděl u wany pod zadním panelem, tak jsem si myslel, že to tam dal nějakej cestující


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Mno, za okna si zadní stranu časopisů vystavuje bohužel dost řidičů. Vypadá to otřesně...


Offline
Uživatelský avatar

6900
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Tasa píše:
Jinej řidič

pravda, na to jsem úplně zapomněl #-o


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
MartinV píše:
aha, tak já jí jel tak kolem jedné odpoledne, takže to tam ještě asi neměl

Jinej řidič

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

6900
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
stehrob píše:
MartinV: Bylo to uprostřed čelního skla a viděl jsem to tak kolem půl páté :wink:

aha, tak já jí jel tak kolem jedné odpoledne, takže to tam ještě asi neměl


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
chat-maniac píše:
ReZ: myslel sem úsek Životského-Kuldova, min. pět lidí tam vezu dycky, většina nastoupí na Životského a polovina na Geislerove, další přistoupí na Uzavřené, opačně vystupujou taky na všech, většina na Geislerova a zbytek na Životského, Uzavřená taky není bez zanedbání. co tam jezdím moc času prázdnej nejezdím.
btw s těma Šalinama to není tak blbej nápad, je to vidět :-)

S tím úsekem máš pravdu, tam si své cestující určitě najde. Akorát, že to zastaví na Uzavřené a pak až na Kuldové. Celá Šámalova je stejně bez obsluhy. Ulice kolem Vaníčkovy, Krokovy stejně musí pěšky na šalinu. Dala by se zřídit zastávka u školy na Kuldové? Třeba na znamení.
Horší je to s "okružkou" po Jílkové. Ve směru na Geislerku by možná jelo víc lidí, ale závlek přes Dulánek mi příjde hoooodně přitažený za vlasy. Kdo tama jezdí? Vždyť to obslouží Buzkovu, kam jezdí i šalina a pak Mošnovu, kde nikdo moc nenastupuje. To bych zrušil a natáhl tu a-72 ze Starky.
Další zbytečný závlek je kolem židenickýho nádraží. Když jsem s tím jednou jel od našich z Mošnovy, tak sem se nestačil divit kudy všudy to projelo. A to sem v tom buse byl sám... kdybych se na Osadu vydal pěšky, byl bych tam dřív a navíc spálil pár kalorií a udělal něco pro svoje stárnoucí tělo... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
ReZ: myslel sem úsek Životského-Kuldova, min. pět lidí tam vezu dycky, většina nastoupí na Životského a polovina na Geislerove, další přistoupí na Uzavřené, opačně vystupujou taky na všech, většina na Geislerova a zbytek na Životského, Uzavřená taky není bez zanedbání. co tam jezdím moc času prázdnej nejezdím.
btw s těma Šalinama to není tak blbej nápad, je to vidět :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
304
12 lis 2007 20:03
MartinV: Bylo to uprostřed čelního skla a viděl jsem to tak kolem půl páté :wink:


Offline
Uživatelský avatar

6900
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
takhle jsem viděl wanu na d-4 na Komenského náměstí - tenhle řidič to ale měl vzadu pod zadním panelem, jinak nalepený na okně jsem to neviděl...rozhodně dobrej nápad (krok) ze strany řidičů (ne to lepení, jenom to, že to takhle dají)

stehrob píše:
MartinV: Někteří řidiči si to dávají i zepředu za okno, dnes to mimo jiné tak měl i řidič Žofinky :)

kdys to viděl, dneska jsem Žofinkou jel a nic takovýho tam nebylo...a to jsem viděl kurzy z obou stran...


Offline
105
25 kvě 2007 13:13
Tak tak, opřený o ovládací pult, často i s deskama... za poslední 3 dny jsem to viděl tak u 7 šalin, až jsem si chvilku myslel, že to je snad dokonce přímo nějaká akce DP/vozovny.


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Tasa: Na okně jsem to zatím nalepený neviděl, vždy to bylo opřeno o pult, jako třeba ty si za pult odkládáš desky :-)


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jsem zvědavej, kdy to někomu začne vadit, že si to řidiči lepí na okno. Já osobně jsem proti lepení na okno, jen tak položené je to OK, ale na okně to zhoršuje výhled.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Jj, teď se to docela rozmohlo dávat si poslední výtisk Šaliny (respektive poslední stránku) za okno, dokonce někteří řidiči to tam mají hned ve dvakrát. Ale proč ne, kdyby se z toho poučil byť jedinej kaštan, má to smysl.


Offline
304
12 lis 2007 20:03
MartinV: Někteří řidiči si to dávají i zepředu za okno, dnes to mimo jiné tak měl i řidič Žofinky :)


Offline
Uživatelský avatar

6900
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
když jsem se díval na zadní stránku toho plátku v šalinách, tak mě napadlo - ještě to dát jako CVR na nějakej vůz, doplnit třeba pár zubů na čelo šaliny abylo by to daleko efektivnější wink


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Poplatky nevybírám, takže nevadí, je to volně šiřitelné. Navíc právě sem jsem to kdysi dával, do tématu Návrhy linkového vedení nebo rozšiřování tratí, už nevím. Mimochodem ta Líšeň se ti povedla.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 674, 675, 676, 677, 678, 679, 680 ... 720  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 15:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]