Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 4 z 82    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 82  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Řešení: jedno tlačítko pod pro děcka, a jedno tlačítko nad pro ostatní. sarcastic

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Alanisi, mlčeti zlato a neuražej laskavě moje kolegy co to maji na starosti. Byl jsi doufám v diskusi 21/22Tr, kde jsem to cely vysvětloval. Zjednodušeně - je nekolik sérii vozů, např jenom 22Tr jsou tři verze. Validátor je požadován ve vyšce od-do, ne v ka6dym voze jde madlo vrtat kam je libo atd. Tlačítko poptávky musí být současně tak, aby na něho dosáhlo děcko, ktery už jezdi samo do školy.
Je to proste debilně umistěný, protože pred dvaceti rokama nikdo nepředpokládal, že bude značkovač obsahovat tiskárnu, tablet a bude větší než automat na kafe.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Já si myslím, že to má každá 21Tr/22Tr jinak podle toho, z jaké je série. Starší to mají níž, novější výš. Alespoň tak jsem to vypozoroval.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Jel jsem minimálně dvěma vozy 21Tr, kde tlačítko potpávky bylo nad označovačem, takže to jde... jen to musí zrovna montovat svéprávna myslící bytost.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Jojo, taky jsem onekdá marně hledal tlačítko. Až dole (mimo zorné pole dvoumetrového člověka) by mě ho nenapadlo hledat.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Alanis píše:
Ach jo, to zase někdo nepřemýšlel ](*,)

1) nikdo si toho tlačítka za celou dobu nevšiml, všichni otevírali dveře tlačítkem na pravém madle
2) to tlačítko nejde vidět pod "masou" toho označovače, nikoho nenapadne šmátrat poslepu pod označovač a někde ve výšce 70cm nad podlahou hledat tlačítko... to už je pravděpodobnější že to někdo zmáčkne omylem při erekci...
3) proč v jiném vozidle stejného typu to může být normálně nad označovačem? Proč to nemůže být ve všech vozech stejně? To je nějaká brněnská speciálka, že ta stejná věc musí být v každém voze jinak?

Fakt kocourkov ](*,)


Řešíme to i my šofci. Přesně, jak píšeš, lidi mačkají prvně to, co mají po ruce a to zcela logicky. Takže nám to v kabině pípá ostošest a dveře se neotvírají :mrgreen: #-o . Napsal jsem ohledně toho připomínku na podnikové Závady a připomínky a čekám na odpověď. Vzhledem ale k tomu, že vozů 21Tr/22Tr přibývá a poptávka je dál stejně blbě umísťována pod validátory, můžeš si domyslet, jaká ta případná odpověď asi bude.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
luda_612: Hlavně aby to správnou zónu označovalo na jízdenky. Nebyla by moc sranda mít při nástupu v zóně 101 na jízdence označenou zónu 310, pokud do ní zrovna nejedu.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Ach jo, to zase někdo nepřemýšlel ](*,)

1) nikdo si toho tlačítka za celou dobu nevšiml, všichni otevírali dveře tlačítkem na pravém madle
2) to tlačítko nejde vidět pod "masou" toho označovače, nikoho nenapadne šmátrat poslepu pod označovač a někde ve výšce 70cm nad podlahou hledat tlačítko... to už je pravděpodobnější že to někdo zmáčkne omylem při erekci...
3) proč v jiném vozidle stejného typu to může být normálně nad označovačem? Proč to nemůže být ve všech vozech stejně? To je nějaká brněnská speciálka, že ta stejná věc musí být v každém voze jinak?

Fakt kocourkov ](*,)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
148
30 říj 2019 16:42
Při včerejší jízdě s 7678 jsem zaznamenal chybu na Validátorech kdy ukazují první první zastavku a jejich zónu (Lelekovice, u kříže; 310) i když je vozidlo na opačné konečné (informační panely fungovaly správně).
Tak by mě zajímalo jestli náhodou nevíte jestli tato chyba je napříč vozovým parkem nebo je jen u jednotlivých vozidel, po případě to způsobuje něco jiného?


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nejinak se to řešilo i v minulosti.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
A pak zas vymontovat. sarcastic

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Pokud se má nový odbavovací systém spustit dřív, než se stará vozidla vyřadí tak není jiná možnost, než do nich terminály namontovat.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Dalo se čekat, že se nové označovače dostanou i do „historickych“ vozidel typu K2, T3... ale teď když to vidím naživo v 15Tr 3504, tak to ve mně evokuje jeden vtip...

Víte, jak zdvojnásobit hodnotu své škodovky? Natankujte plnou nádrž... A nebo pořiďte 4 platební terminály sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Mexa píše:
1116 má také nové označovače.


myslím že nemá cenu sem psát každej novej vůz ...
Budou přibejvat.

jinak 1116 je má už aspoň týden ....


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Označovače nahrazují validátory, které umožňují nejenom označení jízdenky, ale také odbavení cestujících prostřednictvím bezkontaktní bankovní karty. Toto bude možné, až budou těmito zařízení vybavena všechna vozidla. Předpokládá se zprovoznění ve druhém kvartále tohoto roku.


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
1116 má také nové označovače.


Offline
147
06 pro 2009 11:01
Caco: předpokládám, že označit jízdenku v nich jde, tudíž již něco dělají. Ale pokud jde o moznost platit kartou, tak bych to viděl až v době, kdy budou ve všech vozech.


Offline
44
18 led 2019 19:22
Staník píše:
Nové označovače možno spatřit také v Anitře ev. č. 1820.

A kdy začnou něco dělat?


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Nové označovače možno spatřit také v Anitře ev. č. 1820.


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
1751 má nové označovače jízdenek.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
S křížkem po funuse?

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Je pěkné, že má zkušební vůz zprovozněné elektronické panely, ale proč je na nich neexistující linka 76?

https://foto.bmhd.cz/foto.php?240897_nove


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jen tři nácestné zastávky mi přijde málo.


Offline
Uživatelský avatar

565
12 črc 2008 21:51
Brno, Černá pole
Samozřejmě u každé zastávky kde to má smysl, v tomhle případě by to bylo zbytečný.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
A k čemu mi to bude třeba na té Filkukově? Že 1 stejným směrem jede za 10 minut a zpátky na konečnou za 4? sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2029 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 82  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 00:47
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]