Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 5 z 68    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 68  Další
Autor Zpráva
Offline
2809
01 úno 2006 10:39
ds: pokud budeš jezdit podle předpisů, dodržovat zákony, platit za parkování, žadnou pokutu platit nebudeš, když se projedu po městě, podívám se jak lidi parkují a jak za parkování plati / neplatí, jak parkují v zákazech a tam kde nemají, na chodnících, v zastávkových zálivech, jak vjíždí do centra bez povolenek, do zákazu vjezdů a podobně, myslím si, že je tu těch policistů opravdu málo. Co se týká rychlosti, tu nedodržuje téměř nikdo, takže radarů je dle mě ještě málo. Kázeň řidičů se dávno propadla až někam hluboko do sklepa.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Janatak: neřekl bych že je u Policie i u MP málo lidí, na to, kolik mají kapacit šikanovat řidiče aut měřením rychlosti na přehledných úsecích, (nejlépe v neděli dopoledne za jasného dne), rozdávat botičky atd. Bohužel pro město je pohodlnější nakrmit rozpočet z pokut od řidičů, než potírat tuhle drobnou kriminalitu. Sorry za OT.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
OndraS - měkký zákony na tohle opravdu nejsou, špatná je vymahatelnost práva v tomto i jiných případech. Jak jsi myslím sám psal, pokud se ve smyčkách nebudou často a nepravidelně objevovat policajti, případně takovým výtečníkům párkrát nezvalchujou záda a nenasolí citelnou pokutu, tak se v té komunitě fakt nic nezmění. Jenomže to je širší problém, u policie ať městské nebo republikové je podstav lidí, a ti co jsou ve službě logicky nemůžou být všude a přednost pochůzek budou mít určitě jiné lokality, než v mnoha případěch liduprázdné šalinové smyčky, i když tam prokazatelně čas od času k majetkovým škodám dochází.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Ani bych neřekl. Jakékoliv sprejerství je automaticky trestným činem bez ohledu na škodu, což už považuji za docela těžký kalibr...


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
No, asi tak nějak. A to ještě otázka, jestli ty spreje, co na to vyflákaj, nejsou čórka.

Já tvrdím, že na tohle máme měkký zákony. A dokud takový budou, tak se nic k lepšímu nezmění.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Navíc tato banda moc dobře ví, kde kamery jsou, kde se pohybují hlídky a kdy jim může hrozit nějaké nebezpečí.
Ráno si přivstanou, udělají své veledílo, ještě to stihnou rozeslat na fejsbůky a honem do školy...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Je to dělaný ve smyčce. Jako vždy. Vůz stojí zlomenej doleva, ráno je ještě tma, když si rozsvítíte v kabině a čtete si noviny, vůbec nemáte ponětí, co se děje na pravé straně zadního článku. Udělat takovouhle fušeřinu za pomocí pár barev je pro ně (nemyslete si že to je jeden člověk) otázkou když moc, tak pěti minut. Nakreslí si na papír co budou dělat, nakopírujou si to aby to měl každej ze skupinky, poačkaj si na vhodnej okamžik a každej dělá kus.

Lze se ptát, co dělá městská policie, kde všude máme v Brně kamery a proč nejsou právě v těchdle smyčkách, o kterejch se ví že tam k tomu dochází, například St. Lískovec. Sprejeři tam chodí jako do fabriky a maj z toho bžundu.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Fafner — samozřejmě, o tom žádná.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Nelze relativizovat, jestli je to hezčí nebo ošklivější... dokud to poškozuje cizí věc a je to bez souhlasu majitele, je úplně jedno, jestli se to nazve uměleckým dílem, nebo tagem.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
eframmcbeth: No je to otázka vkusu. Mě by spíš oslovovaly barevné kombinace černé a červené na bílém podkladě, kombinace tmavší modré se žlutou atd.. Toto je na mě moc řvavý, kýčový...

Na druhou stranu musím uznat, je v tom obrovská dávka dobrodružství, sbalit se v noci a jít takhle “tvořit“ na šalinu. To je jak v tom filmu “Gympl“, kde takhle šli na metro. Určitě je to pro ně “chutnější ovoce“ než jít ve dne na legál. Ale prostě bohužel, je to trestné a musíme to tak brát. Navíc při poměrně vysokých nákladech na odstavení vozu, mytí a obnovu laku, to nelze tolerovat. Kdyby se pro jednou nějaký zdařilejší výtvor nechal, byla by to pro ně “výzva“ a takhle by dopadl každou noc každý druhý vůz vč. interiéru...

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
marecek.00 píše:
Aniž bych to chtěl nějak omlouvat, očekávám, že pokud je někdo natolik nalitý, že to v sobě neudrží, okolní svět, nějakou slušnost a podobné "drobnosti" už příliš není schopen vnímat...


Tak asi jsem divný. Za svých mladých let jsem x-krát nechal ujet rozjezd, šel přes půl města pěšky,... Pokud mi bylo tak blbě, že jsem měl pocit, že to půjde ven, buď jsem vůbec nenastoupil nebo předčasně vystoupil. I za cenu, že jsem na řidiče mezi zastávkama řval, že budu blít, ať mě pustí ven.


Naposledy upravil Zlaťák dne 24 úno 2016 17:20, celkově upraveno 1

Offline
800
12 zář 2014 23:38
Právě ta svítivě modrozelená je dobrá - je to zajímavě kontrastní, ale to už je jen otázka vkusu. Teď se povedené graffiti objevilo na zdi u Svitavy (u mostu na Olomoucké), ani nevím co to je, ale na tmavém pozadí výrazná písmena, hned to praští do očí, vážně pěkná práce... a taky tu máme Tima, ten by nám mohl popsat šalinu básničkama :D to je taky brněnská legenda...


Offline
Uživatelský avatar

1404
02 črc 2011 14:08
Moc estetickýho cítění teda nemá. Je to hnus, obzvlášť ta svítivě modrá..... Mimochodem, kloudným umělcům, kteří se orientují na styl Graffiti, bych opravdu umožnil na pár vozů své umění předvést. To by ale museli být opravdoví umělci, např. studenti výtvarné školy, grafici atd.., ne polozombie fetky s gangsta zjevem a kapucí, pod trvalým vlivem všemožných agresivních jedů... Osobně se mi tento umělecký styl líbí, pokud tedy za něco stojí.

Že to mohl být zaměstnanec DP, je hodně blbá teorie. Proč by to proboha dělal? Jen tak riskovat vyhazov z DP a ještě trestní stíhání....

_________________________________
Zkusme se k sobě navzájem chovat ohleduplně, bude nám lépe! :-)
Přemýšlejme, uvažujme, polemizujme... Hlavně nechoďme jak ovce s davem. :-)


Offline
800
12 zář 2014 23:38
Náhodou — Yute má docela estetické cítění. Vybral na ten žlutý podklad moc pěknou kombinaci barev. Kdyby namaloval něco hezčího než jen těch pár písmen, klidně bych to na té tramvaji nechal :D


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
T3 1586: stačí, aby byla šalina v oblouku a sprejer byl tím pádem na místě, kam řidič z jeho kukaně nemůže vidět.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
S takovou logikou bychom v Brně měli hoooooooodně kreativních majitelů (obyvatel) nemovitostí #-o "Mařka, mně se ta nová fasádá nelíbí, jdu tam něco natagovat" sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
To, ze nekdo nici vozy MHD z nej prece automaticky nedela zamestnance DP...


Offline
Uživatelský avatar

243
02 zář 2014 12:02
Brno
A není náhodou ubožák YUT/E někdo z DP? Nejdříve 2374, potom 1037. Co bude dál...? :-(


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
No odpoledne již 1037 brázdí d-5 neposkvrněna. Hošánkům ten jejich výtvor moc dlouho nezůstal :wink:

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Pokud to bylo na Rakovecké, soudě podle vyprávění na d-11, tak tam moc živáčka přes den nebo vubec brzo ráno nepotkas

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Jak se muze neco takoveho na trati stat? Tohle muselo trvat pomerne dlouho. To si toho za bileho dne nikdo nevsimne?


Offline
Uživatelský avatar

848
16 bře 2013 21:03
Bystrc, Černého
Hovada...


Offline
1291
19 lis 2010 14:53
Cocktown
Před chvílí zatáhla do vozovny 1037 v tomto stavu...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
marecek.00 píše:
Aniž bych to chtěl nějak omlouvat, očekávám, že pokud je někdo natolik nalitý, že to v sobě neudrží, okolní svět, nějakou slušnost a podobné "drobnosti" už příliš není schopen vnímat...

Přesně tak a navíc ono to často přinde dost náhle, například v zatáčce :D a vzhledem ke stylu jízdy rozjezdů je ta pravděpodobnost ještě vyšší :-)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Adekvátní trest by byla právě ta hlídka cajtu, načež pokud jim nebylo 18 měli by průser i ti doma...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1684 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 68  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 19 dub 2024 03:37
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]