Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 74 z 82    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 82  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
OP píše:
Dnes rano jsem inovovanou podobu informaci na vnitrnim panelu videl uz i na t-26 (piktogram trolejbusu je vazne uchvatny :shock: ). Navic misto stroheho "Na znameni" opet bezi "Zastavka je na znameni" a misto "Konecna" zase "Konecna stanice".

Na t-31 před hlavním nádražím bylo i na vnějším table místo "nenastupujte" něco jako "konečná stanice". Takže probíhají změny i na vnějších tablech.


Offline
Uživatelský avatar

618
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Dnes rano jsem inovovanou podobu informaci na vnitrnim panelu videl uz i na t-26 (piktogram trolejbusu je vazne uchvatny :shock: ). Navic misto stroheho "Na znameni" opet bezi "Zastavka je na znameni" a misto "Konecna" zase "Konecna stanice".


Offline
196
26 led 2006 18:52
Brno - Øeèkovice
tramvaják píše:
tak s tima jazikama, to néni žádná novinka

To vím že to pouštějí v několika jazycích, ale nevěděl jsem, že to je i rolující text na vnitřním panelu.


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Kamil píše:
Dnes odpoledne jsem jel na d-1NAD. V autobuse na vnitřím panelu BS120 to vše chodilo v novém sylu. Na Moravském náměstí řidič pustil varování o kapsářích, které se taky objevilo v několika jazicích na vnitřním panelu a celé to rolovalo (jako třeba zastávka na znamení).


tak s tima jazikama, to néni žádná novinka


Offline
196
26 led 2006 18:52
Brno - Øeèkovice
Dnes odpoledne jsem jel na d-1NAD. V autobuse na vnitřím panelu BS120 to vše chodilo v novém sylu. Na Moravském náměstí řidič pustil varování o kapsářích, které se taky objevilo v několika jazicích na vnitřním panelu a celé to rolovalo (jako třeba zastávka na znamení).


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
tramvaják píše:
6e to asi už nikdy neuvidíme....
škoda :cry:


Offline
888
21 led 2006 12:26
tramvaják píše:
6e to asi už nikdy neuvidíme....

ale proč? kvůli těm hodinám? který jsem ještě osobně neviděl a měly by být právě na mistě vlaku?


Offline
470
01 zář 2005 23:14
logitech911 píše:
proč hystorie?? :?: :!:


6e to asi už nikdy neuvidíme....


Offline
888
21 led 2006 12:26
tramvaják píše:
Toto je hystorie v Autobusech

proč hystorie?? :?: :!:


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Toto je hystorie v Autobusech


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
tramvaják píše:
T3R - sólo (M) měla kdysy dávno digitální hodiny. Nevíte, proč tam nejsou? Já bych todal do všech vozidel.
Jinak připravuju pro vás:
* roční kalendáře (PDF formát)
* taky dobrou tabulku s kurzy, vozovnami výjezd a zátah do vozoven - zatím tramvaje (text)

kam to mám poslat?

V T3R se za doby Savsů ukazovala na BS120 jen cílová stanice. Proto tam byly digitální hodiny s časem a pásmem. Teď už nejsou potřeb, všechno se ukazuje na BS120


Offline
470
01 zář 2005 23:14
ds píše:
šmerda : ale to záleží jen na nastavení, ne na typu panelu. Pokud se bude dělat na tramvaje, tak na všechny a ne podle toho která přišla poslední.


T3R - sólo (M) měla kdysy dávno digitální hodiny. Nevíte, proč tam nejsou? Já bych todal do všech vozidel.
Jinak připravuju pro vás:
* roční kalendáře (PDF formát)
* taky dobrou tabulku s kurzy, vozovnami výjezd a zátah do vozoven - zatím tramvaje (text)

kam to mám poslat?


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
šmerda : ale to záleží jen na nastavení, ne na typu panelu. Pokud se bude dělat na tramvaje, tak na všechny a ne podle toho která přišla poslední.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
tramvaják píše:
To jsi blbě pochopil. Jak mají ty všechny autobusy tu noviknu na informačním panelu, tak jestli to nemají taky anitry 1820 a 1821.


1820 to nemá


Offline
470
01 zář 2005 23:14
ds píše:
Nerozumím otázce. Jaký nový buse? Jsou jen 2 typy - starší - podsvícený zářivkou a novější typ s LED diodami. Všechny Anitry mají samozřejmě to nové.

To jsi blbě pochopil. Jak mají ty všechny autobusy tu noviknu na informačním panelu, tak jestli to nemají taky anitry 1820 a 1821.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Nerozumím otázce. Jaký nový buse? Jsou jen 2 typy - starší - podsvícený zářivkou a novější typ s LED diodami. Všechny Anitry mají samozřejmě to nové.


Offline
470
01 zář 2005 23:14
A Anitry číslo 1820 a 1821 to nový buse mají?


Offline
45
05 pro 2005 18:56
Brno-Bosonohy
manil píše:
logitech911: V palubním počítači jsou nahrány všechny cíle IDS + další "hovadinky" typu evakuace, expres, zájezd do anglie apod. Tyto cíle lze vyvolat stiskem tlačítka "2" a pak nalistovat nebo zadat konkrétní číslo cíle.
Nic svého na tablo bohužel napsat nelze.


Přesně tak :-(

_________________________________
jbb


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
logitech911: V palubním počítači jsou nahrány všechny cíle IDS + další "hovadinky" typu evakuace, expres, zájezd do anglie apod. Tyto cíle lze vyvolat stiskem tlačítka "2" a pak nalistovat nebo zadat konkrétní číslo cíle.
Nic svého na tablo bohužel napsat nelze.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
logitech911 píše:
takže když řidičovi při zátahu do vozovny rupne ve škebli, tak si tam nemůže napsat něco svýho? právě jsem si všimnul, že co číslo to 3 písmena jak na mobilu, tak jsem myslel, že by to šlo, .. :-D

mno nevím přesně jak to funguje, ale teoreticky ano. Někdo znalejší mě opraví. Máš ode mně mejl.


Offline
888
21 led 2006 12:26
mauricio píše:
mno teoreticky to co je v GBuse, tak je v palubáku a na tablech, takže to tam zobrazit jde. Policie tam je, je tam i evakuace a podobné věci :) Když by si nějakej řidič v GBuse napsal ahoj a nahrál to do svého vozu (ovšem za pomocí díleňáků, bo sám by to asi nezvládl a neměl by potřebné vybavení), pak by na buse mohlo býti i to :)

takže když řidičovi při zátahu do vozovny rupne ve škebli, tak si tam nemůže napsat něco svýho? právě jsem si všimnul, že co číslo to 3 písmena jak na mobilu, tak jsem myslel, že by to šlo, .. :-D


Offline
9986
15 led 2005 23:41
logitech911 píše:
dlouho mi to vrtá v hlavě, tak jsem se rozhodl, že se zeptám, . může si řidič pomocí palubáku nastavit jakýkoliv text na BUSE? například ahoj, atp.? případně i nějaký obrázek? :arrow: třeba jen ze seznamu? Nedávno mi kamarád říkal, že viděl na tramvaji zatahující do pisárek nápis POLICIE, ale nevím, jestli říkal pravdu, nebo ne-e, ... díky za odpověď 8-)

mno teoreticky to co je v GBuse, tak je v palubáku a na tablech, takže to tam zobrazit jde. Policie tam je, je tam i evakuace a podobné věci :) Když by si nějakej řidič v GBuse napsal ahoj a nahrál to do svého vozu (ovšem za pomocí díleňáků, bo sám by to asi nezvládl a neměl by potřebné vybavení), pak by na buse mohlo býti i to :)


Offline
888
21 led 2006 12:26
dlouho mi to vrtá v hlavě, tak jsem se rozhodl, že se zeptám, . může si řidič pomocí palubáku nastavit jakýkoliv text na BUSE? například ahoj, atp.? případně i nějaký obrázek? :arrow: třeba jen ze seznamu? Nedávno mi kamarád říkal, že viděl na tramvaji zatahující do pisárek nápis POLICIE, ale nevím, jestli říkal pravdu, nebo ne-e, ... díky za odpověď 8-)


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Nene anglicky je to request stop tedy zastavka na pozadani a nemecky velice podobne Bedarfshaltestelle...zkracene verze request a bedarfs sou podle mne dostacujici...


Offline
Uživatelský avatar

3340
13 lis 2004 11:58
ives: to upozornuje na pokračující text


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2033 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 82  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 11:53
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]