Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 29 z 33    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další
Autor Zpráva
Offline
78
20 led 2014 11:05
pokud se nepletu,16 sedících,16 stojících


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ReZ: a schůdků, po vzoru doubledeckerů.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
7510 se celý odpoledne drží na a-80...

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Rorschach píše:
Druhé patro přece (střecha)

Aha, takže nestojí ve vozovně na závadu, ale čekají na montáž "zábradlí" (toho harampouzu nahoře) po vzoru 25Tr.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
125
06 srp 2013 22:29
stuřík píše:
Je to kolo od kola, zkušenosti z a43 říkají, že je to až na ranní špičku a nástup odpolední (13:00-14:00) v pohodě. Jen marně přemýšlím, kam se má vejít deklarovaných 22 stojících osob (že by 8lidí/m2)?


Druhé patro přece (střecha)


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Áno. Prosincový termín je ale v Brně natolik přehlížený, že kdybych odpovídal já, tak asi napíšu 1.1. taky...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Karlos píše:
Ano, a-46 se od 1.1. točí na Zemědělské (resp. na křižovatce Zemědělská x Černopolní x Erbenova) v PD ráno 5-8 a odpoledne i večer 14-23, o víkendech celodenně


spis od 15.12. ne ?

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Je to kolo od kola, zkušenosti z a43 říkají, že je to až na ranní špičku a nástup odpolední (13:00-14:00) v pohodě. Jen marně přemýšlím, kam se má vejít deklarovaných 22 stojících osob (že by 8lidí/m2)?

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Když jsme u toho, jaké máte zkušenosti s kapacitou Stratosů na lince 46? Já jsem měl štěstí se tím na 46 o víkendu svést, jednou úplně v pohodě, po druhé to bylo už celkem na hraně...


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Ano, a-46 se od 1.1. točí na Zemědělské (resp. na křižovatce Zemědělská x Černopolní x Erbenova) v PD ráno 5-8 a odpoledne i večer 14-23, o víkendech celodenně

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
No, nic moc. Čekal jsem větší úspěch. Jinak se teď občas vyskytuju v Černých polích a viděl jsem 46 výhradně ve velkým sólu, buď City/Cite, nebo klasika Karosa. To otáčení 46 v odpoledních hodinách na Zemědělské ve všední den je obvyklé, nebo v posledních dnech zas nějaké nové opatření? Že se tam točí večer, to vím, ale překvapili mě tam posledně o půl čtvrté odpoledne.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
7506 ted odpoledne zpatky na 04604

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Na to snad jen: LOL.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
315
01 dub 2007 14:10
stuřík píše:
... a taky se tam moc dlouho neudržela. Vlastně žádná sanitka, co dnes byla na a46 - rozčarování začíná působit v celých Medlánkách. Snad potěším alespoň premiérou vozu 7511.

Stratos dnes:
7506 - vadné dveře
7510 - vadné dveře
7511 - vadný RIS


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Možná je nákup Stratosů jen trénink na zprovoznění 1804 :-k

Jinak doba, kdy si člověk něco koupí a předpokládá od toho, že to bude fungovat je už asi nenávratně pryč. Sám se nemohu dočkat nových solarisů, za tu vysoutěženou cenu to bude DoDo sarcastic

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
125
06 srp 2013 22:29
Já se fakt dopravnímu podniku divím, že buď si to neošetří lépe ve smlouvě a nebo že ty zmetky před koupením pořádně neotestuje. Takhle kupují v podstatě další variaci na RT6 nebo VV60


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Aby se za chvíli neměnily po každém kolečku. :-?


Offline
315
01 dub 2007 14:10
Jediný vůz který jezdí, je 7507 (není to málo?). Paradoxně jde o stejný vůz, který jezdil i před těmi úpravami bez problémů.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
... a taky se tam moc dlouho neudržela. Vlastně žádná sanitka, co dnes byla na a46 - rozčarování začíná působit v celých Medlánkách. Snad potěším alespoň premiérou vozu 7511.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
http://www.bmhd.cz/vypravenost/vypraven ... atum&jak=d
... že jste se nikdo nezmínili. Asi je opravdu tady :-s.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Podobně včera bylo na vnitřním BUSE 5:10 po osmé hodině ráno.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Tak jsem se projel jednou z upravených sanitek a vyzkoumal změny. Ač jsou celkově moje dojmy stále negativní, tak je poznat, že se něco udělala a nejsou to takové křápy jako po dodání. Omlouvám se za trochu delší příspěvek ;-).
Byla tedy demontována elektronická zastávková brzda, která dělala neplechu (uvolňovala zadní nápravu po strááášně dlouhé době) a byla nahrazena jakýmsi čidlem, které při indikaci otevřených dveřích a nesešlápnutém pedálu brzdy vypíná motor, přičemž dveře se pořád zavírají pomalu, takže řidiči vypadají velmi slušně řečeno jako začátečníci. Dále elektronická "ruční" brzda byla předělána na manuální ruční brzdu (místo tlačítka je nyní klasika jako z auta).
Nezměnilo se, že poloautomatická převodovka je "vtipná," jednou řadí líp na "polomanuál," podruhé na plnou automatiku. RIS ve voze s oblibou zamrzá (nejlíp s tably služební jízda), takže se občas jezdí podle hodinek. Nicméně z nenadání (třeba po 10 minutách) zas obživne. Někdy je líp a jindy hůř - prostě jako na houpačce :lol:.

V současné době podle mě nejvíc trpí komfort jízdy a samozřejmě řidiči, kteří byli s vozy seznámeni pouze teoreticky, svoje první kilometry za volantem sanitek najíždí na linkách. Podle mě by hodně pomohlo, kdyby se ze současné dekády minibusů vyčlenilo několik řidičů, kteří by jezdili jen nebo více méně pouze se Stratosama, aby si vozy ošahali, získali správné návyky (jakože nemají pouštět brzdu před zhasnutím kontrolek dveří), prostě to dostali do paže a nevypadali pak jako začátečníci, kterým každou chvíli zhasne motor. Ale to je asi nereálné...

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Kdo ty úpravy platí? Předpokládám, že DP se již poučil a smluvně si ošetřil, že vozy nejezdí...
Ojojoj. V pondělí po ránu tolik optimismu. To by se mělo trestat... sarcastic

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Že by už jeden upraven a ve zkušebním provozu? Projížděje dnes kolem v tramvaji jsem koutkem oka zahlédl na zastávce na Moravském náměstí před bývalou Belvou stát MAVE, Ciťák a za nimi Stratos, kterému nějaké číslo svítilo na místě pro číslo linky.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Určitě vás potěší nepotvrzené informace o Stratosech, že?
Všichni jistě zaznamenali, že jsou odstavený kombinací několika problémů, které tady už byly prezentovány. Situace je aktuálně taková, že se vybere jeden vůz a provedou se na něm konstrukční změny, jejichž účelem bude zamezit současným závadám - prostě se vymazlí ;-). Vůz bude poté nějakou dobu "zkušebně" provozován a pokud se tyto změny osvědčí, tak budou provedeny i na ostatních vozech. Pokud se to nepovede, tak se bude zkoušet dál... Další pětice vozů by měla čistě teoreticky dorazit již upravená.
Prý to může skončit i výměnou dveří za dvoukřídlé. (?)

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 806 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 09:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]