Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 351 z 355    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355  Další
Autor Zpráva
mendl-man píše:
Jestli jel z Mendláku až 8:07,tak to museli ti školáci mít radost a děkovat DPMB... :lol:


"Prosím omluvte me autobus jel v 8:07 z Mendláku."
"Ano?"
"Tak si zavolejte na DPMB!!!"
Ucitelka odpoví a zák:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Jestli jel z Mendláku až 8:07,tak to museli ti školáci mít radost a děkovat DPMB... :lol:


mendl-man píše:
Jo,běžně jezdí - třebas asi v 7:45 na Mendláku jezdí š87 směr CMCZŠ Lerchova (jede z Vídeňský přes Mendlák - zastávka 51 na Úvoz atd.)


V Prosinci dokonce jednou jel z Mendlova nám. v 8:07...Ten autobus nemá moc rezervu :-x :shock: :evil: .!


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Mimochodem, těch C954 mají různí dopravci (zaintegrovaní i nezaintegrovaní) v poslední době hodně. Aby nakonec neměli "lonťáci" modernější vozový park než DPmB :wink:


pd píše:
Jo a ty školní linky určitě jezdí tak jak dřív, dnes jsem potkal š86.


No, včera jsem na Mendláku potkal C954 Tourbusu s nápisem Lesná, Haškova tvářící se jako školní spoj...


Jo a ty školní linky určitě jezdí tak jak dřív, dnes jsem potkal š86.


Pánové, já bych nerad, kdybyste tady rozebírali pravopis. Každý za svůj písemný projev třeba nemůže. Myslím, že důležitější než nějaké i/y je obsah příspěvku (i když popravdě řečeno zrovna poslední příspěvek M.Š. ani tak není žádný zázrak...)


PvvS píše:
2) nastuduju si zaklady cestiny. To co pises je s prominutim prasopis :(

Nech ho žít, to byl asi překlep mezi těma dvěma y/i. Jsou horší (LADA...)


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Martin Š. píše:
Já jsem jel v sobotu s CITY BUSEM. A měl vzadu nějaký světýlka (na zadním okně) a měl bílou SPZ. Myslím si, že už zase dorazyli noví Busy. Nevíte, kdy dorazily?


1) Jde o 5 citybusu dodanych v prosinci lonskyho roku.

2) nastuduju si zaklady cestiny. To co pises je s prominutim prasopis :(


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
x96 píše:
nevíte někdo, jestli ještě pořád jezdí ty "školní" linky pod označením 85, 86, 87 a 88? Jestli se dají ještě vyfotit nebo jestli už mám smůlu


Š85 (SOU Chrlice) určitě jezdí, dokonce celkem dost, a mám dokonce dojem, že na některé zdejší fórum dal kdosi i odkaz na její jízdní řád (jestli to ale byla Š85 a ne nějaká jiná)


Já jsem jel v sobotu s CITY BUSEM. A měl vzadu nějaký světýlka (na zadním okně) a měl bílou SPZ. Myslím si, že už zase dorazyli noví Busy. Nevíte, kdy dorazily?


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Tak dnes sem jel novým CityBusem 7620 na a-78(jel mimo garant.NP kurz) z Líšně do Slatiny.Za tu krátkou jízdu sem měl konečně možnost seznámit se s preferovaným :evil: busem pro Brno v inovované verzi.Moc rozdíl v tom ale nevidím.Kromě novýho stropního obložení, většího počtu madel a nápisu Irisbus na vnitřním skle u dveří naprosto žádná změna.Klasickej blbej Slinťák :!: I ty sedadla zůstali.


Jo,běžně jezdí - třebas asi v 7:45 na Mendláku jezdí š87 směr CMCZŠ Lerchova (jede z Vídeňský přes Mendlák - zastávka 51 na Úvoz atd.)


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
x96 píše:
nevíte někdo, jestli ještě pořád jezdí ty "školní" linky pod označením 85, 86, 87 a 88? Jestli se dají ještě vyfotit nebo jestli už mám smůlu

Jezdí, teda aspoň 87 jsem viděl tento čtvrtek....


nevíte někdo, jestli ještě pořád jezdí ty "školní" linky pod označením 85, 86, 87 a 88? Jestli se dají ještě vyfotit nebo jestli už mám smůlu


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Nevím, nejsem tak zapřísáhlý odpůrce Citybusů jako někteří tady, na druhé straně myslím, že je dobré, když kromě garantovaných nízkopodlažních spojů (a téměř kompletně nízkopodlažních "špitálních" linek) jsou k dispozici i jiné autobusy. Přece jen, v nízkopodlažním voze se nikdy nedá tak efektivně využít celá plocha prostě proto, že jsou tam všelijaké schůdky k vyvýšeným sedadlům nebo přímo schůdky uprostřed vozidla (v tramvajích). Tedy - nikdy nedá: ono asi dá, ale mám na mysli vozidla, která jsou reálně v brněnské MHD v nejblížší době myslitelná (i finančně vzato).


Že v Brně nejsou B951 bych jako škodu neviděl, ale asi jich letos dočkáme. A ty C954, tam na některých sedadlech je snad ještě míň místa než v Citybusu. Na krátké vzdálenosti to nevadí, ale C954 je meziměstský bus a hodina v něm je utrpením...


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
Když tak přemýšlím o brněnských autobusech, zdá se mi nápadné, že tu chybí řada B95x - v sólech asi po B931 následovaly už Citybusy. Nevím, jestli to není škoda. Sebus nasazuje na a-701 a a-702 vozy C954 a vypadají docela hezky... I když na druhou stranu nejsem zase tak radikální odpůrce Citybusů jako někteří jiní tady.


A propos, Citibusy: včera jsem pozoroval to poptávkové otvírání dveří, všiml jsem si, že původní provedení je zřejmě dvě tlačítka na otvírání a jedno pro vozíčkáře. Starší Citybusy mají dvě znich zaslepená, zůstává jedno pro vozíčkáře (ale není to to původní, ale předělané z toho otvíracího). Mají tam také velkou nálepku ˇ"NEMAČKEJTE ZBYTEČNĚ, DVEŘE OTVÍRÁ ŘIDIČ". Novější mají (ještě) všechna tři tlačítka, ale měl jsem dojem, že otvírání dveří už je znefunkčněno (ale ne zaslepeno). Nálepky tam ještě asi nestihli umístit. Ale vážně mám dojem, že ze začátku to na některých bylo i funkční.


ds píše:
LADAK píše:
DNES JEZDÍ NA x58 Vůz 7310!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co je na tom tak divnýho ? :roll:

Ladak zřejmě narážel na to, že na http://akela.mendelu.cz/~xhaluza/web/ je u vozu psáno: Vyřazen 2004. Jenže je to tam s předstihem, protože je ještě označen zeleně. Takže ještě jezdí


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
LADAK píše:
DNES JEZDÍ NA x58 Vůz 7310!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co je na tom tak divnýho ? :roll:


DNES JEZDÍ NA x58 Vůz 7310!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
ds píše:
LADA píše:
Je to většinou o tom že většina těch posranejch důchodců si nic nepřečtou a pak nadávají.LADA

Výstižněji se to už říct nedalo :lol: Zažil jsem důchodce, který nastoupil do zřetelně označené d-4 "Vozovna Medlánky", na Obilním trhu, Komenského nám. i České se dozvěděl (dost nahlas), že vůz jede do vozovny, a na Moraváku se obořil na řidiče, kam to jede, že nic nehlásil... Pak má mít člověk ke stáří respekt :evil:


Ale to není jen z důchodcama.To je skoro se všema.Jak byla výluka v pisárkách a jezdila tam P1 tak taky lidi tam stály za něma metrová cedule vůz jezdí ze smyčky a debilci tam stály dál a když jim šel kamoš co jezdí u dopravního podniku říct že to od tam nejede tak si ještě vyslechl že je čurák a že jim to měl říct dřív.Takže můj nazor je že je patří všechny nakopat do ##MLUVÍM SPROSTĚ## a nechat je šlapat pěšky a né jim do toho zadku lést.LADA


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
LADA píše:
Je to většinou o tom že většina těch posranejch důchodců si nic nepřečtou a pak nadávají.LADA

Výstižněji se to už říct nedalo :lol: Zažil jsem důchodce, který nastoupil do zřetelně označené d-4 "Vozovna Medlánky", na Obilním trhu, Komenského nám. i České se dozvěděl (dost nahlas), že vůz jede do vozovny, a na Moraváku se obořil na řidiče, kam to jede, že nic nehlásil... Pak má mít člověk ke stáří respekt :evil:


To je fakt, kdyby x58 byla označená jako x55, tak by nemusel být takový zmatek. Maličké "x" na transparentech kdekdo přehlédne a vidí jen 58 Líšeň, hřbitov, tak to ani nevypadá, že by ten autobus měl jet jinudy než obvykle... s x55 by lidem bylo hned nápadné, že něco není v pořádku. A jako x58 mohla být označená zkrácená 58 na K. Světlé.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Je to většinou o tom že většina těch posranejch důchodců si nic nepřečtou a pak nadávají.LADA


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 28 bře 2024 14:08
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]