Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 29 z 35    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Další
Autor Zpráva
Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Zlaťák : typ sedadel dělá rozhodně mnoho, já to ale myslel z pohledu řidiče.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
M píše:
Já si to nemyslím, ja su jen rád, že bude možné jezdit i s jinou značkou než je nepohodlný a rozvrzany city/Cite. A kdyz vam tak vadi 4 dbere, tak Sor nabizi mestskou verzi i ve tridverovem provedeni.


Tento víkend jsem byl ve Frýdku-Místku a musím říct, že zdejší Ciťáky jsou mnohem pohodlnější než naše. Sedadla mají krásně tvarovaná, žádný pravý úhel jako v Brně.


Offline
Uživatelský avatar

50
25 lis 2010 23:34
Brno
V kloubových autobusech se SOR umístil na 3. místě pouze s 89,81 body, oproti Solarisu s 98,33. I přes dveřní kritérium. Ke Zlineru: opět platí podmínka 40 prodaných CNG autobusů za poslední 3 roky, pokud ji nesplní, tak nemůže vyhrát. Takže to s tím "vypsáním na míru" není až tak jednoznačné.

_________________________________
www.smpd.cz


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Robert: A když vyhraje Zliner s kombinací SOR NBG 12 a Urbanway, jako že je velmi nepravděpodobné, že to dopadne jinak, tak ty a Manil jen zkonstatujete, že ostatní nepodali správně nabídku, že jo. Máš recht, tohle je marné, blázny nepřesvědčíš =;

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Manile, to nemá smysl. Tady se prostě někdo rozhodl, že výběrko je vypasné na míru, a takové nepřesvědčíš žádnými argumenty. A jestli to SOR nevyhraje, dovíme se, že to bylo tak okaté, že radši dali blbou nabídku...


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Hlavně, že se sem prosadí kloubáky od Soru v troljbusové verzi, to bude ještě křiku. :sarcastic:

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Antirez píše:
Zajímavé je, že se tady až doteď na nějaké dveřní proudy nehrálo. Čím to? Prostě je tady z nějakého důvodu (ať si každý domyslí) vůle sem protlačit SOR, a tak je tomu VŘ co nejvíce přizpůsobeno. Jen hlupák to nemůže vidět. Jinde zase SOR naopak nepřímo vyřazují, viz např. VŘ na nové autobusy v Opavě, stačí požadavek na určitý rozměr pneumatik, délku vozu a SOR je značně limitován možností úspěchu.

Argumenty o potřebě čtyřdveřových autobusů mi přijdou směšně, když stejně nakonec budou tyto vozy na linkách namixovány s těmi třídveřovými, o nějakém zrychlení odbavování nemůže být řeč, protože v jízdních řádech to bude jen těžko zohledněno, akorát tady budeme mít autobus, ve kterém se ani nebude moci člověk někam rozumně postavit, aby nepřekážel u dveří. To je tedy výhra.

Stačí si dát 5 a 5 dohromady a zjistíš, že kdyby jakýkoliv jiný výrobce podstřelil cenu Sorky o třeba o 100 000 na vůz, má vyhráno. Nepletu-li se, když tady někdo citoval výsledky VŘ na kloubáky, SORka se umístila jako poslední... Nechce se mi to ale hledat.


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
Třeba to líný nebude. Kdoví. Necháme se překvapit.


Offline
340
12 čer 2012 17:51
To mě taky udivuje, v Brně by se už stopro stálo...

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Jirecek: určitě,já mám jen obavy z toho plynu, ze to bude líný.
hezzon: dle me by se se zadnym busem do podobne vody vubec nemelo jezdit, nesvedci to ani busu ani cestujicim, hrozi ze prijde vlna nebo vyssi voda hrozi smaceni cestujicich a pak stiznosti atd atd


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
M píše:
hezzon:zítra mám na plyňáky školení, tak su zvědavej jak to pojede.


Tak nám pak dej vědět, jak to jezdí sarcastic :dancing:


Offline
340
12 čer 2012 17:51
jj přesně, u Solárek mi to úplně na "zemi" nepřijde, kdežto u Sorek ti dřív poteče do bot když budeš řídit :D To mě připomnělo minulý týden, viz druhé videjko http://www.novinky.cz/domaci/342886-pri ... -vody.html

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
hezzon: jako že sedíš nízko? to i v Solarisu, zítra mám na plyňáky školení, tak su zvědavej jak to pojede.


Offline
340
12 čer 2012 17:51
U Soru postrádáš výhled nad vozidla... První vozidlo v Brně, kde sedíš takřka na asfaltu. Zda to bude výhoda ukáže čas, ale já o tom velmi silně pochybuji...

_________________________________
Zavřenými dveřmi hra nekončí, zkus další zastávku...
Ten, kdo neprojede zelenou u zimáku, není u mě řidič...


Naposledy upravil hezzon dne 27 črc 2014 11:59, celkově upraveno 1

Offline
2809
01 úno 2006 10:39
k.ondra89: urcite mas pravdu, castecne za to muze i nas tankodrom,ale sou tam plasty ktere vrzou jen prujezdem zatackou, asi se ta kastle nejak cela hybe, jako ridic v tom sedim jak vosa na bombone a je to pro me silne nepohodlny, su tam skripnutej a pri lezeni ven je to o pad z kabiny, mam jen 181cm. Je z toho mizerny vyhled na vsechny strany a kdyz s tim jedu, necitim se v tom dobre a ani bezpecne, vubec tomu vozu neverim, kdyz jedu v cemkoli jinem su v poho, kdyz jedu v tomto su v jedne velke kreci, ten bus je celkove nepovedeny a o tom, ze tam tahne ze vsech stran je skoda mluvit, v zime bez bundy ani tuk. Tu kabinu nemas sanci za jizdy vytopit. atd...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
M píše:
Já si to nemyslím, ja su jen rád, že bude možné jezdit i s jinou značkou než je nepohodlný a rozvrzany city/Cite. A kdyz vam tak vadi 4 dbere, tak Sor nabizi mestskou verzi i ve tridverovem provedeni.

Celkem bych řekl, že za to vrzání Citelisů a Citybusů nemůžou autobusy, ale "skvělý" stav našich komunikací. O pojíždění zapanelovaných tratí nemluvě.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Klid, slovník sprostých slov už dávno obsahuje slovo SOR jako jednu z nejhorších nadávek...


Offline
Uživatelský avatar

18
24 úno 2013 00:11
Co to je zase za argumenty? Za škubání může výrobce převodovky a ne autobusu... Slyšeli jste někdy o tom, že si SOR ani nikdo jiný převodovky sám nevyrábí?


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Alanis píše:
...a při řazení škube.

Určitě ne víc než scanie. Mají je v Livignu jako skibusy a je to fakt síla.


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
M: Sorka je rozvrzaná už na konci montážní linky a co se týče pohodlnosti, jak jsem psal, místa je tam naprosto stejně. Navíc je hlučnější a při řazení škube. Fakt se divím, že tenhle stroj může někdo zastávat :D

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

532
28 črc 2013 14:13
M píše:
Antirez: pořád lepší Sor než Citelis a jemu podobné druhy od Iveca.


Vím, že se opakuji, ale souhlasím.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
A k čemu to bude, když to nezmění jízdní dobu?

Třeba na to, že neodjedu ze zastávky o 15s později, ale v v čase odjezdu?


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Já si to nemyslím, ja su jen rád, že bude možné jezdit i s jinou značkou než je nepohodlný a rozvrzany city/Cite. A kdyz vam tak vadi 4 dbere, tak Sor nabizi mestskou verzi i ve tridverovem provedeni.


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
A k čemu to bude, když to nezmění jízdní dobu? :-?

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Takže vy si opravdu myslíte, že jedny dveře navíc nezrychlí výměnu cestujících... Tak v tom případě asi nemá cenu nic vysvětlovat :-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 854 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:54
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]