Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 10 z 797    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 797  Další
Autor Zpráva
Offline
2673
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Nevím, čemu vadí ostrůvky, jestli autobusu, tak si to má hlídat dopravní podnik a ne nějací místní brblalové. U nás za městem v Knínicích taky proběhla oprava silnice s doplněním chodníků a ostrůvku pro přecházení přímo u těch zastávek a místní brblalové to taky hrozně řeší, přitom je jim po tom technickém řešení totálně kulové. Profil ulice byl nějak okolo osmi metrů, teď je mírně užší, ale ničemu to nevadí, spíš naopak.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3087
29 srp 2009 19:30
MtM píše:
Od října prý začne rozsáhlá rekonstrukce kanalizace a ulice Útěchovská v Soběšicích. Trvat by měla 8 měsíců. To jsem zvědav na tamější linkové vedení, čekám, ze 43 zkrátí na Myslivecký stadion a posílí 57.

A jaký je zdroj té informace? Byla už nějakým způsobem určena/odsouhlasena poloha a podoba zastávky Na Kovárně DC? Podle mých informací totiž Maleček (starosta Brna-severu) nebyl schopen najít kompromis mezi požadavky místních a plánem projektanta, který tam údajně vymýšlí ostrůvky atp. Že by se tedy mělo začít s opravami už na podzim mi tedy nehraje.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
2673
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jinak jsem včera našel nějaké historické info z roku 2021 ohledně šaliny na kampus a celkem jsem se zasmál :lol: Prý Mikuláškovo náměstí bude průchozí do konce roku a okolo terminálu před špitálem osázeno a průchodno, o asfaltování Netroufalek letos v září tam nepadla ani zmínka. Kratochvíl od primátorky i ředitelé stavebních firem asi kecají, nebo že by někdo něco zazdil?

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2673
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jen mě tak napadlo, nebyl by tu někdo znalý a ochotný? Vím, že se má překopávat terminál u špitálu Bohunice, vím, že šalina ho podchází, ale netuším, jak se má změnit povrchové uspořádání podél ulice Netroufalky. Mohl by mi tu změnu někdo pořádně popsat? Jelikož tam přesměrují 401 i 402, tak se mě ta změna celkem týká. Osovou jsem už celkem pochopil a jen čekám, kdy přibudou další bezbar chodníky a slíbený výtah.
Pokud by ten popis byl moc dlouhý, uvítám klidně do zpráv.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3695
28 úno 2006 19:00
MtM píše:
Od října prý začne rozsáhlá rekonstrukce kanalizace a ulice Útěchovská v Soběšicích. Trvat by měla 8 měsíců. To jsem zvědav na tamější linkové vedení, čekám, ze 43 zkrátí na Myslivecký stadion a posílí 57.

A já se dožil oprav toho tankodromu v Soběšicích? Nemožné! biggrin
Kdyby vyztužili tu polňačku na Dohnalově, mohlo by se jezdit tudy.


Offline
7125
27 úno 2010 07:40
Jestli zůstane v provozu zastávka Útěchovská, dalo by se točit až tam, ne?


Offline
1322
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Od října prý začne rozsáhlá rekonstrukce kanalizace a ulice Útěchovská v Soběšicích. Trvat by měla 8 měsíců. To jsem zvědav na tamější linkové vedení, čekám, ze 43 zkrátí na Myslivecký stadion a posílí 57.


Offline
273
04 bře 2013 22:47
V pátek před výlukou na d-1 jsem byl svědkem skvělé produktivity a dělby práce. Na zastávku přijelo auto, vyskočil borec a přicvakl mapku výluky a odjel. Za 5 minut přijelo auto, vyskočil borec a pro změnu přivázal jízdní řád. Akorát dle registračky nemůžu doložit na 100 procent, zda to byla jiná posádka, ale myslím, že jo.


Offline
7125
27 úno 2010 07:40
Dnes kolem poledne u Nových sadů.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
35
14 pro 2014 11:03
Předpokládám, že se výměna výhybek nekonala kvůli úpravě polohy tratě a výhybek v příštích letech v souvislosti s výstavbou parkoviště u krematoria. Při této příležitosti by měla vzniknout taky nová zastávka: https://www.brno.cz/brno-aktualne/tisko ... arkoviste/


Offline
2673
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Ony se pod Krematoriem neměnily výhybky? Měl jsem za to, že jedním z hlavních důvodů loňské letní výluky bylo právě tohle spolu s výměnou kolejí na Švermovu. Škoda, že není rychlovýhybka na konci tunelu nad estakádou aspoň směrem k Rondu, když už ne v obou směrech a pak si taky říkám, proč je tam ten oblouček při jízdě od Celní, že ta trať není skoro úplně rovně, výhybka se připojí před koncem oblouku a pak šalina znovu "poskočí" vpravo a do oblouku vlevo.
Dál by se hodila preference u Ronda, když už není šalina zakopaná pod zem.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6159
11 dub 2010 15:05
Juliánov
xcav8 píše:
Což je trochu škoda, kdyby se prve udělala trať do Modřic a Starý Lískovec další rok tak by osmička hodně pomohla Osové.

Škoda je hlavně to, že jako poslední úsek bohunické trati bez reko zůstane úsek Krematorium - zast. Křídlovická včetně křížení pod krematoriem. Tím pádem bude nutná dlouhodobější výluka i fungl nové trati ke kampusu.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
7125
27 úno 2010 07:40
Však jsem psal, že od Osové, ne už ze Švermovy. Pak není důvod odklánět regionálky až na Běloruskou, stačí 401+402 na Osovou a na 403+404 se nemusí sahat.


Offline
35
14 pro 2014 11:03
Osmička bude během výluky jezdit na Osovou, kde bude zřízena úvrať. Šestka bude končit ve smyčce Švermova.


Offline
2673
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
A nepůjde třeba na tu Osovou zajíždět aspoň jednokolejně? Pamatuju, že bylo pár výluk, kdy se využil přejezd na Švermové a na Osovou a Dunajskou se jelo jednokolejně a zase zpátky, interval deset minut, nějak o víkendu. Jinak předpokládám, že zas regionálku odkloní na Běloruskou, kde byl minule ten přestup docela fajn.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2490
28 lis 2007 23:00
Brno
Což je trochu škoda, kdyby se prve udělala trať do Modřic a Starý Lískovec další rok tak by osmička hodně pomohla Osové.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6159
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Naposledy bylo pokud vím prezentováno, že letos bude buď ten úsek Osová-SL, nebo Modřice. Zjevně vyhrála oprava tratě do SL.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1624
10 čer 2006 20:45
Brno
Loni se mluvilo i o reko tratě na Modřice, ale jestli to klapne, nevim

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
173
21 kvě 2017 18:40
Dělala se jen jedna kolej smyčky, myslím ta vnitřní. Víc nic. Úsek přibližně od měnírny Osová po konečnou je dosud neopraven.


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jo tak, měl jsem pocit, že to už se dělalo. :mrgreen:


Offline
7125
27 úno 2010 07:40
Ano, od Osové po smyčku.


Offline
487
13 čer 2004 23:04
tipnu usek Osova - Stary Liskovec tj oprava smycky


Offline
Uživatelský avatar

6905
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Tom S.: a víš, kterou část SL? Jestli oblast výhybky u Krematoria? Nebo co vlastně zbývá ještě?


Offline
Uživatelský avatar

2033
03 zář 2009 13:18
JaKo píše:
Už se ví, co se bude dít o letošních práznidnách? výluky atd.

Bude zase výluka do Starého Lískovce. A Masarykova.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
48
16 lis 2018 09:17
Už se ví, co se bude dít o letošních práznidnách? výluky atd.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19905 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 797  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 25 dub 2024 03:07
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]