Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 347 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 355  Další
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
x96 píše:
Michal: Tak to ti držím palce, to jestli dáš dohromady tak smekám klobouk. Ale proč bych ti nepomohl. Cestou do práce potkávám tyhle kurzy:
69/300 - ráno na x37 odjezd asi 6:42
61/300 - odpoledne x37 ...

Konečně vítám někoho, kdo ráno kolem sedmé jezdí x37čkou :-) Ale asi né z Rybnické že?


Michal: Tak to ti držím palce, to jestli dáš dohromady tak smekám klobouk. Ale proč bych ti nepomohl. Cestou do práce potkávám tyhle kurzy:
69/300 - ráno na x37 odjezd asi 6:42
61/300 - odpoledne x37 příjezd asi 16:30 a pak jede nevím kam
6/52 - ráno na 68 odjezd z Háj 6:42
9/52 - ráno na 68 odjezd z MN
6/54 - odpoledne na 302 příjezd kolem 15:45 zpět na 54
toto jsou kurzy který určitě jezdí.

Myslím si že jezdí 9/52 i odpoledne na 68 z MN i na MN, 6/54 si myslím že jede ráno rež do Veverské bytíšky a potom jako 303 do Bystrce, ?2?3?/84 jede kolem 22:02 z KRPole Nádraží jako 30 do bystrce a pak jako nějaká noční linka. Jinak asi bude dojezd 90 na 52, před stavbou VMO Hlinky to byla 8/90. To je teď asi tak všechno co si vzpomenu o čem určitě vím. Moc toho není, ale aspoň něčeho aby ses chytl.Budu se dívat dál, když něco uvidím tak dám vědět. Kdyby se ti to náhodou povedlo tak bych potom prosil o zaslání.


Já se omlouvám samozřejmě autobusy. Tohle jsem uvedla spíše jako příklad, protože tady někdo psal že 9/60 (nebo 9/40 teď nevím přesně) zajíždí na a-85.
No a protože kromě šalinkarty nemám s DPmB nic společnýho, a žádnej Hacker taky nejsem, a nepředpokládám že by někdo kdo jízdní řády má mi je poslal třeba jenom některý na ukázku, tak jsem si je chtěl zkusit poskládat sám. Trolejbusy a tramvaje více méně zhruba mám hotový, tam není až tak moc přejezdů, ale Autobusy na ty asi nemám. Ale nevím co bych jinýho dělal, tak to chci zkusit.
takže 9/60 je opravdu linka a-60, 9kurz.
Jestli mi někdo s tímhle pomůže budu mu moct vděčný, předem díky Michal P.


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Bob píše:
Kada píše:
Michal P. píše:
Zdravím všechny, chtěl bych vás poprosit o pomoc. Momentálně jsem doma a mám v sádře obě nohy. A aby mi to aspoň trochu uteklo tak bych si rád zkusil dát dohromady kurzový jízdní řády pro autobusy. Proto bych vás chtěl požádat zda-li byjste byli ochotni sem napsat různé zajížďky linek na nějakou konkrétní linku. Jako třeba 9/60 na 85 kolem 13:30 atd. Třeba když jedete do práce a všimnete si. Bohužel já to teď neoběhám abych si to sám zjistil. Předem vám moc děkuji. Michal.


Myslis linku 9 kurz 6?? Protoze linka 9 nema 60 kurz!!

Ne, podle mě myslí 06009, jen to napsal tak, jak to mají řidiči na deskách


No me jde o to ze prave pred sebou mam kurzaky, a nemohu nikde najit 06009 nejvise jezdi kurz 06007


Kada píše:
Michal P. píše:
Zdravím všechny, chtěl bych vás poprosit o pomoc. Momentálně jsem doma a mám v sádře obě nohy. A aby mi to aspoň trochu uteklo tak bych si rád zkusil dát dohromady kurzový jízdní řády pro autobusy. Proto bych vás chtěl požádat zda-li byjste byli ochotni sem napsat různé zajížďky linek na nějakou konkrétní linku. Jako třeba 9/60 na 85 kolem 13:30 atd. Třeba když jedete do práce a všimnete si. Bohužel já to teď neoběhám abych si to sám zjistil. Předem vám moc děkuji. Michal.


Myslis linku 9 kurz 6?? Protoze linka 9 nema 60 kurz!!

Ne, podle mě myslí 06009, jen to napsal tak, jak to mají řidiči na deskách


Offline
Uživatelský avatar

119
08 bře 2005 17:54
Brno
Michal P. píše:
Zdravím všechny, chtěl bych vás poprosit o pomoc. Momentálně jsem doma a mám v sádře obě nohy. A aby mi to aspoň trochu uteklo tak bych si rád zkusil dát dohromady kurzový jízdní řády pro autobusy. Proto bych vás chtěl požádat zda-li byjste byli ochotni sem napsat různé zajížďky linek na nějakou konkrétní linku. Jako třeba 9/60 na 85 kolem 13:30 atd. Třeba když jedete do práce a všimnete si. Bohužel já to teď neoběhám abych si to sám zjistil. Předem vám moc děkuji. Michal.


Myslis linku 9 kurz 6?? Protoze linka 9 nema 60 kurz!!


Zdravím všechny, chtěl bych vás poprosit o pomoc. Momentálně jsem doma a mám v sádře obě nohy. A aby mi to aspoň trochu uteklo tak bych si rád zkusil dát dohromady kurzový jízdní řády pro autobusy. Proto bych vás chtěl požádat zda-li byjste byli ochotni sem napsat různé zajížďky linek na nějakou konkrétní linku. Jako třeba 9/60 na 85 kolem 13:30 atd. Třeba když jedete do práce a všimnete si. Bohužel já to teď neoběhám abych si to sám zjistil. Předem vám moc děkuji. Michal.


manil píše:
není to osobní výpad ani nic jinyho. Zkus se vzit do kuze cloveka, ktery mhd nevyuziva, nebo vyuziva pouze jako dopravu do prace a najednou si precte takovou diskusi, zkus si precist nejake diskuse na stankach zamerene na veci, o ktere se nezajimas. A snad pochopis

Můžu se optat, proč bych měl číst diskuze na témata, která mě nezajímají?


DIK MOC.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
az po vyreseni problemu se systemem


Cau nevite nekdo kdy budou UCITY BUSU fungovat poptafkove tlacitka na DVEZE MISLIM Z VENKU DIK.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Manil: ale vyznelo to tak .


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
není to osobní výpad ani nic jinyho. Zkus se vzit do kuze cloveka, ktery mhd nevyuziva, nebo vyuziva pouze jako dopravu do prace a najednou si precte takovou diskusi, zkus si precist nejake diskuse na stankach zamerene na veci, o ktere se nezajimas. A snad pochopis


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
manil píše:
Fixi píše:
LADA píše:
Dnes na 058 59 B951E 7479.Na 075 17 7478.Zdraví lada


Ano, tím na 58 jsem dnes jel 4 zastávky a bylo to fantastické. Nádherná nová sedadla, leskle stříbrné prahy, krásná ALTRO podlaha, nádherně vrčel, zajímavostí je, že spodní červený pruh je i přes dveře, to ještě u žádných busů nebylo! Zklamáním však bylo že na bočním BS110 bylo jen číslo 58. Naštěstí to nemá sedadla STER.

Nejses trochu divnej?

Proč jsem divnej?! To se mi nesmí líbit autobus, nebo co?!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Manil : proč by měl být divnej?


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Manil : kdo zas má bejt trochu divnej?! Zkuste už všichni pochopit, že tady se diskutuje o MHD, osobní výpady si nechte jinam.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Fixi píše:
LADA píše:
Dnes na 058 59 B951E 7479.Na 075 17 7478.Zdraví lada


Ano, tím na 58 jsem dnes jel 4 zastávky a bylo to fantastické. Nádherná nová sedadla, leskle stříbrné prahy, krásná ALTRO podlaha, nádherně vrčel, zajímavostí je, že spodní červený pruh je i přes dveře, to ještě u žádných busů nebylo! Zklamáním však bylo že na bočním BS110 bylo jen číslo 58. Naštěstí to nemá sedadla STER.

Nejses trochu divnej?


Bacil píše:
Jestli ta 57-ka nebyla jedna z těch nových B951E, co se tu o nich už hezkých pár dní bavíme :-D

Aha, já furt, co to Mirek objevil za novinku. :roll:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
:-) že by byl někdo pozdau?? :-) myšleno ironicky


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Mirek píše:
Jezdí nám zase pár novinek po Brně: dnes ráno jsem jel z Lesné a vidím, že na Slavíčkově stojí 57čka. V pořádku. Upoutala mě však přední deska. Je to autobus s vysokou podlahou, opěradlem pro maminky s kočárkem, vzadu se 3 sedadly. A přece nemá klasickou desku, ale znak u nových kloubových autobusů! A nahoře má klimatizaci! Dívám se a vidím, že má zadek "uřízlej"! A uvnitř "perlová stuha"! Opravdu novinka. Zajímavým extrémem je to, že ty staré autobusy teď dostávají klimatizaci taktéž. Ty opravdu staré, to jest ještě s řadící pákou, mají také. A v tom to je. Uvnitř totiž není klasická deska, ale opět perlová stuha! Příšerné, ale hje to bohužel pravda! Tuto zvláštnost lze vidět na lince 72. A také nám jezdí nějaká nová verze nízkopodlažáku, která má na perlové stuze Tarifní zóna a nový prostor u dveří. -mir-


Jestli ta 57-ka nebyla jedna z těch nových B951E, co se tu o nich už hezkých pár dní bavíme :-D


Jezdí nám zase pár novinek po Brně: dnes ráno jsem jel z Lesné a vidím, že na Slavíčkově stojí 57čka. V pořádku. Upoutala mě však přední deska. Je to autobus s vysokou podlahou, opěradlem pro maminky s kočárkem, vzadu se 3 sedadly. A přece nemá klasickou desku, ale znak u nových kloubových autobusů! A nahoře má klimatizaci! Dívám se a vidím, že má zadek "uřízlej"! A uvnitř "perlová stuha"! Opravdu novinka. Zajímavým extrémem je to, že ty staré autobusy teď dostávají klimatizaci taktéž. Ty opravdu staré, to jest ještě s řadící pákou, mají také. A v tom to je. Uvnitř totiž není klasická deska, ale opět perlová stuha! Příšerné, ale hje to bohužel pravda! Tuto zvláštnost lze vidět na lince 72. A také nám jezdí nějaká nová verze nízkopodlažáku, která má na perlové stuze Tarifní zóna a nový prostor u dveří. -mir-


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Já jsem včera viděl 7478 na a-63, ale nepodíval jsem se, který to byl kurs. Jinak mám dojem, že se zařazením nových B951E a B961E ubylo v těchto dnech v ulicích starých B7xx, třeba na a-48 prakticky nic jiného nejezdilo, a dnes jsem na ní jel B931(E?nevím). Na a-40 jsem včera jel jednou z loňských (dle evidence) B961E a další takovou jsem teď ráno zahlédl na Úzké u "Junioru" - s pozoruhodnou kombinací BUSE: Š85 - Mendlovo náměstí, okružní linka :lol:


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Nejaka B951 dneska na 75 . Cislo ani znacku nevim , stala az na konecny.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Fixi píše:
LADA píše:
Dnes na 058 59 B951E 7479.Na 075 17 7478.Zdraví lada


Ano, tím na 58 jsem dnes jel 4 zastávky a bylo to fantastické. Nádherná nová sedadla, leskle stříbrné prahy, krásná ALTRO podlaha, nádherně vrčel, zajímavostí je, že spodní červený pruh je i přes dveře, to ještě u žádných busů nebylo! Zklamáním však bylo že na bočním BS110 bylo jen číslo 58. Naštěstí to nemá sedadla STER.


A vystupoval jsi na zastávce Malá klajdovka,že.Jestli jo tak jsem tě viděl.Pak jsi s tam psal cosi na papír ne.Mohlo být tak 14:55.Já jsem dobíhal na Gajdošové a nastupoval předníma dveřma.Seděl jsem ve předu na pravo do uličky.LADA


ds píše:
Ne, ten červený pruh přes dveře mají pražské Karosy už dlouho, řekl bych že to tam mají všechny budy řady 9xx.

Jo, máš recht. Mají to i starší vozy 93x a 94x


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 18:27
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]