Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 101 z 720    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 720  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6911
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nicméně pokud by byla postavena atletická hala (v místě, kde donedávna bývaly cirkusy), TT by mohla být přivedena přes kruháč k této hale.


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Obousměrné tramvaje by i tak byly třeba kvůli zastávce Nová Jihlavská.


Offline
122
23 čer 2014 12:31
Ondra K. píše:
Jak říká Jakub, řeč je o budoucí druhé smyčce u Pisárecké vozovny. V Kampusu se s žádnou smyčkou nepočítá.

Což je ovšem chyba, prostor by tam byl. Odpadla by nutnost obousměrných tramvají a byly by lepší možnosti ohledně případného trasování linek.


Offline
2689
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Na rozdíl od Lužánek mi nová sportovní hala na Výstavišti nepřipadá zas jako takový úlet, navíc se blíží MS v ledním hokeji 2024. Nemusel by se měnit územní plán, stačilo by mírně posílit parkovací plochy a inženýrské sítě, kdyby mělo město umístění stavby a stavební povolení, tak se dá klidně do roka začít, což u Lužánek z celé řady důvodů (hlavně majetkových) rozhodně tak rychle nelze.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2491
28 lis 2007 23:00
Brno
Ondra K. píše:
Jak říká Jakub, řeč je o budoucí druhé smyčce u Pisárecké vozovny. V Kampusu se s žádnou smyčkou nepočítá.


Když se koukám na UP tak počítá a zrovna v těch místech které jsem označil.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6162
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Jak říká Jakub, řeč je o budoucí druhé smyčce u Pisárecké vozovny. V Kampusu se s žádnou smyčkou nepočítá.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2491
28 lis 2007 23:00
Brno
Zde:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

3087
29 srp 2009 19:30
Alanis píše:
Uniklo mi něco? Kde by měla v souvislosti s lanovkou vyrůst nová tramvajová smyčka? :-k

Ale dole u vozovny, nikoliv v Kampusu. Má být náhradou smyčky na Mendlově náměstí.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Multifunkční hala na výstavišti je obdobná pohádka jako odsunutá rola. Ale pan náměstek má pravdu v tom, že je neúnosné, aby byly na Bauerově úrovňové přechody. Za sebe dodávám, že by se měly odstranit i semafory na vjezdu do 9. brány - kdo tam potřebuje jet, ať se otočí na kruháči u Voroněže. Po zprovoznění Žabovřeské se špunt přesune právě na tato SSZ.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Uniklo mi něco? Kde by měla v souvislosti s lanovkou vyrůst nová tramvajová smyčka? :-k

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

6911
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Lanovka po 157.: se zastávkou u Riviéry.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
To je vlastně pravda s těmi 80 Kč k šalinkartě, to jsem si nějak neuvědomil. A taky jsem si neuvědomil, že mi tam za těmi 3 000 vypadlo měsíčně, takže to vyznělo, jako by ty 3 000 byly za celou sezónu, což je samozřejmě hloupost, za celou sezónu by to bylo samozřejmě mnohem víc. Jinak při 80 Kč by to bylo přes 1 600 měsíčně, ale i tak je to pořád dost, no. Navíc to platí jen pro ty, co mají šalinkartu pro zóny 100 a 101, což ne každý z Bítýšky musí nutně mít. Dokážu si představit, že někomu může bohatě stačit zóna 101.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
Tak k šalinkartě by to neměl za 150 Kč, ale za 80 Kč. Ale jasně, na každodenní ježdění to není, ale dokážu si představit to využívat třeba v pátky, pokud je hezky.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
K tomu kapitánovi. No, já docela chápu, že lidem z Bítýšky se nechce jezdit lodí z Bystrce, když by je taková cesta stála 150 Kč. Absolvovat tohle každý pracovní den v sezóně, tak to je už přes 3 000 a to není zrovna malá částka. Obzvlášť, pokud by to měli platit ještě navíc k šalinkartě. To není o tom, že by na to lidé neměli čas, ale že ty peníze dokáží utratit efektivněji.

Cracatit: Můžu se mýlit, ale zaslechl jsem, že Škoda a Solaris mají nějakou dohodu, že Škoda nebude své trolejbusy prodávat v Polsku a Solaris u nás. A vzhledem k tomu, že Solaris u nás přestal Trolina nabízet zhruba ve stejné době, kdy začala Škoda nabízet trolejbusy s karosérií Solaris, tak si myslím, že na tomto šprochu něco bude.

Edit: M: Tak po přečtení toho článku mě fakt mrzí, že se tam nedostanu. Ale tento víkend je pro mě bohužel zabitý jinými povinnostmi :-(

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
2814
01 úno 2006 10:39
Něco o sobotě:
https://www.blesk.cz/clanek/regiony-brn ... m=z-boxiku


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Paddleboardy plaší houkačkou. Nevědí, kde mají jezdit, říká kapitán lodi


Offline
2689
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Tak na východ je Bogdan i Solárko, takže může nastat cokoli, ale taky mě to v článku zarazilo. Plus mi připadá jako blábol ten poslední odstavec na Idnesu těsně nad podpisem autora.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2814
01 úno 2006 10:39
Asi půjde o toto ne? Bogdan má i homologaci pro EU.
http://www.cs-dopravak.cz/zpravy/2018/1 ... -na-prodej


Offline
791
25 led 2006 09:46
Naxashi píše:
Taky by mě zajímalo, jaký východní trh se tím myslí. Protože tady si každý představí bývalé svazové republiky, ale co když to bude Čína? Na druhou stranu bych se asi zase nebál, že by šlo o něco z Japonska.


Tak, když jsem viděl stav trolejbusů BKM v Bělehradu, moje nadšení pro východní výrobce dost opadlo. Antikorozní ochrana nula a stav po několika letech provozu žalostný. Ale jako tlak na Škodovku dobrý.

No, a autobusy budem vyřazovat po 8 letech, ale trolejbusy ve věku 20 - 30 necháme rozpadnout, protože nové koupíme jen, když náhodou bude dotace. To snad DPMB nemyslí vážně?


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Dopravním podnikům ve velkých městech chybí řidiči. V Brně řídí tramvaje studenti


Offline
Uživatelský avatar

3209
14 čer 2004 18:56
blekfild
z jiného soudku. Ale taky bych řekl, že to patří do DPMB v TV, tisku :)
https://www.reflex.cz/clanek/zajimavost ... -internetu

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

2555
13 črc 2009 13:42
Богдан.


Offline
Uživatelský avatar

6911
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
To doporučení EU o životnosti 8 let je velice ekologické a ekonomické doporučení. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2491
28 lis 2007 23:00
Brno
Ono i kdyby se jednalo o Čínu tak to ještě neznamená, že to nemůže být kvalitní stroj.
Doba kdy se říkalo, že všechno z Číny je šmejd není tak docela pravda.
A jen tak pro odlehčení Samolepky "Made in China" vyrábí Korea. biggrin

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1783
04 bře 2012 23:26
Taky by mě zajímalo, jaký východní trh se tím myslí. Protože tady si každý představí bývalé svazové republiky, ale co když to bude Čína? Na druhou stranu bych se asi zase nebál, že by šlo o něco z Japonska.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17982 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 720  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 14 kvě 2024 15:42
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]