Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 630 z 720    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 720  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jel jsem si takhle z práce domů, už bylo dost pozdě, ale ne zas tak moc, abych jel rozjezdem a bral jsem to přes hlavas a novolíšeňskou, a když jsem čekal já a dva kuřáci na novolíšeňské na Tbus, tak zastavila hlídka MP a povídala těm dvou kouřícím, že se na zastávce nesmí kouřit, a že je to každého bude stát 200. Oni se otočili na mě, stál jsem od nich nejmíň 10 metrů a ten jeden povídal, jestli mi to vadí, že mi tam kouří a já jsem mu řekl, že ne, že vítr jde odemě k nim a jestli jemu nevadí, že dýchám, jeho kyslík a on že ani ne, že si stejně procento kyslíku ve vzduchu snižuje tou cigaretou, pak se otočil na toho MPíka a řekl mu, že na té přeplněné zastávce to fakt nikomu nevadí, tak nechápe, proč ta buzerace. MPíci nasedli do auta a odjeli.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
9986
15 led 2005 23:41
agent_s_teplou_vodou píše:
Mauricio: I kdyby na té zasatávce byli všichni kuřáci, a já jedinný nekuřák, pořád mám právo nenechat si od kuřáků ničit svoje plíce.


Pevně věřím, že za pár let si budeš muset (nikoliv moci) ten čerstvý vzduch pro tvé plíce koupit od překupníků. Ta doba přijde, ne že ne, a přijde brzo.


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Mauricio: I kdyby na té zasatávce byli všichni kuřáci, a já jedinný nekuřák, pořád mám právo nenechat si od kuřáků ničit svoje plíce.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Kaslali jak kdy. Vcelku casto jsem videl ze policajti dosli k dotycnymu a pohohli mu pokutou ke zdravejsimu zivotu. A naucili to i ukrajince ze zetoru na zastavce novolisenska. Ti uz najednou kourili o kus dal mimo zastavku.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
P.S.: Kdy si budu moci zapálit přímo ve voze během přepravy? ](*,)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tasa: Kéž by tady byl systém jako v Irsku, kde si musí jít kuřáci zapálit ven a vevnitř je čistej vzduch...

TO by bohužel ve státu, kde je statisticky 65% kuřáků, nikdy neprošlo.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Mně vadí jakýkoliv kouření cigaret kdekoliv. Kuřáci jsou v naprosté většině bezohlední a na nekuřáky kašlou. Většinu kuřáků ani nenapadne, že by někomu kouření na zastávce mohlo vadit.
Tasa: Kéž by tady byl systém jako v Irsku, kde si musí jít kuřáci zapálit ven a vevnitř je čistej vzduch...


Offline
82
17 dub 2009 11:41
PvvS píše:
http://www.novinky.cz/domaci/195297-kuraci-si-na-otevrenych-zastavkach-budou-moci-opet-klidne-zapalit.html

Tabakova lobby vyhrala . Jeste to povolit v resaturacich a je vymalovany.


všichni na to stejně kašlali takže celkově to vyjde na stejno akorát tedka to mají schvalený zákonem.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Ač jsem odpůrce kouření, tak to schvaluju, mnohem víc mi vadí kouření v hospodě.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
Nechápu o co Jančurovi jde....
Znáte jiné město v ČR, jejichž obyvatelé znají nazpaměť všechny časy odjezdů všech nočních linek?


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
http://www.novinky.cz/domaci/195297-kur ... palit.html

Tabakova lobby vyhrala . Jeste to povolit v resaturacich a je vymalovany.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
mě by hlavně zajímalo, proč se musí o lidskou blbost zajímat toliko úředníků a podobných takysdružení. nezaplatíš pokutu, budeš mít problém. co je na tom tak těžkého pochopit? a že cigáni jsou dyliny je už jejich problém. jejich hlavním slovníkem je pokuta exekutor soud trestní oznámení policie sociálka. pokaždé když slyším jak se baví tohle tam uslyším. však oni moc dobře ví. zbytečný nějaký letáky. vykopat je odmakat si pokutu.
kolikrát vidím na zastávce roztrhaný modrý papírek od revizorů. a tak si říkám, další blb co mu zaklepe na dveře exekutor.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
občasný návštěvník píše:
To, co napsal Jančura o náhradě tramvajových rozjezdů busy, je samozřejmě nesmysl, ale pravdu má v tom, že málokteré město usíná tak brzy co se týká denní MHD. Faktický konec před 22.30 s moderním městem 21. století moc společného nemá ... (to prosím berte jako prachobyčejný povzdech, nikoli jako šťourání někoho, kdo by to zaručeně dělal líp a věděl by jak včetně financování).

To "faktický konec 22.30" jsi vzal odkud? Jde o to jaké bereš místo...
Tohle mi ale přijde opravdu úsměvné. Máme nejlepší noční dopravu v republice, která je kapacitně naprosto adekvátní, a ty si stěžuješ, že nejezdí tramvaje do noci? Koho by ty tramvaje vozily? Naprostá většina lidí je už tou dobou doma (nebo v hospodě) a nikam cestovat nepotřebuje. A tohle je vidět i na vytíženosti večerních spojů. A aby tramvaje a trolejbusy jezdily do noci "jen tak z pricnipu" je fakt nesmysl. A co má společného "modernost" města s tím, kdy usínají tramvaje? Zkrátka musíš pochopit, že je zde nějaká poptávka a od ní se odvíjí nabídka, jinak to nikdy nebude.


Offline
82
17 dub 2009 11:41
občasný návštěvník píše:
To, co napsal Jančura o náhradě tramvajových rozjezdů busy, je samozřejmě nesmysl, ale pravdu má v tom, že málokteré město usíná tak brzy co se týká denní MHD. Faktický konec před 22.30 s moderním městem 21. století moc společného nemá ... (to prosím berte jako prachobyčejný povzdech, nikoli jako šťourání někoho, kdo by to zaručeně dělal líp a věděl by jak včetně financování).



Podle mě je určitě větší pokrytí busy než tramvajemi ,řekl bych že je to i levnější,noční bus je i rychlejší a pohodlnější ale je to pouze můj názor.


Offline
30
16 led 2009 08:35
To, co napsal Jančura o náhradě tramvajových rozjezdů busy, je samozřejmě nesmysl, ale pravdu má v tom, že málokteré město usíná tak brzy co se týká denní MHD. Faktický konec před 22.30 s moderním městem 21. století moc společného nemá ... (to prosím berte jako prachobyčejný povzdech, nikoli jako šťourání někoho, kdo by to zaručeně dělal líp a věděl by jak včetně financování).


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Tak v Chrchlicích zaručeně ožiju i já, když mě řidič vyhazuje z vozu ven na mráz :lol:


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Datel píše:
Busové rozjezdy jsou právě ta místa, kde to tepe a žije... :pivo: (hlavně v noci před nepracovním dnem) pripitek

A pak to žije v Chrlicích, že?

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Jojo, pamatuju ještě z dob, kdy jsem se pokoušel studovat. Jel jsem na koleje a po celým buse kolovala flaša rumu. sarcastic Teda pardon, podle EU tuzemáku :cry: Či jak šofc ještě tehdy kloubové 93 předjíždění v kopci pod Petrovem ostatní vozy za všeobecného povzbuzování cestujících... :lol:


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Busové rozjezdy jsou právě ta místa, kde to tepe a žije... :pivo: (hlavně v noci před nepracovním dnem) pripitek


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Tak ať nakoupí moderní nízkopodlažní tramvaje ze západu a začne s nima provozovat konkurenční noční MHD. hlavoudozdi

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Taky jsem to četl a kroutil nad tím hlavu...


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
V dnešním Metru rozhovor s Jančurou o tom, jak je Brno turistiky nula...
Otázka: Které roční období je tady (Brno) nejlepší a proč?
Jančura: Léto. Brno se naplní zahrádkami a je plné lidí. Nuda tu v létě určitě není, ale jinak tady chcípl pes. Večer Brno netepe, přestaly fungovat noční tramvajové rozjezdy, které nahradily autobusy. Pro ty, co nemají na taxíka, je výlet do večerního Brna luxus. A kluby a hospody v centru pláčou.

To snad nemyslí ten chlap vážně??? Noční busy mají větší pokrytí než tramvaje, tak co mele za nesmysl, že musím jet taxíkem...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
470
01 zář 2005 23:14
http://brno.idnes.cz/dluhy-dopravnimu-p ... zpravy_bor


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
http://brno.idnes.cz/pozor-na-exekuce-z ... zpravy_bor co já se ještě nedozvím...


Offline
82
17 dub 2009 11:41
http://brno.idnes.cz/od-nedele-plati-nove-jizdni-rady-zmeny-se-tykaji-vlaku-i-mestske-dopravy-v-brne-1y5-/brno-zpravy.asp?c=A100307_190948_brno-zpravy_zma


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633 ... 720  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 18 dub 2024 21:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]