Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 764 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767 ... 796  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
db píše:
Jednalo se o vyhořelý kabel. Křižovatka Cejl x Francouzská.

Jo tak proto tam nejely semtamfory a kopalo se na chodniku :). Uz vim . JEnom lituju ty policajty, nekteri ridici IGK absolutne neumej jezdit podle pokynu dopravni policie. I kdyz sem u jednoho policajta videl , jak popohani dopravu i se salinou signalem Brzdi vsemi prostredky :-P


Offline
Uživatelský avatar

67
10 bře 2005 21:15
Brno
logitech911 píše:
prý ÚNIK PLYNU :!:

Cejl X Francouzská


Jednalo se o vyhořelý kabel. Křižovatka Cejl x Francouzská.


Offline
888
21 led 2006 12:26
Filip Daněk píše:
Nevite nekdo co se dneska rano stalo s proudem v Husovicich? Kolem pate odstavena na Cejlu kolona tramvaji, dokonce nejezdily ani husovicky trajfy.


prý ÚNIK PLYNU :!:

Cejl X Francouzská


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Nevite nekdo co se dneska rano stalo s proudem v Husovicich? Kolem pate odstavena na Cejlu kolona tramvaji, dokonce nejezdily ani husovicky trajfy.


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
manil píše:
Detail altra vznikající wany.
http://tram-forum.prazsketramvaje.cz//f ... c01387.jpg

Jak tak koukám, v Praze mají docela smysl pro humor :-D
Este ze v Brne snad takova hruza neceka... btw to v Praze mysli vazne?


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Ježkovy zraky!! :shock: :lol:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Detail altra vznikající wany.
http://tram-forum.prazsketramvaje.cz//f ... c01387.jpg

Jak tak koukám, v Praze mají docela smysl pro humor :-D


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
ds píše:
Ta pražská wana vypadá jak nějaká sovětská lokomotiva. Tohle už trumfnout vážně nejde. Velebnosti, jdu blejt.

:mrgreen:
Aspoň každej pražák hnedka pozná, že to není obyčejná šalina, ale že to je něco extra :-D Musíš ale aspoň užnat, že to je hafo originální :wink:

Miky: jj, ta křivka je stejná :)


pepola - a já si hned říkal, že ten řidič má "nějaký vysoký inventární číslo", hodně přes 12 000, na to, že já jsem jeden z posledních jedenáctitisícových, a to jsem v DP relativně krátce (dva roky). Zase na druhou stranu, sejmout jedinej neomítnutej barák v okolí a na tatře pouze rozbít zrcátka, to vyžaduje "trefu" :-?


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
ds píše:
Ta pražská wana vypadá jak nějaká sovětská lokomotiva. Tohle už trumfnout vážně nejde. Velebnosti, jdu blejt.
To bylo řečeno naprosto výstižně :lol:
Zepředu mi to trochu nátěrem připomíná lokomotivy JHMD :-D


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Ta pražská wana vypadá jak nějaká sovětská lokomotiva. Tohle už trumfnout vážně nejde. Velebnosti, jdu blejt.


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Izidor píše:
Dle zprávy v JMV se snažil vyhnout protijedoucímu nádkladnímu autu.


Ještě k té 7251:Řídil to jeden Šimonovského "rychlokvaška"(z B hned D),kdy dvanáctou hodinu jízdy(!) už jezdí s cestujícími!A to předtím jezdil jen v osobáku...


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Mno ja souhlasim s mauriciem a Mikym s nazorem na prazskou wanu, opravdu hruuza. Nejhezci wany sou beztak 1311 a 1312.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Miky píše:
Ježkovy voči blee Pedály jo? Uf... Souhlasím s mauriciem...

Mě se to celkem líbí, vypadá to hafo trhle 8-) Aspoň bude co fotit :-) .
Ruční řadiče mají v Praze na T3(R.P) vůbec nemají, kromě jednoho cvičného tyristoráku a cvičného progressu.
Např. v Plzni mají na prvních modernizacích T3M.0 (výzbroj Škoda) a na T3R.P modernizovaných v Ostravě taky pedály, zejména kvůli přání řidičů.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
manil píše:
Verusha: Pražská wana má nátěr sice podle starého vzoru, ale je laděn do vínova a přes prostřední část je pruhovaná :mrgreen: Mimojiné bude mít pedály.
Ježkovy voči blee Pedály jo? Uf... Souhlasím s mauriciem...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
to je s prominutím hnus


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Verusha: Pražská wana má nátěr sice podle starého vzoru, ale je laděn do vínova a přes prostřední část je pruhovaná :mrgreen: Mimojiné bude mít pedály.
http://tram-forum.prazsketramvaje.cz//files/8251.jpg


Možná právě proto, že to jsou menší provozy. Vezmi si to, že třeba Praha, největší provozovatel tramvají, má vlastně procentuelně nejméně NP vozidel, což se "nepochybně" změní, když se bude frekvencí 4 kusy za rok dodávat Porše. Na druhou stranu kvituji jejich připravovanou verzi tramvaje T3LF, protože konečně Brno nebude mít ty nejhnusnější a nejvíc směšné modernizace - starý lak, zlamovací dveře a nužkový pantograf se nedá ničím trumfnout, leda že by tam dali ještě cedule, eMGčko, laminátový sedátka a kabinu řidiče dělanou z trubek a vyplněnou modrým uhnutým plexisklem :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Jo, v mnoha menších městech dostávají až 75% dotace a nakupují i deset a víc nových vozů za rok, přitom jde o mnohem menší DP než Brno...


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Uzavřel bych to tímto:Pokud nebude s čím jezdit,bude se muset zažádat třeba i do vlády o mimořádnou dotaci na nákup vozidel.Slyšel jsem názor,že brněnský vozový park je právě takový proto,že se donekonečna udržují vozy "nějak" v provozu a nežádá se o dotace na nová vozidla.Nebo nežádá v takové míře,v jaké by se i dalo(takže by nových vozů mohlo být daleko více)!Ale toto byl názor člověka,který do toho "trochu vidí",ne můj...


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
manil píše:
...A toto dospělého člověka ani nenapadne, natož, aby to pak někam psal.

Hochu, divil by ses co dospěllýho člověka napadne za bláboly... Tohle ještě šlo... :-o
zkus si někdy poslechnout třeba s. Paroubka :evil:


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Izzy: Sorry, ale jestli Filip napíše, že lidí je dost, zatímco vozů ne... :pray: Přirovnal bych to k situaci, že po někom šel nožem se slovy, "to je jedno, lidí je dost". Za osobní pröblém s Filipem to nepovažuju, ale toto, co napsal se mě prostě dotklo, byť to třeba bylo myšleno ze srandy, tak proto jsem se proti tomu ohradil. Kdo je nebo není dítě nelze posuzovat podle věku, ale hlavně podle psychické vyspělosti. A toto dospělého člověka ani nenapadne, natož, aby to pak někam psal.


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Fixi píše:
lidí je dost, vozů ne... ne jasně, takhle, nepředpokládám takovou vážnost aby bylo něco lidem


manil píše:
To jako myslíš vážně?? Nemůžu uvěřit, co dneska může dítě, byť "ze srandy", vůbec vypustit z huby. Blbe.


Tak ted budu reagovat na vas oba...obou si vas vazim jako lidi ale:

1) To cos Fixi napsal neodpovida tvoji inteligenci a pokud to bylo mysleno jako for dal bych ti za to pres hubu - bez urazky....

2) Juro tvoji reakci chapu ale jeji provedeni kdy nekoho o necely rok mladsiho nazves ditetem to mi pripada taky na ranu...nepocitam-li tu urazku na konci...

To co mi z toho plyne je jedine...prestante uz konecne sve osobni problemy a nevrazivost prelevat na forum bo je to okate jak svina...predevsim ty Juro pises pomerne utocne odpovedi tem se kterymi sis nepadl do noty a sorry ale moc se me to nelibi...i nadavat jde slusne a tak by to dospeli lide meli predvadet...

Pokud to bude porad stejne, zustanete pro me oba dva (Fixi i manil) porad jen detmi...zamyslete se nad tim...


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Tady jsou zprávy z nehody?

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/20.11.2006/1097334880-jihomoravsky-vecernik/27025.html


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Na k-repu je i photo http://www.k-report.net/discus/nahledy/018950.jpg


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 761, 762, 763, 764, 765, 766, 767 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 22:19
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]