Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 725 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728 ... 796  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Nebo spíš udělat samostatné forum "Tramvajové linky o prázdninách 2007"

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
VS píše:
Co myslíte, jak to bude? Někde ale ty T6 a T3R jezdit musí a určitě ne na d-1. Ikdyž na d-3 nebudou potřeba, když nepojede do Bystrce. Jinak ta d-6 Hřbitov-Mendlák je pěkná blbost i s 1xT, neni lepší protáhnout d-3,11 od Nových sadů ke hřbitovu nebo nechat normálně d-6 kolem nádraží?
Na d-5 bych dal 2xT, když to Bohunic nepojede d-7. Co myslíte, kde co bude jezdit??
Do Bohunic je 2xT o prázdninách naprd. Soupravy bych tam uvítal spíš v PD ve špičce. T6 a T3R se na d-1 klidně můžou objevit stejně jako v r.2003?? Jinak navrhuju posledních pár příspěvků přesunout do "NÁVRHŮ LINKOVÉHO VEDENI"


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
VS: čitám to takhle
1: 2xT, K3
2: K2, anitra
3: 2xT
4(a x5): K2, anitra
5: KT8
6: K2 (nebo klidně i 2xT)
x6: 2xT
7: nic
8: KT8
9: 2xT
10: T, K2
x11: KT8
12: K2, anitra
13: K2, anitra
x13: KT8

vem si že o prázdninách toho jezdí míň ... každopádně KT8 budou asi vytíženější)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Naposledy upravil Rop dne 05 čer 2007 22:29, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
d-10asi bude 3/4 hodiny stat na stransky, tady ted nebude moct 20 minut strasit.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
NO kdyz uz jsme u te 10tky ... tak spis budu mit strach jestli smyčka na Nových sadech je nafukovací .... a 3, 10 a 11 se tam budou asi dost tlačit

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
mauricio píše:
Na Náměstí Míru se vejde tolik linek?


Podle toho co bude na d-12,13 jezdit? Pokud 2xT tak je to problém, pokud d-12(2xT) a d-13 třeba K2 nebo o víkendě i 1xT, tak to pude.

Jaký vozy budou na linkách?

Tipuju:

d-1 2xT,K3

d-2 K2,Anitra

d-3 K2,Anitra

d-4(X5) K2P,Anitra,1xT

d-5 K2,Anitra

d-6 1xT

d-x6 K2,K2P,Anitra

d-8 KT8

d-9 K2,Anitra

d-10 1xT,K2

d-11 K2,Anitra

d-12 2xT nebo K2?

d-13 2xT, K2 nebo 1xT??

d-x11,x13 KT8

Co myslíte, jak to bude? Někde ale ty T6 a T3R jezdit musí a určitě ne na d-1. Ikdyž na d-3 nebudou potřeba, když nepojede do Bystrce. Jinak ta d-6 Hřbitov-Mendlák je pěkná blbost i s 1xT, neni lepší protáhnout d-3,11 od Nových sadů ke hřbitovu nebo nechat normálně d-6 kolem nádraží?
Na d-5 bych dal 2xT, když to Bohunic nepojede d-7. Co myslíte, kde co bude jezdit??


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
O vikendu jeden kurz, tam bohate staci. A rozdil ¨mezi historickym vozem po Go a nekteryma vrakama co tam obvcas jezdej , ani ve stari moc nejni.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Mauricio: vem si že 12 i 13 bude mít interval 10 min ... a kdo ví jestli to nebudou jezdit K2ky ... čili to by bylo o půl vozu víc než je tam teď ....

PvvS: jasně, docvaklo mi to až jsem to napsal ....

Takže mě trápí jedině to přečíslovávání x5 na 4 a opačně na České :roll:

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Kuba píše:
Linka H bude pravděpodobně zrušena. Uvažuje se ale o jejím provozu o víkendech místo linky 10.

Člověk by řekl, že to je atrakce pro turisty - historická šalina v historickém jádru města. Na lince 10 by mi přišla přinejmenším úsměvná.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
No to by se neotocily na trojuhelniku. Takhle zajede na komenskyho, couvne si a pres vexlu pokracuje na nadr.
Navic vyhybka z husove muze byt trvale na monte bu, tam samovrat do primyho smeru pro couvani a druhy samovrat z ceske na husovu.
kdyby se jezdilo obracene, tak se z husove musi vexla hazet a musel by se dodelat motorpohon, brnkatko/RIS ...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Na Náměstí Míru se vejde tolik linek?


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Mužu si to shrnout pro nás obyčejné smrtelníky:
1: beze změny
2: beze změny
3: Stará osada - Moravské nám. (beze změny) - Česká {zastávka ND Lázně Rašínova} - Nám. Svobody - Hlavní nádraží {Masarykova} - Nové sady, smyčka
x5, 4: Štefánikova čtvrť - Moravské nám. (po trase současné linky 5) - Česká {zastávka ND Lázně Rašínova} (dále značena jako linka 4) - Nám. Svobody (dále beze změny) - Maloměřický most (- Obřany)
5: Česká->/Komenského nám.<- Šilingrovo nám. (a dále beze změny) - Starý Lískovec
6: Mendlovo nám. - Poříčí (a dále beze změny) - Ústřední hřbitov
x6: Královo pole, nádraží -> Moravské náměstí (beze změny) -> Česká {zastávka ND Lázně Rašínova} -> Nám. Svobody -> Hlavní nádraží -> Malinovského náměstí -> Moravské náměstí (a dále beze změny) -> Královo pole, nádraží
7: mimo provoz
8: beze změny
9: beze změny
10: beze změny
11: Lesná, Čertova rokle - Moravské nám. (beze změny) - Česká {zastávka ND Lázně Rašínova} - Nám. Svobody - Hlavní nádraží {Masarykova} - Nové sady, smyčka
x11: Česká {zastávka současných linek 3,11,12,13} - Vozovna komín - Bystrc, Rakovecká
12: Masarykova čtvrť, náměstí Míru - Komenského náměstí - Šilingrovo náměstí (a dále beze změny) - Komárov
13: Masarykova čtvrť, náměstí Míru - Komenského náměstí - Šilingrovo náměstí (a dále beze změny) - Juliánov
x13: Česká {zastávka současných linek 3,11,12,13} - Technické muzeum

No každopádně přibude pár vyhýbek na České a předpokládám že budou kapánek vytíženější kačeny ... jenom nechápu proč pětka pro výstup pojede na Komenského nám. a ne rovnou na Českou (přes vyhýbku do protisměru) .... a proč ten bordel s přepínáním čísla linek na České ... v tramvajích bude v celém městě bordel ... tak si myslím že ve Štefánikově čtvrti by místo 5ky tu 4ku přežili ... tohle se mi zdá jako zvětšení bordelu bordelem .... a btw jinak čeho se dočkáme nového v Joštově ulici?

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Naposledy upravil Rop dne 05 čer 2007 22:08, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Můj NEPŘESNÝ nákres nové smyčky v Kr. poli
Vpravo je trať do vozovny a dolů k Tech. muzeu. Trať do vozovny bude oplocená, bo u smyčky bude vrátnice dohromady s WC pro řidiče, vybudování plotu je levnější než těchto dvou objektů zvlášť. Napojení bude ve vozovně na koleje za kotelnou. Původně se měl budovat kolejový přejezd, aby se i z pravé koleje dalo jet do vozovny, ale z finančních důvodu se od toho ustoupilo. Budou se sem jezdit zkušební jízdy místo dosavadních do Řečkovic.

Schéma tram. linek o prázdninách

a-44, 84 budou jezdit od 28.6. v Pisárkách k nové zastávce (na rampě).
V sobotu 23.6. (9-17) se uskuteční DOD na MÚK Hlinky x Bauerova.


kuba píše:
Linka H bude pravděpodobně zrušena. Uvažuje se ale o jejím provozu o víkendech místo linky 10.

To je docela dobrá myšlenka. Aspoň ta historická linka bude mít nějaký dopravní význam..


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
!!! DEFINITIVNÍ TRASY TRAMVAJÍ O PRÁZDNINÁCH!!!
3 Židenice, Strará Osada - Milady Horákové - Česká (Lázně Rašínova) - Masarykova - Hlavní nádraží - Nové sady, smyčka
4 příjezd z linky x5 - Česká (Lázně Rašínova) - Masarykova - Hlavní nádraží - Malinovské náměstí - Cejl - Maloměřický most - Obřany, Babická
5 Česká (nástup)/Komenského náměstí (výstup) - Šilingrovo náměstí - Pekařská - Mendlovo náměstí - Vídeňská - Starý Lískovec
x5 Štefánikova čtvrť - Milady Horákové - Česká (Lázně Rašínova) - pokračování po lince 4
6 Mendlovo náměstí - Vídeňská - Ústřední hřbitov, smyčka
x6 Královo pole, nádraží - Moravské náměstí - Česká (Lázně Rašínova) - Masarykova - Hlavní nádraží - Malinovského náměstí - Moravské náměstí - Královo pole, nádraží (pouze v uvedeném směru)
7 Mimo provoz
11 Lesná, Čertova rokle - Milady Horákové - Česká (Lázně Rašínova) - Masarykova - Hlavní nádraží - Nové sady, smyčka
x11 Česká (Bílý dům) - Vozovna Komín - Bystrc, Rakovecká
12 Masarykova čtvrť, náměstí Míru - Komenského náměstí - Šilingrovo náměstí - Hlavní nádraží - Komárov
13 Masarykova čtvrť, náměstí Míru - Komenského náměstí - Šilingrovo náměstí - Hlavní nádraží - Juliánov
x13 Česká (Bílý dům) - Královo pole, Technické muzeum

Tramvaje na linkách x11 a x13 budou po každém kole sřídat tyto linky. Na Rakovecké bude v sedle 30 minut pauza, protože tramvaje nebudou odjíždět do vzdálené vozovny Medlánky.
Na d-5 budou tzv. obratové čety na České.
Linka H bude pravděpodobně zrušena. Uvažuje se ale o jejím provozu o víkendech místo linky 10.
Nová zastávka v Žebětíně se bude jmenovat Bartolomějská (závlek na Dlážděnou) a linka, která vznikne sloučením a-52 a a-54, bude označena a-52.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
OP píše:
Rop: Aha, diky za info, dam o tom zminku do vyluky. Oznacnik zastavky Podnikatelska v opacnem smeru je mobilni nebo napevno?

Tuším že napevno na sloupu :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Ta výluka pod Hradeckou začne až dnes v 18 hod. :roll:


Offline
Uživatelský avatar

619
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Rop: Aha, diky za info, dam o tom zminku do vyluky. Oznacnik zastavky Podnikatelska v opacnem smeru je mobilni nebo napevno?


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Rop píše:
http://www.bmhd.cz/vyluky/vyluka.php?vyluka=414

Tak tahle výluka už asi zkončila ... páč před hodinou to a-53 bral normální trasou :-) a cedule že by výluka byla i zítra nikde nebyli ... :-)

Tak dneska stále jezdí a-53 po své trase ... ale zastávka Podnikatelská v protisměru je připravena ... jenom je zatím škrtnutá :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

265
28 úno 2006 23:24
:!: Přijel nový TEDOM D na cca měsíční zkoušku :!:
http://www.liazka.estranky.cz/fotoalbum ... ozy-v-brne


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
To po mě chceš moc .... ja si ted musim dát pár hodin logistiky, marketingu a managementu ... :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Rop píše:
http://www.bmhd.cz/vyluky/vyluka.php?vyluka=414

Tak tahle výluka už asi zkončila ... páč před hodinou to a-53 bral normální trasou :-) a cedule že by výluka byla i zítra nikde nebyli ... :-)

Děkuji za info a doporučuji pár hodin pravopisu.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
http://www.bmhd.cz/vyluky/vyluka.php?vyluka=414

Tak tahle výluka už asi zkončila ... páč před hodinou to a-53 bral normální trasou :-) a cedule že by výluka byla i zítra nikde nebyli ... :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Více o tomto autobuse si můžete přečíst v časopise Moravskoslezský Dopravák...


Ten autobus propaguje výhradně Olomoucký kraj. Podle prospektu, který nám přišel do schránky, by v Brně měl být dnes naposled..


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 23 dub 2024 09:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]