Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 75 z 82    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 82  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Teď už tomu k dokonalosti chybí jen zobrazování čísla linky místo té parodie na označník


Offline
Uživatelský avatar

3340
13 lis 2004 11:58
Dnes jsem to viděl, a musím říct, že se mi to líbí... a jak tu někdo říkal, že je to nečitelný, tak mě to problém nedělalo, naopak si myslím, že teď to opravdu upoutá pozornost (předtím, pokud si člověk nevšiml přebliknutí, tak tomu stojícimu textu nevěnoval informaci)


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Tak jsem dneska jel busem, a zastávka na znamení se zobrazuje na posunovacím řádku: Akátky 14:11 ... Na znamení - Request - Bedarfs


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
MatlJ: opravdu nechapu vyznam tveho prispevku...otazka znela jestli to bude i na ostatnich trakcich a odpovis zatim to je jen na busech #-o


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
Zatím jen na busech ale myslím si že to čeká i troli a tram

Radek Havlík píše:
Nevíte zda to nový ukazování bude i tram a troli


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Nevíte zda to nový ukazování bude i tram a troli


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
To prostřední místo bych využil na upozrnění na změnu zóny, třeba 100 šipka 101.


No, když tak koukám na ty manilovy fotešqi, vypadá to celkem slibně. Konečně asi nejmenovaný člověk + spol. z nejmenovaného oddělení přišel na to, že možnosti vnitřního BS120 byly doposud využity asi tak z pěti procent :roll: Zajímavé je, že se tento systém zavádí až po skoro deseti letech, kdy ty LED panely existují....


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Zlaťák píše:
Asi tak nějak :-)
To, že jedu autobusem, snad pozná každej, ale s linkou je to občas horší.

To je fakt, ale na co ti je vědět, že jedeš busem, nebo tramem?
Zlaťák>Linka tam je tam napsaná společně se svou konečnou!


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
mauricio píše:
ten obrázek autobusu mě pobavil, ale já ybch tam spíš hodil linku


Asi tak nějak :-)
To, že jedu autobusem, snad pozná každej, ale s linkou je to občas horší.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
ten obrázek autobusu mě pobavil, ale já ybch tam spíš hodil linku


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Včera jsem to zgoumnul taky. To zobrazení času je dobré (žádnou zastávku s dlouhým názvem, kterej by byl zkrácenej jsem nepotkal -kromě "nám."), ale všimnul jsem si, že ty názvy zastávek mají z leva trošku odstup, že nezačínají hned prvním sloupcem diod. Mohlo by se tak ušetřit některých zkrácení. Jinak to rolování "na znamení",... mně nepříjde zrovna šikovný. Zrovna dvakrát dobře se to nečte. A hlavně k "na znamení" to odroluje a název zastávky už tam zas skočí celej (= neroluje). Bych to spíš nechal odrolovávat obojí, ale od zhora dolů (nebo naopak) s tím, že to bude rychleji přetočený a pak to bude vždycky chvilku stát.

PS: Ten symbol autobusu mezi zónou a časem je dobrej a praktickej. Já si do teď myslel, že jsem jezdil tramvají a on to je autobus. :lol: :lol:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Takto vypadá nové zobrazování údajů na vnitřním table BS120. Zatím je to zřejmě jen u busů.
Údaje na BS170 zůstávají nezměněny...


Offline
45
05 pro 2005 18:56
Brno-Bosonohy
Je to krok dopředu, proč to není na všech vozech? :-?

_________________________________
jbb


Offline
9986
15 led 2005 23:41
mno, já osobně sem proti rychle rolujícím informacím...ale pokud se to dá přečíst proč ne (ono v některých městech to běží tak rychle, že člověk ani neví co tam je napsaný).
Na BS170 nejsou žádný změny?


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
No takze zmeny jak sem je vypozoroval ja:
:arrow: Linka a konecna zustava stejne
:arrow: obrazovka kde je zona apod je nyni uzsim pismem a mezi zona: a cas: je vlozen obrazek dopravniho prostredku kterym cestujete
:arrow: zastavka je nyni posunuta doleva a uplne vpravo je cas
:arrow: pokud jsou nejake doplnujici informace napr na znameni apod. nazev zastavky odroluje zprava doleva a nazev zastavky je nasledovan tremi teckami a onou doplnujici informaci ktera pres panel odroluje vcelku rozumnou rychlosti a da se t precist
Pokud muzu mluvit za sebe je to krok vpred...zobrazeni casu je zakladni vlastnost ktera by mela u prestupneho casove omezeneho tarifu byt takze me se to libi...panely sou vyuzity lepe nez predtim...


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Tenkrat nebyl model mikroelektroniky s displejem , drazsi to je tusim o 4 000


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
mauricio píše:
(pořád říkám, že nejlepší by bylo montování hodin na kabinu řidiče tak, jako to má Ostrava, Praha apod.)


A nebo se měly rovnou pořídit cvakátka s hodinama (to zas nemůže být o tolik dražší). A když to neudělali už tenkrát, když se měnili červený za žlutý, tak aspoň teď by je mohli dávat do nových vozů.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
já to myslel že v tomto případě je to luxus - radši úplný název zastávky než kdoví jak odrbaný s časem
a hodinky nebo mobil má dneska skoro každej.
(pořád říkám, že nejlepší by bylo montování hodin na kabinu řidiče tak, jako to má Ostrava, Praha apod.)


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
mauricio píše:
čas skoro pořád vidět je zbytečnej luxus,


No to by tu nesmel byt prestupny tarif a casove omezeny jizdenky. Kazdej sebou nenosi hodinky. Tohle povazuju za ZAKLADNI podminku, pro takoveto tarifni podminky. Hodiny jsou na druhem kraji nez je nazev zastavky.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
čas skoro pořád vidět je zbytečnej luxus, dost tp omezuje místo pro název zastávky (z toho příspěvku od RH sem pochopil, že čas je hned vedle názvu zastávky)


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
No videl sem to i v nocacich . Az tak spatny to nejni , konecne je ve voze skoro stale videt aktualni cas.
DP tim kompenzuje neexistenci hodin ve vozech . Ovsem stale to vadi u vozu bez vnitrniho panelu.


Přece byste nechtěli, aby ty data zůstaly měsíc nezměněný a nedejbože jednotný ve všech vozech :mrgreen:


Offline
45
05 pro 2005 18:56
Brno-Bosonohy
Viděl jsem i v busu 69, ale na tramvaji to nebylo. To jsou ta unifikovaná data? :-)

_________________________________
jbb


Offline
9986
15 led 2005 23:41
hm že by ten děsně blbej pražskej systém?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2032 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 82  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 21:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]