Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 54 z 62    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 62  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Na zast. Poříčí směr Mendlák nějakej dobrák vyvrátil stojan, je tam nyní provizorium s tím fantastickým červeným diskem kola :-(


Offline
76
08 zář 2005 16:45
Zlaťák píše:
Jen nevím, jak bych to vysvětloval revizorům.


Tuhle automat mi sežral 20 Kč a jízdenky nikde. Bylo slyšet, že ta dvacka zapadla někam "mimo". Protože jsem nutně potřeboval, hodil jsem dalších 20 Kč a tentokrát jsem jízdenky obdržel. Napsal ale jsem na DP email, poslali tam technika, ten "závadu" potvrdil a nabízeli mi zaslání jízdenek poštou, zřejmě by i vrátili peníze, i když se o tom přímo nezmiňovali a ani jsem to nepožadoval. Jízdenky jsem si pak vyzvedl osobně na Novobranské.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
pepola píše:
A bylo to opravdu na zastávce?Jestli ty jsi nám nezabrousil do hospůdky na výherní automat :lol:

:lol:
Opravdu zastávka, Zemědělská 8-)


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
manil píše:
Kdysy, když automaty na jízdenky začínaly jsem si kupoval nějaké dětské jízdenky, 5 kusů po 4 kč. Hodil jsem do automatu dvacetikorunu, automat mi jízdenky natiskl a dvacetikorunu vrátil :-) Žel napodruhé už to nevyšlo.


A bylo to opravdu na zastávce?Jestli ty jsi nám nezabrousil do hospůdky na výherní automat :lol:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Kdysy, když automaty na jízdenky začínaly jsem si kupoval nějaké dětské jízdenky, 5 kusů po 4 kč. Hodil jsem do automatu dvacetikorunu, automat mi jízdenky natiskl a dvacetikorunu vrátil :-) Žel napodruhé už to nevyšlo.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
mauricio píše:
když se nějakej automat pokazí ve městě, zajdu na novobranskou jim to říct. Kupodivu někdy s tím i něco dělají...


A někdy taky ne. Já si na medláku chtěl jednoho krásného dne koupit větší množství jízdenek (jsem hodně jezdil do Modřic,...), tak jsem tam naházel asi 60Kč a automat začal tisknout, pak na mě hezky zablikaly všechny diody a pak mně vypadl jen asi cm širokej pruh jízdenky a na display se objevilo data ztracena,.... Tak jsem dva dny jezdil načerno, abych nebyl škodnej. Jen nevím, jak bych to vysvětloval revizorům.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
když se nějakej automat pokazí ve městě, zajdu na novobranskou jim to říct. Kupodivu někdy s tím i něco dělají...


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
jzb píše:
Ta hláška "Automat Mimo provoz Volejte" je opravdu projevem programátorského umění.
A uvádět na automatu telefonní číslo na pevnou linku mi přijde jako provokace. Není to náhodou problém dpmb, a tak když už se obtěžuju, měl by hovorné uhradit dpmb??


Mělo by tam být nějaké číslo s 800 na začátku,to je fakt!Už to mají i automaty na kafe(vestibul nádraží Kr.Pole)!


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Ta hláška "Automat Mimo provoz Volejte" je opravdu projevem programátorského umění.
A uvádět na automatu telefonní číslo na pevnou linku mi přijde jako provokace. Není to náhodou problém dpmb, a tak když už se obtěžuju, měl by hovorné uhradit dpmb??


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
LADA píše:
Dnes na zastavce Gajdošova psal jizdenkový automat tuto halasku.
Automat mimo provoz pro zprovoznení volejte V43 174 317.
Můžete mi nekdo poradit kde na klavesnici telefonu najdu číslo V??? :oops: :lol: :lol:

je to v Brně tak V=5 ,sedí to i v římských číslech,ale na klávesnici telefonů je spolu s T aU na 8,tak nevím :lol:

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Dnes na zastavce Gajdošova psal jizdenkový automat tuto halasku.
Automat mimo provoz pro zprovoznení volejte V43 174 317.
Můžete mi nekdo poradit kde na klavesnici telefonu najdu číslo V??? :oops: :lol: :lol:


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Nevím, jak je to povolené,ale je to vidět celkem běžně. Třeba takto: Formát JŘ je dle IDS,ale to je tak všechno. Přístřešek je jen v jednom směru tak tam nalepí JŘ pro oba a ne na nějakou zvláštní ceduli ,ale klidně na sklo,jak tomu bylo doposud zvykem. O nějakých nových stojanech s číslen linky ani nemluvě,ale neříkám,že všude. Asi se to časem poddá. :-?

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Chtěl bych se zeptat, jestli jsou v IDS JMK povoleny ty staré typy zastávek, kdy je stojan jen na jedné straně s JŘ v obou směrech?


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Na zastávce Česká Hlavní je už asi 2 měsíce nový jízdenkový automat.Je umístěn směr Ivanovice a Brno.Na interaktivním planu ani na nové mapce v jízdních řadech není uveden.

Dale bych mohl uvest ze a-91 nema na Kurimských zastavkach vůbec Jízdní řad.Většina zastavek v Kurimy je stareho CSAD typu.Jsem zvedav kdy město Kurim zarídí nové zastavky se vsemi JŘ linek co jezdí v kurimy.Jedina zastavka ktera ma JR a-91 v kurimy Kurim, Díly pod Sv. Jánem smer Brno.

Jinak vsem zde diskutujicim preji hodne uspechu v novem roce.
Zdraví LADA


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Na Makovském nám. jsou nainstalovány nové stojany typu IDS mimo město. Už s linkou 29.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Souhlasím s přístřešky - dřív když pršelo, tak byli všichni lidé namačkáni na schodech u podchodu, ale co se týká "zeleně" - to je opravdu hrůza. Ten, kdo tohle vymyslel a ten kdo to schválil by si měli jít nafackovat. To, že jsou skruže plné odpadků - co čekali? Lidé jsou hovada.


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Co řikáte na úpravu zastávek u nádraží? podle mě to je hrůza a běs, starej asfalt zůstal, přistřešky jsou tam tak hnusně postavený, skruže zavazí a už jsou plný odpadků a nedopalků z cigaret. Navíc je tam málo místa.


Online
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
No dobře, takhle se to taky dá brát :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Banskobystrická by byla OK, charakterizuje to název ulice, kde jsou všechny zastávky řešeny obdobným způsobem. Autoři ovšem netuší, že ta ulice je pojmenované podle Banské Bystrice a ne podle Bystrce.
To by se dalo ještě pochopit, ale napsat Seyfertova už skutečně zavání diletantstvím a dost to snižuje úroveň jinak zajímavého článku.

Jinak to Podlesí - oni mají na mysli zastávky typu Komín a Podlesí, přičemž Komín zde znamená Svratecká, to mají správně.


Online
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Docela pěkný, akorát tam mají špatně názvy některých zastávek. U 1. obrázku to není Podlesí, ale Svratecká (aspoň myslim), u 3. tam mají Korejskou či co a je to na Náměstí Svornosti. 5. je Kořískova/Filkukova a ne Banskobystrická...


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Na webu Ústavu dopravního inženýrství v Praze se můžete podívat na rozsáhlou problematiku zastávek v Brně.
link


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
VS píše:
Automaty by měly být i v Bílovicích, Lelekovicích apod., tedy všude kde zajíždí DPMB.

Bud automaty, nebo ve venkovnich zonach zavest prodej u ridice bez priplatku. A nebo umistit automaty na jizdenky do salonu.


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Kuba píše:
Tak proč by si cestující nemohli koupit jízdenku i na regionální linku, přece nebudou zdržovat řidiče u pokladny.

Ale u Olympie chybí, je to přetupní uzel, patří mezi největší obcghodní střediska a co když chcu jet a-78/49 někam a nemám jízdenku, rozhodně tam chybí!


Automaty by měly být i v Bílovicích, Lelekovicích apod., tedy všude kde zajíždí DPMB.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Tak proč by si cestující nemohli koupit jízdenku i na regionální linku, přece nebudou zdržovat řidiče u pokladny.

Ale u Olympie chybí, je to přetupní uzel, patří mezi největší obcghodní střediska a co když chcu jet a-78/49 někam a nemám jízdenku, rozhodně tam chybí!


b1 píše:
Mam pocit, ze v tech Ostopovicich byl taky jeste v dobe, kdy tam jezdila a-48


To je z té doby kdy do Ostopovic jezdila a-48. Myslím, že tam už vůbec nejezdí ten automat doplňovat.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1542 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 62  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:56
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]