Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 75 z 797    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 797  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
To je to kopírování z minulého roku... Opraveno, díky.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

94
08 črc 2015 19:33
Olšany
V aktualitě o posílení na ohňostroje BMUE je asi chybka, podle stránek DPMB bude v provozu linka P11 nikoliv P3.


Offline
Uživatelský avatar

3087
29 srp 2009 19:30
Na d2 není posílení na první pohled vidět (patrně tedy bude celá v soupravách), zato d3 je velmi zajímavá. Ve ráno má interval od 8' do 5' v největší špičce (téměř vše na Rakoveckou) a po zbytek dne interval 6-6-8' v pravidelném prokladu Rakovecká/Vozovna Komín/Komenského náměstí. Lze tedy očekávat povinné nasazení několika vozů KT8.
Na Dolní nádraží budou jezdit a60+61 v intervalu 7-8' přičemž ve špičkách budou při příjezdu/návozu na vlak (vyšší kvality) posíleny o extra spoj.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
200
27 pro 2004 12:45
Miky píše:
Měla by se navyšovat kapacita, a to nejen na lince 2, ale i na lince 3, protože se předpokládá, že část cestujících pojede ze Židenic "někam" do města, kam to mají blíž z Moraváku nebo z České.

Pokud to bude řešeno přes kapacitu vozů, tak to je potom OK.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Měla by se navyšovat kapacita, a to nejen na lince 2, ale i na lince 3, protože se předpokládá, že část cestujících pojede ze Židenic "někam" do města, kam to mají blíž z Moraváku nebo z České.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
200
27 pro 2004 12:45
Tak jsem se na IDOS-u podíval na to inzerované posílení linky č. 2 kvůli železniční výluce od 3.6. a dobře se zasmál. Stav dnes je 12 spojů za hodinu v pracovní den ve špičce. Stav od pondělka je 12 spojů za hodinu. Otázka: kde je to inzerované navýšení kapacity tram. linky č. 2. Převést zátěž z vlaků nově končících místo na hlaváku v Židenicích na tramvaje a tyto tramvaje ponechat v původním intervalu?? Snad bude alespoň tato linka prosta K dvojek, aby se to nahradilo alespoň kapacitou na lince nasazovaných vozů... Ale jo nakonec jsem našel dva odjezdy mezi 5 a 6 ráno navíc, ale stejně to považuji za špatný vtip. Chtěl bych vidět, kde ty peníze, které DPMB za "zajištění" náhradní dopravy od železnic vyinkasuje skončí. U minulé výluky tam byl interval zkrácený po celý den a teď... hmmm


Offline
Uživatelský avatar

2770
07 kvě 2008 20:25
Čebín
Rem píše:
Dle aktuálních mechošinformací, se nejezdí do Komárova, neb tam jest stržené trolejové vedení. Má to jedno pozitivum, mechoš tam stojí taky a tak se nemusíte bát o své životy. sarcastic


Jen doplním, že v zápětí se motorkářka na veveří pokoušela přetlačit auto (nebo auto přetlačit motorkářku - vážně nevím) - jedinej úspěch z toho byl ten že se mechoš vozil dvě hodiny po městě a snažil srovnat do času. Neboť rovnání na Červinkové se nakonec pochopitelně díky té veveří nekonalo .....


Offline
200
04 čer 2009 13:05
To není tak úplně pravda, dá se ze všech směrů odbočit i doprava. ;)


Offline
173
23 led 2011 03:17
Tin píše:
Pár fotek ze Štefánikovy, hlavně mě zajímalo, jak je řešena křižovatka -- ze všech stran je zákaz odbočení doleva a na kolejích v křižovatce ponechány panely.


Může se jet jenom rovně po štefánikově.To sáme samé jenom rovně ze spodu na horu na domažlickou.Propto ty panely v křižovatce.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Včera (teda teď už předevčírem, no prostě v pondělí) toho bylo víc, nehody na Minské, na Táboře, na Cejlu a kdoví kde ještě. A do toho v jižní půlce města pondělní provoz...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
2675
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Dneska se nějak víc nedařilo, že kolem desáté hodiny na Štefánikově čtvrti bylo vynechaných (podle popisu dalších spolucestujících) asi dvě až tři pořadí okružky 84? Nutně jsem spěchal na pracovní schůzku a dost mě to zbrzdilo... a včera pro změnu okolo 14:15 - 14:20 záložka za jedenáctku směr Lesná, to zas asi bylo něco na Cejlu, ví někdo něco?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3341
13 lis 2004 11:58
dimik píše:
Nevíte někdo proč po půlnoci jelo toto? Předpokládám že jela z výstaviště.

Matně si vzpomínám, že byla nějaká objednávka na odvoz z animefestu..


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Dle aktuálních mechošinformací, se nejezdí do Komárova, neb tam jest stržené trolejové vedení. Má to jedno pozitivum, mechoš tam stojí taky a tak se nemusíte bát o své životy. sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Pár fotek ze Štefánikovy, hlavně mě zajímalo, jak je řešena křižovatka -- ze všech stran je zákaz odbočení doleva a na kolejích v křižovatce ponechány panely.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Ve směru Z centra.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Po které koleji se jezdí na nové jednokolejce? Ve směru do centra nebo z centra?


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Jedna výluka na Štefánikově končí, další začíná. Mezi Hrnčířskou a Šumavskou už je skoro hotovo, dodělávají asfalt, zítra začínají na dalším úseku:
Šumavská (včetně zastávky, která bude do 15. 6. mimo provoz) až ke Kartouzské (která se asi částečně posune).

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Goldfinger: cizí dopravní nehoda skůtru v kolejišti, PČR na místě přítomna před příjezdem prvních tramvají.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Ví někdo informovanější, co se stalo v neděli 21.5. kolem 20.30 na Křenové (poblíž Vlhké), jel jsem kolem, když už se šaliny rozjížděly, u silnice ještě zaparkovaná sanitka, na chodníku hlouček schaulustige... FB DPMB aktuálně žádné podrobnosti neuváděl.


Offline
34
16 úno 2008 01:45
Zdeněk: to asi ne, koncert byl v sobotu večer, dotaz dimika byl položen v sobotu kolem poledne.


Offline
Uživatelský avatar

1624
10 čer 2006 20:45
Brno
dimik: odvoz z koncertu skupiny Kiss

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
2675
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Odpoledne byla nějaká velká nehoda u zast. Zimní stadion, protože jezdily Solarisy místo trolejbusů z Mendláku na Kampus. Jel jsem konkrétně cca. v 16:08. Jinak kloubáky DPMB jezdily taky na Pouť smíření do Pohořelic, třeba další Solaris ráno v 8:30 od květinářství na Mendláku.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Nevíte někdo proč po půlnoci jelo toto? Předpokládám že jela z výstaviště.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Stejně tak oprava/výměna kolejí na Benešové včetně výhybek minulý víkend. Ve výsledku na místě zase původní panely, člověk by nepoznal, že se tu něco dělo. A stejně tak Benešova má ve výhledu několika let generálku, takže to tu teď podle toho vypadá.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
61
13 zář 2016 09:04
Tak tento úsek má být (tuším příští rok?) součástí kompletní rekontrukce Štefánikovy, ne? Tak to bylo zřejmě jen provizorní zalátání toho nejhoršího.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19907 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 797  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 26 dub 2024 06:15
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]