Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 69 z 75    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 75  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Kuba: zkus přestat hulit to svinstvo a stoupni nohama na zem. Poslední dobou - co příspěvek, to perla :roll:


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Ale treba jihlavske Citelisy maji jina sedadla (typ nevim) a sedi se na nich podstatne lip


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
to co jezdí v CityBusech nebo starších Citelisech je v pohodě, nechápu, proč tam musí být deset tisíc sedaček danejch tak, že si nikdo pořádně nesedne ... absolutně nejlíp jsou sedačky uspořádány v 22Tr, kde je všude dost místa na nohy a sedí se fakt pohodlně ...
Pokud někdo tvrdí, že nejde o pohodlí, tak co tam ještě pořád dělají ty sedadla? ... ideál by byl ve špičce, kdy jezdí velké množství studentů do/ze školy vysílat busy bez sedadel, výrazně by se tak zvýšila jejich kapacita. Na druhou stranu vím, že je to tak trochu blbost ...
Ale říkal sem si, že by ráno mohli jezdit 2, 3 trojčata (šaliny) bez sedaček ...

_________________________________
Jakub


Offline
790
25 led 2006 09:46
A v Solarisu také nemám při sezení problém. To už bych v těch Citelisech raději viděl sedadla STER.


Offline
790
25 led 2006 09:46
Pokud se týče těch otřesných sedadel s kolmými opěradly v autobusech Citelis 18M a trolejbusem 25Tr, tak naprosto s Kubou souhlasím. Sedadla v SORu mi naprosto nevadí.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
tak to tak vidím, že si buď zvyknu a nebo budu muset začít jezdit autem :-D
Už se dívám po autě :-D

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Ne. A co jsem měl možnost vyzkoušet Solarka, tak to už raději Cityhnusy :-)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
měl sem na mysli takový ty sedačky u míst pro vozíčkáře ...
je vůbec ještě nějaká šance, že DP objedná ještě nějaký vysokopodlažní busy?

_________________________________
Jakub


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Kuba píše:
Jsem znechucen novými autobusy SHITelis 12M, 18M a trajfy Škoda 25Tr.
Sedět se tam nikde nedá kromě míst pro vozíčkáře,
Mista pro vozickare snad jsou ke stani :lol:
Kuba píše:
Taky mi vadí, jak se autobusy chovají na nerovnostech ... všude to klepe, tříská, mlátí, člověk neví, jestli v pořádku dojede, jestli se ten talošskej bast dřív nerozpadne.
Kuba píše:
případně bych hledal jiného výrobce, který má nízkopodlažní busy lépe provedené
Ovsem stejne klepou, triskaji a mlati treba i takova Citara (co jsem mel moznost si vyzkouset), takze preju stastne hledani :wink:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Kuba píše:
...občas si fakt říkám, že vystuduju desing, a půjdu tam těm frajerům ukázat, jak se dělá autobus do městskýho provozu...

Si hodně věříš, chlapče.


Offline
432
18 srp 2009 01:25
BRNO
Jsem znechucen novými autobusy SHITelis 12M, 18M a trajfy Škoda 25Tr.
Sedět se tam nikde nedá kromě míst pro vozíčkáře, sedadla mají ostřejší sklon, takže je PEKLO si v autobuse sednout. A to ještě nemluvím o tom, jak blízko jsou sedačky naskládány za sebou ... já jako 195cm měřící člověk mám opravdu problém! Taky mi vadí, jak se autobusy chovají na nerovnostech ... všude to klepe, tříská, mlátí, člověk neví, jestli v pořádku dojede, jestli se ten talošskej bast dřív nerozpadne. Taky jsem znechucen tím, jak to pořád někde hoří ... normální to není.
Z autobusů u mě jednoznačně Karosa B951E, B961E a z trajfů Škoda 21Tr, 22Tr ... ve všech uvedených se dá pohodlně posadit a příjemně cestovat.
Osobně bych to s nízkopodlahama nehrotil, případně bych hledal jiného výrobce, který má nízkopodlažní busy lépe provedené .... občas si fakt říkám, že vystuduju desing, a půjdu tam těm frajerům ukázat, jak se dělá autobus do městskýho provozu ...

Kuba

_________________________________
Jakub


Offline
315
01 dub 2007 14:10
Zítra poprvé vyjedou nové klouby z Medlánek: 04406 - 2621 a 04408 - 2619. Zbývající dva vozy by ještě zítra neměly vyjet.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Janatak píše:
Jak je to vlastně s místem ve slatinské vozovně versus letošní dodávka Citelisů?

Nebylo by možné něco převést do Medlánek a nahradit jimi všechny trajfy na t-30 po celé trase a celý den? A zrušit a-x30.
Ono je totiž pro některý lidi, a nejsou to jen důchodci, furt matoucí, kdy jezdí a-x30 a kdy a-30. Mám konkrétně na mysli PD po 20h.
Kolikrát se mi už stalo, že na zastávce t-30 na Přívratu (ta ve Vychodilově ulici) stáli po osmé večer lidi a čekali na trajf do Bystrce. Vždycky sem jim řekl, že musí za roh na bus...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Jak je to vlastně s místem ve slatinské vozovně versus letošní dodávka Citelisů?

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
nechal bych uživateli czc-super chvíli čas...bylo tady už víc takových a nerozebíralo se to takovým způsobem...jde jen o neodesílání ZBYTEČNÝCH příspěvků, jako napž samostatných smajlíků (to ale dělají i stálí uživatelé nevyjímaje ty s počtem příspěvků vyšším než 1000)...už je to trochu OT a možná by bylo vhodné přesunout to do jiné diskuze, např. o kartách


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
zolex píše:
Niektori ti stali uzivatelia vymyslia hocijaku ***nu len aby mohli novemu uzivatelovi dat kartu alebo ho zabanovat. Nie kazdy zacal s 1000 prispevkami, perfektnou znalostou problematiky MHD a sposobu prispievania na toto forum. [-(
Ale kazdy tu snad zacal s nejakymi lety bezneho zivota za sebou


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
zolex píše:
Niektori ti stali uzivatelia vymyslia hocijaku ***nu len aby mohli novemu uzivatelovi dat kartu alebo ho zabanovat. Nie kazdy zacal s 1000 prispevkami, perfektnou znalostou problematiky MHD a sposobu prispievania na toto forum. [-(


Nevím sice kdo a jak si stěžuje, ovšem určitě to není z nějaké zlomyslnosti... Jde spíše o včasné podchycení možných problémů.. Potom už je na daném uživateli, jestli si to vezme k srdci..


Offline
215
18 dub 2008 19:13
Pravidla.cz nie sú to najlepšie, sú v nich chyby. Najlepšia je prirucka.ujc.cas.cz, ktorá je garantovaná.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
zolex: Možná by bylo vhodné, aby každý, než sem začne přispívat, určitou dobu jen pozoroval z povzdálí a snažil se pochytit, jak to tu funguje. Pak bychom tu nemuseli řešit tyto problémy.
ad pravidla: www.pravidla.cz


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Niektori ti stali uzivatelia vymyslia hocijaku ***nu len aby mohli novemu uzivatelovi dat kartu alebo ho zabanovat. Nie kazdy zacal s 1000 prispevkami, perfektnou znalostou problematiky MHD a sposobu prispievania na toto forum. [-(

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Za chovani vseobecne . Uz mam nekolik stiznosti od stalych uzivatelu.


Offline
63
19 lis 2008 21:41
Brno-Černovice
PvvS píše:
S timhle pristupem bude czc-super asi hoodne brzy odejit (jako i z jinych serveru) ..


Proc? Ze nepisu spisovne? Nebo ze jsem dal smajlika ??


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
S timhle pristupem bude czc-super asi hoodne brzy odejit (jako i z jinych serveru) ..


Offline
63
19 lis 2008 21:41
Brno-Černovice
MartinV píše:
ještě doporučuji czc-super vzít do ruky někdy pravidla českého pravopisu :evil:


biggrin :D


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
ještě doporučuji czc-super vzít do ruky někdy pravidla českého pravopisu :evil:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1854 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 75  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:36
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]