Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 3 z 62    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 62  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Jo to je fakt. I když vozy u něj odbavující jsou přece jen o něco starší. K tomu retru se hodil více. Ke dřevákům by se hodila nějaká starší replika dobového označníku. Ale to už jsou mé šotopřání...

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Ale jeden hezky renovovaný máme na náměstí Svobody směr Česká na předsunuté zastávce, dříve pro soupravy nad 35 m, dnes pro H4.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Takže ten označník co jsem zmiňoval byl u šalin poslední, v brněnské síti zřejmě předpolsední. Je to trošku škoda, byla to taková nostalgie, Zvlášt ve spojitosti s retro vozy na desítce to bylo pěkný šotomísto.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
51
05 kvě 2019 20:13
Zdeněk píše:
Hoooodně letitej je v Omicích u samoobsluhy nahoře na sloupu u bývalé telefonní budky

Přemýšlím, zda si ho vůbec přidat do seznamu, když je v takovémto stavu :D

Hezkej je v Herolticích na přístřešku.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Hoooodně letitej je v Omicích u samoobsluhy nahoře na sloupu u bývalé telefonní budky

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
51
05 kvě 2019 20:13
Mauricio píše:
těch kulatejch čsad ještě je.. Šlapanice Riegrova, Modřice Tyršova, tuším snad i Moravanská, ústřední hřbitov, stará nemocnice... a ještě asi další tři místa, kde jsem to za poslední dobu potkal a teď nevím, kde to bylo

jeden byl donedávna ukrytej na starým AN proti MěÚ Šlapanice, ale to už někdo zcizil i s jinýma zajímavýma cedulema, jak tam teď večer nebývá výběrčí


Šlapanice, Riegrova a Modřice Tyršova mohu potvrdit. Zbytek jsem na mapách nenašel. Ale možná jsem hledal blbě.

V okolí Brna jich je celkem dost. Nevíte, jestli se někde ještě nachází terčík s logem ČSAD (pokud se tedy vůbec někdy v JMK používaly)?
Díky


Offline
9986
15 led 2005 23:41
těch kulatejch čsad ještě je.. Šlapanice Riegrova, Modřice Tyršova, tuším snad i Moravanská, ústřední hřbitov, stará nemocnice... a ještě asi další tři místa, kde jsem to za poslední dobu potkal a teď nevím, kde to bylo

jeden byl donedávna ukrytej na starým AN proti MěÚ Šlapanice, ale to už někdo zcizil i s jinýma zajímavýma cedulema, jak tam teď večer nebývá výběrčí


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Pozůstatek z neintegrované linky Brno-Šlapanice-Blažovice.


Offline
51
05 kvě 2019 20:13
Díky za upozornění. Asi jsem to nějak rychle četl, nebo nedočetl :-D
Toto téma nečtu pravidelně, tudíž to tu už možná i zaznělo, ale zajímavý označník je i na Řípské. Příkládám foto z map.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Jakub Švec píše:
Možná se ještě nachází na Stránské skále. Mám pocit, že jsem tam minimálně jeden viděl.

Jak psal Rem o 3 příspěvky výše, tak se označník na Stránské skále měnil.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
51
05 kvě 2019 20:13
Možná se ještě nachází na Stránské skále. Mám pocit, že jsem tam minimálně jeden viděl.


Offline
Uživatelský avatar

192
12 čer 2020 15:02
Brno-Černá pole
Na Slatince je ještě. Akorát pro výstup.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Tak nám nenávratně zmizel jeden z posledních, ne-li poslední zastávkový označník starého typu, žlutý s cedulí linky. Nevím zda má nějaký název, myslím tím ten, co je vyfocen pár příspěvků níže uživatele bbf. Každopádně na zastávce Stránská skála z centra je již běžný bílomodrý označník, kterých je všude hromada. I když jsem tudy před pár hodinami jel, nevzpomenu si zda má piktogram šaliny nebo bobku.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Fantomas: A zastaví tam nějaká uvedená linka?

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
To vypadá jak nějaká šotoušská májka. sarcastic

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
26
17 led 2006 20:05
Trochu OT: nejvyšší označník máme zřejmě v chatové oblasti nad Veslařskou...
(chápete někdo, kdo a proč vytvoří takovou konstrukci? :shock: )


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Přesně tak, zhotovitel, v rámci tohoto programu, je jiný.


Offline
16
08 bře 2014 07:15
Velmi děkuji za obsažný článek o nových přístřešcích na konečných. A jenom mám dotaz: Letošní výměny tedy nenavazují na již rozběhlou výměnu předchozí? (např. Štefánikova čtvrť, dříve Pálavák či ÚH) Nyní je dodavatel a resp. i konstrukce jiná?
Děkuji.


Offline
307
21 dub 2009 20:30
Drobná zajímavost: Zastávka Nadační směr Řečkovice dostala někdy v průběhu posledních dvou týdnů definitivní označník. Po nějakých 17 měsících od zřízení...


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
fiorino: Jo tak to mě vůbec nenapadlo, ale asi to dává největší smysl. Čili po dobu rekonstrukce bude slepá, po skončení zase návrat k normálu, protože jakékoliv otáčení směru jízdy opravdu neřeší vůbec nic (a asi tam ani není žádný zásadní problém, který by bylo třeba řešit).

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
5
27 kvě 2015 22:14
Cracatit píše:
To bude nějaký blábol redaktora, co zaslechl v hluku ulice, mít obousměrnou Jiráskovu, nedává smysl. Leda otočit jednosměrku, ale tím se toho moc nevylepší.
Stejně z ní jde jet už teď jen do centra. Jenom nechápu, že to stihnou v mrazu za sedum dní, ten druhý ostrůvek, když ten první opravují x týdnů.


Řekl bych, že u té obousměrné Jiráskovy jde spíš o popis stavu během rekonstrukce, ne po ní.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
To bude nějaký blábol redaktora, co zaslechl v hluku ulice, mít obousměrnou Jiráskovu, nedává smysl. Leda otočit jednosměrku, ale tím se toho moc nevylepší.
Stejně z ní jde jet už teď jen do centra. Jenom nechápu, že to stihnou v mrazu za sedum dní, ten druhý ostrůvek, když ten první opravují x týdnů.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Dle tohoto článku mezi 11. a 18. prosincem:
BrDeník píše:
Od 11. do 18. prosince se dělníci přesunou na tramvajový ostrůvek ve směru do centra. Auta v tomto směru pojedou přes tramvajové koleje. „Navíc se zobousměrní Jiráskova ulice a nebude možné vyjet z Jiráskovy do Veveří v křižovatce u Konečného náměstí," doplnila Dudková.

Tramvajová doprava zůstane zachována.


Ale přiznám se, že nerozumím té Jiráskově. To z ní jako udělají slepou ulici nebo ulici obousměrnou s jednosměrným koncem nebo jak mám té větě rozumět? Nedávalo by smysl prostě tu jednosměrku otočit?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Miky: Paráda a termín provedení prací náhodou neznáš?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Bude se dělat i zastávka do centra. Přesně jak píšeš, ostrůvek bude prodloužený až k přechodu a samozřejmě proběhne bezbariérová úprava v podobě rampy na straně přechodu.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1542 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 62  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:37
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]