Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 19 z 20    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Honza píše:
Chtěl bych se zeptat, co to dnes znamenalo ???
V 20:00 vyjely lodě Bratislava a (asi) Veveří těsně nalepené vedle sebe z Přístaviště směrem k Rokli.


Odpověď je velice jednoduchá byl to večírek - a to že lodě byly "nalepené" těsně vedle sebe znamená, že lodě jsou tzv. svázány - tato sestava se používá především u večírků - jinak na večírek na který se ptáš si objednala fa. IKEA


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Chtěl bych se zeptat, co to dnes znamenalo ???
V 20:00 vyjely lodě Bratislava a (asi) Veveří těsně nalepené vedle sebe z Přístaviště směrem k Rokli.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Kada píše:
Honza píše:
O víkendu se v Rokli utrhl můstek.

Neni pravda, ze se utrhl můstek, ale jen se utrhlo oko od cepu, ktere vlastne drzi nastupni plosinu s pontonem, jeste ten den doslo k svareni.
Jelo se tam s Pionyrem a k svareni byla pouzita jiz staricka svarecka, napajena z baterii, protoze na Pionyru neni menic, nyni se uvazuje, ze dojde k namontovani menice z Brna prave na Pionyr. Tri linky (myslim tim) 3 spoje po sobe se odklaneli a nejeli na Rokly. Tod vse, zadna hruza to nebyla, ale je pravda, ze foukal silny vitr a byl problem s opravou cepu.
Dík za vysvětlení. Slyšel jsem to jen z převyprávění :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Kada píše:
Fixi píše:
Kada píše:
Honza píše:
Tak jsem studoval JŘ a zajímalo by mě, jestli budou jezdit dvě lodě za sebou v 9:15 z Bystrce a v 18:40 z Rokle ??? Vypadá to, že o prázdninách ano.


Loď která jede z Bítýšky směrem na Bystrc zastavuje (objíždí) všechny zastávky na jezeře (Rokle - Bystrc) a loď která jede jen na Rokly jede přímo do mola, pokuď poveze cestující tak je samozřejmě ještě vezme na přístav.


KADA: TR37???


Ahoj, promin, ze jsem ti to jeste neposlal, ale mam prave pred maturou maturuji v pondeli a tak mam honku, slibuji, ze ti to poslu behem pristiho tydne. PROMIN


OK, díky. :)


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Fixi píše:
Kada píše:
Honza píše:
Tak jsem studoval JŘ a zajímalo by mě, jestli budou jezdit dvě lodě za sebou v 9:15 z Bystrce a v 18:40 z Rokle ??? Vypadá to, že o prázdninách ano.


Loď která jede z Bítýšky směrem na Bystrc zastavuje (objíždí) všechny zastávky na jezeře (Rokle - Bystrc) a loď která jede jen na Rokly jede přímo do mola, pokuď poveze cestující tak je samozřejmě ještě vezme na přístav.


KADA: TR37???


Ahoj, promin, ze jsem ti to jeste neposlal, ale mam prave pred maturou maturuji v pondeli a tak mam honku, slibuji, ze ti to poslu behem pristiho tydne. PROMIN


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Honza píše:
O víkendu se v Rokli utrhl můstek.

Neni pravda, ze se utrhl můstek, ale jen se utrhlo oko od cepu, ktere vlastne drzi nastupni plosinu s pontonem, jeste ten den doslo k svareni.
Jelo se tam s Pionyrem a k svareni byla pouzita jiz staricka svarecka, napajena z baterii, protoze na Pionyru neni menic, nyni se uvazuje, ze dojde k namontovani menice z Brna prave na Pionyr. Tri linky (myslim tim) 3 spoje po sobe se odklaneli a nejeli na Rokly. Tod vse, zadna hruza to nebyla, ale je pravda, ze foukal silny vitr a byl problem s opravou cepu.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
PvvS píše:
V 80 letech se uvazovalo o nakupu lodi BIFA III . POkud sem patral dobre , mely by vypadat takto : http://sweb.cz/boat.trip/photo_down_11.html . Myslite ze by byly prinosem ? Otazkou je jestli by byly upraveny na elektropohon

Pěkně ošklivý hnus.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
V 80 letech se uvazovalo o nakupu lodi BIFA III . POkud sem patral dobre , mely by vypadat takto : http://sweb.cz/boat.trip/photo_down_11.html . Myslite ze by byly prinosem ? Otazkou je jestli by byly upraveny na elektropohon


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
O víkendu se v Rokli utrhl můstek.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Kada píše:
Honza píše:
Tak jsem studoval JŘ a zajímalo by mě, jestli budou jezdit dvě lodě za sebou v 9:15 z Bystrce a v 18:40 z Rokle ??? Vypadá to, že o prázdninách ano.


Loď která jede z Bítýšky směrem na Bystrc zastavuje (objíždí) všechny zastávky na jezeře (Rokle - Bystrc) a loď která jede jen na Rokly jede přímo do mola, pokuď poveze cestující tak je samozřejmě ještě vezme na přístav.


KADA: TR37???


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Honza píše:
Tak jsem studoval JŘ a zajímalo by mě, jestli budou jezdit dvě lodě za sebou v 9:15 z Bystrce a v 18:40 z Rokle ??? Vypadá to, že o prázdninách ano.


Loď která jede z Bítýšky směrem na Bystrc zastavuje (objíždí) všechny zastávky na jezeře (Rokle - Bystrc) a loď která jede jen na Rokly jede přímo do mola, pokuď poveze cestující tak je samozřejmě ještě vezme na přístav.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Tak jsem studoval JŘ a zajímalo by mě, jestli budou jezdit dvě lodě za sebou v 9:15 z Bystrce a v 18:40 z Rokle ??? Vypadá to, že o prázdninách ano.


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Jeste nejake fotky...


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Ahoj, tak tady zasílám nějaké ty slíbené fotografie, postupně budu zasílat i další :wink:


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Dobry postřeh, to mě nenapadlo :-) Prostě teď nebyla sezóna.


Honza píše:
Mne moc ne, protoze na ne cumim kazdy vikend z postele :-?


Aha ... takze saliny asi vidis max. jednou za mesic, kdyz se o ne zajimas, ze?;)

Kada píše:
... zitra mam sluzbu, tak Vam nafotim nejake fotky - motorak - bateriak apod. aby jste meli prohled kde so co nachazi a co je Vam uschovano ;-)


Delas lodnika na pryglu? Zverejnil jsi uz ty fotky?


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Honza píše:
Mne moc ne, protoze na ne cumim kazdy vikend z postele :-?


Treba Vas to zajimat bude, jen si vemte, v lodich jsou instalovane trakcni motory, takze by se dalo s nadsazkou rici "tramvaj na vode" zitra mam sluzbu, tak Vam nafotim nejake fotky - motorak - bateriak apod. aby jste meli prohled kde so co nachazi a co je Vam uschovano ;-)


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Mne moc ne, protoze na ne cumim kazdy vikend z postele :-?


Muzete se podivat na reportaz ze zahajeni letosni plavebni sezony...

http://www.prygl.net/akce/05zahajenilodi.php

Proc se tu nebavite o lodickach? Ty vas nezajimaji?:)


O letošních prázdninách se pořizovali nové baterie do lodě Veveří, protože staré baterie dosahovali již velmi malé kapacity a tím i výkonu. Staré baterie (výběr z těch "nejlepších") z Veveří se naistaloval do lodi Brno. Ohledně lodi Veveří jedna zajímavost, je to nejhůře manevrovatelná loď (kapitán se nejvíce nadře).


Kolik stály tehdy nevím. A kolik by stály dnes taky ne, ale asi dost. Jenom baterie do jedné lodě stojí přes milión.


Diky moc.Kolik vlastně stojí ta jedna loď ?


1,855 km/hod


pd píše:
Něco málo přes 6 uzlů, max. rychlost je asi 6,5 uzlu.


:idea: Jeden uzel je kolik :?:


Děkuju moc za odpověď. :-D


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 477 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:54
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]