Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 27 z 33    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
MartinV píše:
Manil: s tou a-82 máš pravdu. A do Strata se 2 vozíky nevejdou? I za cenu zablokování 2. dveří (pro průchod do vozidla).

Nezavřel bys plošinu.


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Martin V ....zapomněl si na ten paskvil-linku 65.

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Manil: s tou a-82 máš pravdu. A do Strata se 2 vozíky nevejdou? I za cenu zablokování 2. dveří (pro průchod do vozidla).


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
82 pro Stratos určitě ne, když se do něj vleze max 1 vozíčkář...


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Stuřík: MAVE a Stratos jsou ideální na linky a-80 - a-82. Bohužel na ty ostatní to může být občas málo.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Já bych MHD zrušil a na zastávky napsal "cestujeme zdravě - pěšky!"


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Jo a ještě něco. Na Stratosy (možná i Mavečka) se dostaly polepy "Jezdíme ekonomicky!" se srovnáním délky minibus x dvanáctimetr. To chtějí naštvat lidi, až pojede do Soběšic zas plnej minibus? Docela mě to irituje...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Nevím, kolik lidí jezdí víkendovou a64, ale kapacita Maveček byla uměle omezena na 20 osob, tak možná proto. Taky je možné, že už to nějakou dobu je a já jsem to zjistil až teď, tak mě hned neukamenujte ;-).

Jinak dnes poprvé (vlastně podruhé) v provozu 7509 na 2/43.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Hafan píše:
Filip Daněk, ReZ: Od prosincové změny jízdních řádů se minibus na 64 objeví jen v pracovní dny ráno, a to v rámci přejezdu 3/82. Večerní přejezdy minibusů na 64 jsou zrušeny, stejně jako jejich víkendové nasazení.

A o to právě jde. Nebýt a-80, tak celý víkend hnijou ve vozovně. A na a-64 by bohatě stačily...
Jen jestli minibusy nemají problém zvládnout to 12% stoupání na Červený písek. Předpokládám, když to zvládne Březinovu, tak nee.
Nebo tam šofci, kvůli vlastní bezpečnosti, nechtějí jezdit s otevřenou kabinou Benediktů...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Filip Daněk, ReZ: Od prosincové změny jízdních řádů se minibus na 64 objeví jen v pracovní dny ráno, a to v rámci přejezdu 3/82. Večerní přejezdy minibusů na 64 jsou zrušeny, stejně jako jejich víkendové nasazení.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Nevyfotil náhodou někdo Stratos na víkendové lince 84? Je to přejezd 6/46.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
P. Haluza: To jsem navrhoval na k-report, ale pak jsem si uvědomil, že by to asi nebylo vhodné řešení a sklidilo by ze strany obyvatel Lesné kritiku. Zvlášť, když se teď zavedl víkendový desetiminutový interval pro sídliště Kamechy. Nebo chtělo by se Vám snad čekat ve Štefánikově čtvrti 10 minut na autobus, když vystoupíte ze šaliny? Mně teda ne. Ty minibusy jsou rozhodně, jak by řekl Spy, user-friendly řešení. A ať mně nikdo netvrdí, že o víkendu stratosy nestačí. Stačí bohatě. Ještě jsem nejel víkendovou 46, ve které by bylo více než 10 lidí. V PD je situace jiná, to tam minibusy nemají co dělat. (A přesto se tam objevují.)


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Filip Daněk píše:
ReZ: Vždyť Mavíčka na a-64 v PD večer (přejezdy) a o víkendech jezdí.

To zajisté, ale dle vypravenosti tam v lednu nebylo ani jedno. A mohly by jezdit oba kurzy, nejen 3/64. A pokud se Mave potýká s nespolehlivostí a Stratosy budou bezporuchové byl by problém víkendové vypravení na a-64 a potažmo na a-80 převést na Medlánky?

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
P. Haluza: No na to bych raději ani nemyslel. Trend je přesně opačný, viz okružní linky 44/84, které taky měly původně jezdit o víkendech po 20 min. v kloubech a zvítězilo dnešní user-friendly řešení.

To už raději Stratosy, byť to není úplně ideální. Uklidňuje mě ale, že nic horšího než rovnoměrný proklad Mave na 46 / kloub na 45 se pro východ Lesné asi už o víkendech vymyslet nepodaří. :)


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Spy píše:
Na většinu spojů ano, ale... Určitě na všechny? Třeba sobotní ranní 15 minutovka po 8. hodině? Nebo přes den stačí minutka zpoždění ve Štefánikově čtvrti a už klidně může "nahoru" vézt lidi ze dvou pětek - což není zase nic tak neobvyklého.


Což je možná další argument k tomu, aby skutečně výtah byl o víkendu ke každé druhé pětce, tj. v intervalu 20 minut v klasických busech.


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
ReZ: Vždyť Mavíčka na a-64 v PD večer (přejezdy) a o víkendech jezdí.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
xxx píše:
stuřík: Na víkendovou 46 stratos bohatě stačí


Na většinu spojů ano, ale... Určitě na všechny? Třeba sobotní ranní 15 minutovka po 8. hodině? Nebo přes den stačí minutka zpoždění ve Štefánikově čtvrti a už klidně může "nahoru" vézt lidi ze dvou pětek - což není zase nic tak neobvyklého.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
A co taková víkendová nebo večerní a-64? Tam by se Žuky nebo Benedikti bohatě hodily.
Jinak ty Alpina se mi líbí. Ale pokud se rozchodí Stratosy, což pevně věřím se rozchodí, tak další minivozejky nebudou třeba.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Dřív už, za 4 roky, to budou další komunální volby :wink:

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Svoboda píše:
Nebylo by od věci pořídit ke Stratosům Alpiny.


Kde by se na to dneska vzalo? Teď se kupují kloubové Solarisy,budou se MOŽNÁ kupovat nové t-busy a počítá se i s autobusy na CNG,takže další nákup naftových vozů bych očekával tak nejdříve za dalších 5 let(leda,že by se nakoupily nějaké na plyn,ale to nevím,jestli se takové Alpína vyrábějí).

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
129
02 bře 2012 14:57
Nebylo by od věci pořídit ke Stratosům Alpiny. Myslím si ale, že je to nereálné - uvidíme :-)


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
stuřík píše:
...Když tu budou ty Urbina18, tak jsem se koukl na stránky Solarisu (já vím, odkaz je na wiki.com) a něco našel - co vy na to? S 8,9 LE jsem měl možnost jet v Praze, nevím sice, jaké s tím mají zkušenosti, ale z pohledu cestujícího jsem byl spokojen...
Jedno Alpino 8,6 mají i v Olomouci a jezdí téměř denně - viz: http://www.mhd-olomouc.cz/MOSD/detail-vozidla?ident=426
Mě se ten bus strašně líbí, vypadá oproti klasickým Solárkám legračně. :)

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nakoupen byl správný počet, 3x (1 na ráno + 1 na den + 1 na večer) + 1 rezerva = 10


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Svoboda, MartinV:
Zrovna Alpina (to i to) by k unifikaci vozového parku přispěly více, než naše Stratosy (na těch 4 ks si nepotrpím, kdyby tu nebyly, bylo by nejlíp) - vzhledem k dodání 36 kusů kloubových Urbin.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
stuřík: Na víkendovou 46 stratos bohatě stačí, jiná situace je ale v PD večer, kdy se tam nedá pohnout a troufám si říct, že se tam mnohdy ani všichni nevejdou.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 806 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 19:10
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]