Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 32 z 33    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další
Autor Zpráva
Offline
71
04 dub 2005 23:21
Instruktážní video pro řidiče :-) http://www.lemonzoo.com/funny_videos/10 ... .html#mtop


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
To bych řek... :-k


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Jo, hodně zajímavý a dobrý bus...ale asi strašně drahý, ne?


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Cotoje???
Ale je to docela pěkný!


To ja jako ridic autobusu bych si to i dovedl predstavit, vzhledove fascinujici perfektni a moderni design, vzadu ma dve kola za sebou a u poslednich dveri schodky, tak hadam ze vzadu jen u poslednich dveri nizky nebude a tim padem tam muze byt silnejsi motor nez u 100% nizkopodlazky a tak si myslim ze by vykon mohl byt zajimavy,docela bych se s tim chtel jako ridic i projet a testnout to.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Jamala lichá píše:

To vypadá trochu jako nějakej eko-vláček nebo nějaká atrakce v zábavním parku. Ale nedovedu si to představit na našich silnicích či kopcích...


Offline
71
04 dub 2005 23:21
Doufám v nemožné, ale věřím, že jednou (snad) do brna (stačí mi i předváděčky)

http://www.busportal.cz/images/stories/ ... ity003.jpg

http://www.busportal.cz/images/stories/ ... ity004.jpg

http://www.busportal.cz/images/stories/ ... ity006.jpg

Nějaké čtivo o voze :
http://www.busportal.cz/modules.php?nam ... de485256f0


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
2368 už má klimu opět ok,co se týče vzhledu.Vnitřek nevím ale tipuji že je v pořádku celá.Zdraví Lada


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Ale číslo nevíme, co?


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
LADA píše:
Píšu to se zpožděním,ale 16.9.2005 jsem si všiml na voze 2368,že má braklou klimču ve stylu ala 2365.Akorát tam má ještě navíc jakej si krám asi nádrž na vodu,ale je to rozmontovany.
Jo a 5.10.2005 jsem videl 16.39 na kasárně v židenicích směr Tomkovo náměstí nebo Obřany vůz 2369 s takovou provizorní značkou H 08-69.Takovej trojúhelníček.Nevíte co to je.Vlastní SPZ měla ale taky tak nevím?Dík za odpovědi.LADA


Novou SPZ s EU proužkem má i B931E 7466.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Píšu to se zpožděním,ale 16.9.2005 jsem si všiml na voze 2368,že má braklou klimču ve stylu ala 2365.Akorát tam má ještě navíc jakej si krám asi nádrž na vodu,ale je to rozmontovany.
Jo a 5.10.2005 jsem videl 16.39 na kasárně v židenicích směr Tomkovo náměstí nebo Obřany vůz 2369 s takovou provizorní značkou H 08-69.Takovej trojúhelníček.Nevíte co to je.Vlastní SPZ měla ale taky tak nevím?Dík za odpovědi.LADA


Offline
Uživatelský avatar

105
24 čer 2005 19:12
tady máte tu vaši 2301 (foceno v noci 25.8. voz. Medlánky) :-P :


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Před 14 dny byla opravdu v poho. Ale 2363 je skvělá!


Fixi píše:
Na a-45, bývá tam často.

Já s ní jel pred 2 týdnama a zdála se mi být úplne v poho.A nazpet jsem jel 2363 a ta 2301 byla teda lepsí :roll: .


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Na a-45, bývá tam často.


Fixi píše:
Bob píše:
PvvS píše:
Hmm pro vsechny doporucuju jizdu 2301 . 1/2 prvnich dveri ve vleku se neotevre vubec, nebo az pri zavrani (zasekly zamek), po dnesni jizde to krasne houpe, narazeny disky od delnaku, pokud nebyl pri dalsim podzvukovym pruletu stavenistem srovnany na druhou stranu , v kloubu to praska , jako by se mel rozpadnout, o motoru nemluve. Ty zvuky sou uzasny :) , jeden se az divi co vsecho se da z motoru vyloudit. Ridic ho nakonec radsi nehnal ani do otacek , zrejme aby dojel. Navic nekde skrabla na vleku , dost vysoko na IGK ...

Jojo, jízda s 04506 byla dnes zážitek. Myslel, jsem, že blbě slyším, když se ozvala ta cirkulárka. A zvenku to bylo ještě lepší. Původně (před polednem) jsem myslel, že to musí někde odstavit, ale když jsem tento vůz potkal i před čtvrtou, tak jsem jen a jen zíral


Dnes jsem ho taky potkal...fuj! Je tak hnusný ale už aspoň týden.


Ach jo..Na cem dnes jezdí :roll: ?


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Bob píše:
PvvS píše:
Hmm pro vsechny doporucuju jizdu 2301 . 1/2 prvnich dveri ve vleku se neotevre vubec, nebo az pri zavrani (zasekly zamek), po dnesni jizde to krasne houpe, narazeny disky od delnaku, pokud nebyl pri dalsim podzvukovym pruletu stavenistem srovnany na druhou stranu , v kloubu to praska , jako by se mel rozpadnout, o motoru nemluve. Ty zvuky sou uzasny :) , jeden se az divi co vsecho se da z motoru vyloudit. Ridic ho nakonec radsi nehnal ani do otacek , zrejme aby dojel. Navic nekde skrabla na vleku , dost vysoko na IGK ...

Jojo, jízda s 04506 byla dnes zážitek. Myslel, jsem, že blbě slyším, když se ozvala ta cirkulárka. A zvenku to bylo ještě lepší. Původně (před polednem) jsem myslel, že to musí někde odstavit, ale když jsem tento vůz potkal i před čtvrtou, tak jsem jen a jen zíral


Dnes jsem ho taky potkal...fuj! Je tak hnusný ale už aspoň týden.


Offline
279
29 říj 2004 11:26
Brno-Tuøany, Vítìzná 8
To já má dnes opačný zážitek, jel jsem na a-40 krásnou novou B961E (2381), byla krásně čisťounká a vonící novotou :-D


PvvS píše:
Hmm pro vsechny doporucuju jizdu 2301 . 1/2 prvnich dveri ve vleku se neotevre vubec, nebo az pri zavrani (zasekly zamek), po dnesni jizde to krasne houpe, narazeny disky od delnaku, pokud nebyl pri dalsim podzvukovym pruletu stavenistem srovnany na druhou stranu , v kloubu to praska , jako by se mel rozpadnout, o motoru nemluve. Ty zvuky sou uzasny :) , jeden se az divi co vsecho se da z motoru vyloudit. Ridic ho nakonec radsi nehnal ani do otacek , zrejme aby dojel. Navic nekde skrabla na vleku , dost vysoko na IGK ...

Jojo, jízda s 04506 byla dnes zážitek. Myslel, jsem, že blbě slyším, když se ozvala ta cirkulárka. A zvenku to bylo ještě lepší. Původně (před polednem) jsem myslel, že to musí někde odstavit, ale když jsem tento vůz potkal i před čtvrtou, tak jsem jen a jen zíral


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Hmm pro vsechny doporucuju jizdu 2301 . 1/2 prvnich dveri ve vleku se neotevre vubec, nebo az pri zavrani (zasekly zamek), po dnesni jizde to krasne houpe, narazeny disky od delnaku, pokud nebyl pri dalsim podzvukovym pruletu stavenistem srovnany na druhou stranu , v kloubu to praska , jako by se mel rozpadnout, o motoru nemluve. Ty zvuky sou uzasny :) , jeden se az divi co vsecho se da z motoru vyloudit. Ridic ho nakonec radsi nehnal ani do otacek , zrejme aby dojel. Navic nekde skrabla na vleku , dost vysoko na IGK ...


Offline
487
13 čer 2004 23:04
2315 mel dnes nehodu s osobnim vozem pred odbocenim do Pisareckeho tunelu.


Už od včerejška je zase v provozu :-D .


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
nebo tady http://forum.svetmhd.net/viewtopic.php?p=1434#1434 . Jinak dorazila tam po vlasni ose v patek odpoledne .


A tady je celá :wink:


PvvS píše:
uz se vraci/je doma. byla tam na ukazku
Dneska jsem se podíval na citybus.cz a našel jsem ji tam - když se podíváte do sekce Aktuální fotogalerie tak je to posledně přidaná fotka z Liberce - je na ní CityBus a za ním je část naší Karosy,ukazující na BUSE "BUS NÁDRAŽÍ" Popis zní trochu složitě,ale to najdete. Čus 8-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 816 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 14:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]