Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 786 z 796    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789 ... 796  Další
Autor Zpráva
Ano, havárie se stala na ulici Hlavní těsně za křižovatkou Jundrovská / pěší proluka Absolonova, bydlím na druhé straně bloku. Bohužel se jednalo o nehodu tragickou, řidič (údajně 20 let) zahynul a spolujezdkyně pravděpodobně těžce zraněna. Přítomny dva vozy RLP a asi dva vozy hasičů, z vozidla musely být spolujezkdyně vystříhána, neboť automobil skončil v poloze na levém boku zaklíněn mezi sloupem trakčního vedení a domem (který má co vím téměř novou fasádu). Na sloupu trakčního vedení byl poškozen odpojovač (napájecí sloup). K nehodě došlo díky riskantní jízdě, předjíždění dvou aut a následného stržení řízení, neboť do protisměru jelo (kdo by to byl čekal) auto. Kdo to tu zná, jaké je to tu "nevinné" esíčko, ví, jak zde předjíždění probíhá, já tudy denně chodím do práce a denně jsem svědkem zejména dle mého soudu velmi riskantního předjíždění trolejbusů, a to z obou směrů. Velikým štěstím je, že po chodníku zrovna nikdo nešel!!!!, protože tudy chodí spousta lidí směrem od zastávky Svratecká do sídliště Absolonova. Moji rodiče tudy šli chvíli po nehodě....O výluce linek 30 a 36 nic nevím, patrně byla nehoda objížděna.


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
V radiu sem ted zaslechl o tezke autohavari na ul. Hlavni...nejake odklony tudy jezdicich linek?


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Kuba píše:
Zajímalo by mě, jak se ty busy ND otáčejí třeba na Ečerově, nebo Švermově, ve St. Lískovci, na Maloměřickým mostu, v Komárově, na St. skále, v některých smyčkách ro jde (Řečkovice, Modřice, Kr. pole. St. Osada, Nám. Míru, Obřany, Štefánikova č.,...), ale ty ostatní? Na Švermově možná na Osové, na Ečerově v Žebětíně, nebo kolem bloků domů? Co jinde?

NA ečerově je to jednoduchý - směfrem z konečné nahoru po 54 je taková malá smyčka tam maj pauzy(v případě výluky) a otačí se tam.


James píše:
Ráno jezdila 1729 s oznečením 30001, byly tam dve řidiči a vůbec se to nestíhalio ( za 45 min měli udělat 3 kola, ale stihly jen 2), tak že je možné že tam nechali poslat ještě jeden vůz. Ale když jsem tím jel večer tak na kurzu 30001 byla 1701.


V neděli na lince X jezdila 1816. Docela zajímavé se dívat na ANITRU mezi Pisárkama a Mendlákem :-D .


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Kamil píše:
Na smyčce Ečerova se opravuje kolejový svršek. Část panelů je vyjmutá, jsou tam i hromádky štěrku. V provozu jsou obě koleje.

Vyměňovat se budou o tomto víkendu, kdy je plánovaná v Bystrci výluka.


Offline
196
26 led 2006 18:52
Brno - Øeèkovice
Na smyčce Ečerova se opravuje kolejový svršek. Část panelů je vyjmutá, jsou tam i hromádky štěrku. V provozu jsou obě koleje.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
není totrochu daleko? nj, ale jinde to moc nejde...


Offline
282
02 lis 2005 21:07
Brno-Bystrc
Na Lesné jedou autobusy náhr. dop. na zastávku Halassovo n. a pak do smyčky Haškova.


OP: aha, to jsem si ještě nestačil všimnout..


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
pd: Na Slavíčkově už, myslím, ta "smyčka" není. Po loňské reko je ta ulice, co vede od jihu, zaústěna jen jednou, druhé ústí je přehrazené (v místě původní zastávky směrem na Halasovo nám.) a je tam parkoviště.


Halasovo nám. - ve "smyčce" Slavíčkova
Řečkovice a Nám. míru normálně v tramvajové smyčce
Ústřední hřbitov - podjezdem u ulice Bohunická (jak jezdí 50 a 79)


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
No když jsme u toho tak kde se vlastně otáčí autobusy
x9 když končí na Halasovým náměstí
Nebo v Řečkovicích,Náměstí Míru,
A na Ústředním hřbitově
díky


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
ds píše:
No nějak by se protáhl, ale otáčet se bude jak? #-o

Uprotřed smyčky, je velká, vejde se tam.


Offline
Uživatelský avatar

97
06 úno 2006 22:01
OP píše:
Autobusy smerem na Stranskou skalu koncily opravdu vzdy na zastavce Podstranska (prijezd ulici Cernovicky). Jinak mohu potvrdit dnes pred 14.00 dva kloubaky na NAD za d-1 smer Bystrc a solo za d-7 smer Bohunice.

Ten druhý autobus za jedničku a jeden za sedmičku jel z důvodu nehody tramvaje na trati z Králova Pole, ale proč jel první autobus to nevím, jel ještě před tím než k nehodě na trati došlo.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Na Maloměřickým mostě se točí NAD velkou smyčkou ulicemi Karlova, Provazníkova a Valchařská - při plánované výlucem při neplánované by se zřejmě otočil na křižovatce Selská x Karlova - na nájezdu na rampu k cementárně (kdysi dávno tam stávaly cisterny do cementárny) nebo by se mimořádná událost vyřešila během jednoho obratu busu do Obřan :-) . Smyčka Maloměřice, Cementárna je dost daleko a nemá návaznost na smyčku tramvají.


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Autobusy smerem na Stranskou skalu koncily opravdu vzdy na zastavce Podstranska (prijezd ulici Cernovicky). Jinak mohu potvrdit dnes pred 14.00 dva kloubaky na NAD za d-1 smer Bystrc a solo za d-7 smer Bohunice.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
No nějak by se protáhl, ale otáčet se bude jak? #-o


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
ds píše:
Na Ečerově nájezd k parkovišti, na Maloměřickým mostě není problém někdejší smyčka Maloměřice cementárna, v Komárově na parkovišti Mariánské nám (smyčka není obsluhována), na Stránskou skálu nelze náhradní dopravu zajistit.

Po ulici Stránská (vyznačená na mapě) se dá dostat až ke smyčce, sám jsem si ji prošel, vešel by se tam ale jen 1 autobus na šířku.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Kuba píše:
Zajímalo by mě, jak se ty busy ND otáčejí třeba na Ečerově, nebo Švermově, ve St. Lískovci, na Maloměřickým mostu, v Komárově, na St. skále, v některých smyčkách ro jde (Řečkovice, Modřice, Kr. pole. St. Osada, Nám. Míru, Obřany, Štefánikova č.,...), ale ty ostatní? Na Švermově možná na Osové, na Ečerově v Žebětíně, nebo kolem bloků domů? Co jinde?

Na Ečerově nájezd k parkovišti, na Maloměřickým mostě není problém někdejší smyčka Maloměřice cementárna, v Komárově na parkovišti Mariánské nám (smyčka není obsluhována), na Stránskou skálu nelze náhradní dopravu zajistit.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Radek Havlík píše:
Na Startu by to bylo hodně daleko ne?
Ten je hned za tou krizovatkou


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
b1 píše:
Na krizovatce Jemelkovy a Prazske se da otocit a myslim ze by to slo i v prostoru startu byvale velke ceny, ale na vlastni oci jsem to nevidel


Na Startu by to bylo hodně daleko ne?


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Dopravní podnik posunul začátek plavební sezóny na 6.5.2006 více na
http://www.dpmb.cz/ldjr.asp


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Radek Havlík píše:
Já vím že v Lískovci jel náhradní autobus od zastávky někam dozadu jako kdyby na Jemelkovu a za 2min byl zpátky takže asi tam někde.A autobus nikdy nejezdil na Stránskou vždy končil na Podstránské
Na krizovatce Jemelkovy a Prazske se da otocit a myslim ze by to slo i v prostoru startu byvale velke ceny, ale na vlastni oci jsem to nevidel


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Já vím že v Lískovci jel náhradní autobus od zastávky někam dozadu jako kdyby na Jemelkovu a za 2min byl zpátky takže asi tam někde.A autobus nikdy nejezdil na Stránskou vždy končil na Podstránské


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Zajímalo by mě, jak se ty busy ND otáčejí třeba na Ečerově, nebo Švermově, ve St. Lískovci, na Maloměřickým mostu, v Komárově, na St. skále, v některých smyčkách ro jde (Řečkovice, Modřice, Kr. pole. St. Osada, Nám. Míru, Obřany, Štefánikova č.,...), ale ty ostatní? Na Švermově možná na Osové, na Ečerově v Žebětíně, nebo kolem bloků domů? Co jinde?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19900 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 783, 784, 785, 786, 787, 788, 789 ... 796  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 07:43
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]