Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 735 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738 ... 796  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Radek Havlík píše:
Chybí zmínka o posile na Majáles

http://www.dpmb.cz/#10

Ty posily t-31, 33 budou trajfy nebo busy?


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Promiňte že se k tomu ještě vracím i když už sem 2x řekl že se k tomu vracet nebudu ale už dlouho mi nepřišlo nic na mail o nějaké výluce takže...většina lidí má podle mě nastavenýho robota..


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Chybí zmínka o posile na Majáles

http://www.dpmb.cz/#10


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
20:06 jsem viděl 1706 na d-8 projíždět z Mendláku od Václavské na Poříčí, ale tohle se týkalo jen pár kurzů.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Hafan007 píše:
Promiňte že se ještě vracím k sobotě ale byla nějak omezena doprava kvůli tomuto?: http://www.nova.cz/zpravy/?83c=%7Edomac ... ezsahovala

d-12 d-13 jely z České na Maliňák a k nádru kolem Grandu řikali v radiu


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Promiňte že se ještě vracím k sobotě ale byla nějak omezena doprava kvůli tomuto?: http://www.nova.cz/zpravy/?83c=%7Edomac ... ezsahovala


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
ds, pd: Aha, dik. Mahenova ulice, Mahenuv pamatnik, jak proste. Ale nevedel jsem to.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Omlouvám se za to co jsem uved ale každý může říct svůj názor jsme v demokratickém státě :wink:


Tam by měl být Mahenův památník.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
mahenuv pamatnik


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Ktera z instituci pro Muzejni noc ma nejakou expozici na Zlutem kopci (linka B)???


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Tleskám desetiminutovému intervalu na lince do Technického muzea, zdá se že se organizátoři umí poučit z předchozích chyb.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Aha, tak to jo, ja jsem koukal na www.brnenskamuzejninoc.cz...


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Miky píše:
Rád bych věděl, kde - píše mi to STRÁNKA V ÚPRAVĚ...
Me se zobrazuji na adrese http://technicalmuseum.cz/noc_index/noc/jizdnirad2.jpg
http://technicalmuseum.cz/noc_index/noc/jizdnirad1.jpg


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Rád bych věděl, kde - píše mi to STRÁNKA V ÚPRAVĚ...


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Na stránce Techncikého muzea jsou již JŘ pro muzejní noc


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Včera večer jsem jel asi v 21:30 jedničkou z Mendláku směr město a na Václavské si nějakej debil zaparkoval auto asi 10 cm od kolejí. Tak jsme asi deset minut stáli a poslouchali "trať je neprůjezdná,..." . Pak jsme vylezli a trošku vyprovokovali akci. Cca 20 lidí naběhlo , auto rozhoupalo a nadzvedlo a trošku jsme ho pošoupli pryč z kolejí. (možná to přežilo i bez větší újmy na zdraví, i když trošku v něm praskalo). Vzápětí dojel dispečink a začal fotit. I když už nebylo co, protože jsme už auto posunuli pryč z kolejí.

Nebýt nás, tak tam ty šaliny stály asi ještě hodně dlouho. Pokud by se čekalo na odtahovku.....


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Hafan007 píše:
...a už se k tomuhle nebudu vyjadřovat...

pokolikáté to už říkáš?


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Mozna si byl jinde, ale v brne byl bordel dost znacnej....


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
PvvS píše:
A uvazne v zacpe jak vsichni ostatni. Byl ses vubec podivat jinde jak na mendlaku ? Jinak by si nekafral takovy ********** .

Nejzajímavější je že já sem za celou tu dobu co sem těma BUSama jezdil na žádnou zácpu nenarazil. Taky je zajímavý že ostatní kurzy jezidly na čas...a už se k tomuhle nebudu vyjadřovat..Už sem uznal chybu ale očividně to nestačí..


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Hafan007 píše:
Řidič asi omluvu nepřijal páč když hned zavřel dveře tak se hezky slovně vyjádřil..
Ad zpozdění 7378: To je tak těžký vyslat náhradní dopravu?? Na Mendláku stály tři autobusy NAD. Když tam byla mezera 25! minut tak fakt nechápu jak to někdo mohl nechat takhle.


A uvazne v zacpe jak vsichni ostatni. Byl ses vubec podivat jinde jak na mendlaku ? Jinak by si nekafral takovy ********** .


Offline
9986
15 led 2005 23:41
hafane, nech už toho, kdo to má číst? Myslíš si, že je to jen tak připravit výluku, připravit všechny JŘ a trasy NAD a vše okolo? Myslíš si, že to člověk dělá záměrně tak, aby to bylo všechno špatně? Myslíš si, že lidem v podniku to nevadí? uvědom si, jak se museli všichni cítit - dispečeři, řidiči, cestující, když to neklapalo tak jak mělo - i když to nemusela být jejich chyba. Navíc sekera může vzniknout i kvůli IKG, pokud je xx ulic zavřených a x ulic průjezdných, musí se nutně tvořit kolony aut - stačí se podívat, jaké byly kolony při uzavírce pisáreckého tunelu okolo hřbitova ve směru do města - a když tam jel autobus, myslíš si, že může stíhat JŘ?To si skoro nikdo neuvědomuje, nejen (asi) ty, ale hlavně cestující... Taky se na to DP mohl vykašlat a zrušit dopravu na těch pár hodin úplně. K řidičům a dispečerům, je to strašné vypětí nejen po stránce psychické, ale i fyzické (konkrétně u výluk - dávat mnohonásobně vyšší pozor na provoz, snášet komentáže cestujících a tak, nediv se, že pak člověk vypění.)


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Mc.lain píše:
Kdyby jsi měl možnost tam ještě zůstat slyšel bys jejich omluvu zmíněnému řidiči.

Řidič asi omluvu nepřijal páč když hned zavřel dveře tak se hezky slovně vyjádřil..
Ad zpozdění 7378: To je tak těžký vyslat náhradní dopravu?? Na Mendláku stály tři autobusy NAD. Když tam byla mezera 25! minut tak fakt nechápu jak to někdo mohl nechat takhle. Mě by jenom zajímalo proč řidič 7378 teda řval že jede podle jízdního řádu ať se dispečeři klidně podívají do desek! Je to prostě můj názor jak jsem to já viděl, máte pravdu asi sem nikdy nic horšího nezažil...


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Tak ja zase musim zkonstatovat, ze cela monstr-akce byla ze strany DPMB zvladnuta v ramci moznosti vyborne. Nejake fotky jsou zde: http://pokora-mhd.wz.cz/behy.php.

Co jsem jel d-5 a d-6, hlasily se spravne zastavky po odklonove trase (vcetne zobrazeni na perlove snure), upozorneni na odklon z pravidelne trasy... ze cestujici neumi cist vyvesky a neposlouchaj hlaseni ve voze i mimo nej, neni chyba DPMB. Na a-x5 ridici slovne rozhlasem hlasili, ze pres Silingrak a Pekarskou se nejde, na Mendlaku a Ceske ochotne damy informovaly cekajici cestujici... Takovy komfort si cestujici ani nezaslouzili.

Problemy byly hlavne kvuli IAD. Ackoliv treba ve vysilani CRo Brno skoro kazdou hodinu od rana upozornovali, ze ulice X, Y, Z... budou odpoledne zcela uzavreny, po 13. hodine vetsina ridicu asi naschval vyjela do ulic autem. Vysledek: totalne ucpana Videnska od Porici az pod most pod Renneskou, Uvoz od Mendlaku az po Konecneho nam., Udolni uz od cerveneho kostela, Nove Sady od nadrazi (to se bezcum skvele dychalo, kdyz behali tesne podel te kolony), Renneska od Vojtovy (optimiste se snazili vyhnout Videnske a zkusili to Renneskou). Naopak v klidu byla (diky soubezne uzavirce Zabovreske) ul. Bauerova.

Na krizovatkach typu Nove Sady x Hybesova, Porici x Krizova, Pekarska x Uvoz vzdy krome 2-3 dopravaku byli 2-3 pracovnici DPMB, kteri podle pokynu policistu pousteli vozidla MHD. Na Uvoz x Udolni dokonce dispeceri museli v kolone aut z Konecnaku delat mezery pro zarazeni t-38,39 a a-x5 jedoucich od Udolni. Na Mendlaku ridici v kolone na kolejich blokovali prujezd d-1, a-x5, t-26.

Nekteri cestujici to ale fakt nezvladali, napr. jedna pani v a-84, kdyz jsme dojeli na Ctvrte dost nahlas vulgarne vysvetlovala nekomu na telefonu, jak je na DP na...rana, ze jede z Kamenaku do Zabin, ale petka ji misto Mendlaku zavezla k nadrazi, ted ji zase 84 zavezla zpatky skoro na Kamenak...

Pardon za ten dlouhy vylev, ale nekolik nize uvedenych prispevku me donutilo napsat i trochu opacny nazor.


Sedlo píše:
Služební JŘ pro x5 byl v pořádku (inetrval 10 minut). akorát řidič 7378 nebyl v pořádku!!! Příště je lepší nedělat z komára velblouda!!!

a Hafan 007: Když už sem chcete přispívat tak pište pouze fakta a ne vaše úsudky na základě toho co jste slyšeli !!!
Za prvé na zast. Mendlovo náměstí nestáli dispečeři ale revozoři v reflexních vestách. Ti měli za úkol informovat cestující o neprůjezdnosti Pekařské a Husovy. To že křičeli na pana řidiče vozu 7378 bude mít dohru. On jezdil dle možností ( ucpaný Úvoz atd. ) stejně jako jeho kolegové na lince x5, nebo 26. Kdyby jsi měl možnost tam ještě zůstat slyšel bys jejich omluvu zmíněnému řidiči. Skuteční dispečeři se snažili s PČR na křižovatkách v okolí Mendlova náměstí protahovat vozidla MHD. To, že nebyla na zastávkách informace je problém při jakékoliv změně či výluce. Ty tabule jsou dispečery rozvezeny a vzápětí strženy nepublikovatelnými jedinci z řad cestující veřejnosti. Zkus navrhnou řešení :lol: Jinak služební j.ř. linky x5 byl bez chyby.
Vaše příspěvky mě připomínají rozčílenou ženskou, která kdysi v jednosměrné ul. Jamborova křičela na pana řidiče autobusu jenž stál za popelářským autem - dělejte s tím něco, chodíte přece na školení, my vás platíme, musíte dodržovat jízdní řád!!! Paní byla následně ve voze odměněna obrovským aplausem :-D


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 19 dub 2024 01:46
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]