Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 78 z 83    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 83  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
anarchia99 píše:
Co je to za hovadinu? jaké by to mělo smysl?

V Ostravě se dříve u tramvají při GO taky kvůli financím neupravovaly čela. Jen na místo cedule dosadily kostku zobrazující číslo linky a směr je na pořád na ceduli.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Cena. Do tech vozu uz se nevyplati investovat x set tisic za novy cela.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Co je to za hovadinu? jaké by to mělo smysl?


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Veru neuvazuje se tedy uz o zadnych reko rekneme v rozsahu upravy cel a zabudovani transparentu? Cosi sem myslim na k-repu cetl ze se maji jen instalovat bocni/zadni tabla a dopredu misto klasickeho transparentu prijde jen zadni kostka zobrazujici cislo linky a k zobrazeni konecnych se bude pouzivat starych plechovych ceduli?


V běžném provozu je již komínská 3262 po rekonstrukci. Jedná se o poslední rekonstrukci tohoto rozsahu.


Offline
888
21 led 2006 12:26
Miky píše:
Vy jste šílenci...
Ale taková Metra u mě v pokoji na zdi by se mi líbila :-D

mně by nevadilo ani to BUSE, .. ale muselo by být plně funkční :lol:


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Vy jste šílenci...
Ale taková Metra u mě v pokoji na zdi by se mi líbila :-D

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Verusha píše:
logitech - akorát že kytara nemá 20 kilo :mrgreen:
No jestli si mě někteří představují nějak idealizovaně, tak smůla, ostatně můj ksicht je stejně už dávno provařenej z akcí MHD, z akcí s modelem 15TrM a tak nějak povšechně

A co máš proti svýmu xichtu?


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
logitech911 píše:
nutno uznat, že jsem si ho představoval trošku jinak, .. :wink:

Veru, .. promiň, .. ale držíš to jak kytaru, .. :lol:

Sis ho přestavoval jako tu ženskou na avataru s 3609? :-D


logitech - akorát že kytara nemá 20 kilo :mrgreen:
No jestli si mě někteří představují nějak idealizovaně, tak smůla, ostatně můj ksicht je stejně už dávno provařenej z akcí MHD, z akcí s modelem 15TrM a tak nějak povšechně


Offline
888
21 led 2006 12:26
anarchia99 píše:
jj, to je ON! :-D :lol:
nutno uznat, že jsem si ho představoval trošku jinak, .. :wink:

Veru, .. promiň, .. ale držíš to jak kytaru, .. :lol:


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
jj, to je ON! :-D :lol:


Offline
888
21 led 2006 12:26
To je Verusha??


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
2Veru: A co říkáš na tudle fotku?
2all: Taky se můžete zapojit do fototománu :-D!

Autor: Anarchia99
Obrázek


:mrgreen: No jestli jsou Metry dobrý, to bych ti mohl osvětlit nějakou přednáškou a hromadou vypotřebovaných ND. Ale pěknej obrázek 8-)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Izzy píše:
Mohl bych poprosit zde znale o seznam ktere serie 14/15Tr mely jaka okna? Mysleno delena/nedelena...napr. 14Tr01 predni nedelene/zadni nedelene, 14TrR predni delene/zadni nedelene apod...mam v tom vcelku zmatek...


14Tr01 nedelena, 14Tr03 nevim, 14Tr05 nevi, 14Tr07 predni nedelene zadni delene, dalsi seire obe delena, 14TrM nedelena.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Ježkovy voči... sorry, do 3502, já to tam zapomněl napsat #-o ](*,)
opraveno

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Do 3508? Já tam zatím našel akrát za jedním deklem hromadu písku a za druhým delklem hromadu vody :-D


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
jzb píše:
ad 3508 - a našli jste už v kloubu někdy něco, co má nějakou hodnotu nebo k něčemu je? :-)

No mě asi před třema rokama spadly u 3502 do kloubu hodinky :-x

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Naposledy upravil Miky dne 19 kvě 2006 17:26, celkově upraveno 1

Pěkná matematika, avšak nereálná. Jednak ti hned snížím počet pojízdných vozů 21Tr,a to konkrétně takto:
-odstaveny (poruchy, nehoda): 3016, 3033, 3038
-v SO: 3005, 3021
-v GO: 3012
-v KP: dva vozy každý den, takže musíš počítat 2 x 21Tr
-jeden NP záložák
což máš hned o 9 vozů míň, navíc někdy může být počet vozů v SO nebo odstavených vyšší.

-dále nutno počítat, že i některá eMka jsou přidělená
-některé vozy mají určený zvýšený náběh kilometrů kvůli SO, GO (zaznamenáno třeba kolonkou "urychlit nájezd km do GO - stavět denně!")
-nutno zohlednit momentální náladu vozmistra, který samozřejmě ví, že eMka jsou spolehlivější a tudíž laicky řečeno čím míň jednadvacítek mu jezdí, tím líp pro spolehlivost provozu

a v neposlední řadě... eMko je prostě eMko...


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
VS píše:
Jinak sem si všiml, že jezdí hodně 14TrM i o víkendě a to na x25(3286), 30,36 apod. Na každé z hlavních komínských linek byla aspoň jedna nebo dvě. Myslel sem, že o víkedně stačí oblsoužit komínský linky 21Tr?

O víkendu z Komína:
x25: 8 kurzů
26: 7 kurzů
30: 5 kurzů
32: 1 kurz
36: 5 kurzů
38+39: 2 kurzy
celkem: 28 kurzů

Počet vozů 21 TR: 38 vozů
Ono by to vystačilo a 10 by jich bylo doma. :mrgreen:
2Verusha: Proč se o víkendu nevypravujou jen 21Tr? Jich je tolik mimo provoz?


nedělám, no ostatně kromě toho seznamu nákupu se dá všechno vysvětlit logickou cestou. Mezi sedátka a vrch topné jednotky v 21/22Tr zapadne kdekomu ledasco, dále že jsou lidi prasata a do kloubu a vůbec všude po voze hážou od obalů od žvýkaček přes jízdenky až po flašky apsintu všechno co se odhodit dá, je celkem (bohužel) běžný jev. Zejména na podzim nalézt ve stykačích, silových blocích a obvodech v krovkách listí a větvičky rovněž není problém. Bažant u bleskojistky se dá vysvětlit třeba na lince 36 nebo podobné, která končí prakticky u pole. Létající polní fauna patrně není konstruována na přímé zásahy napětím 600 V stejnosměrných :mrgreen:


Offline
888
21 led 2006 12:26
Verusha píše:
Ad dělená okna doplním kolegu TMB:
ad bordel - není to jen v 3508, je to prostě všude. Lidi jsou čuňátka, podobný bordel, ačkoliv se tam nedá tak jednoduše hodit, jsme paradoxně našli i v 22Tr, když jsme kloub kuchali na 3603. Jinak pro nalezení cenných věcí doporučuji angažovat se vždy v případě poruchy topení v 21/22Tr. Jednak se při sundávání topení lze obohatit o nějaké drobné mince, dále lze nalézt řadu krásných věcí, například novou rtěnku Rimmel, propisky nebo sponky do vlasů, dudlík a podobně. řadu nepochopitelných věcí však denně nacházíme i na střechách 21Tr v krovkách, mimo standartního listí a větví mě nejvíce překvapil seznam nákupu "rohlíky, mlíko, rýži...", dodnes nevím, jak se mohl dostat až za stykače. O "hravosti" dětí svědčí rovněž občasné "zásahy" střech trolejbusů, a to jednak různým typem hlíny, bahna, nebo i pomeranči a jednou dokonce velice vhodně do brzdových odporů trefeným vajíčkem. Nález mrtvého bažanta u bleskojistky 14TrM jsem zde již myslím popisoval.

řekni, že si děláš srandu, .. to snad ani není možný, .. :roll:


Ad dělená okna doplním kolegu TMB:

-u série 3169 - 3192 byly některé vozy jednak po známých úpravách pevnosti kastle upraveny na zadní dělané okno, dále po nehodě tuším jeden nebo dva vozy této sérky měly i přední dělené.
-u série 3193 - 3204 je (bylo) po různých úpravách možno vidět na některých vozech rovněž přední i zadní okno dělené. Například 3204 má zadní okno dělené, přední nedělené, 3203 přední i zadní dělené, 3202 celá nedělená apod. Je otázka, jestli některé vozy nebyly rozdílné už z výroby.
-poopravím 3205 - 3266: z výroby vše dělené, vozy po rekonstrukcích na 14TrR dostávají zadní nedělné okno ala 14TrM.
-u vozů 14Tr17/6M 3267 - 3286 vše nedělné s vyjímkou vozu 3267, který má po nehodě přední okno dělené.
-kloubáky z výroby všechno dělené, po rekonstrukcích jsou již všechny vzadu nedělené, opět ala "M"

ad bordel - není to jen v 3508, je to prostě všude. Lidi jsou čuňátka, podobný bordel, ačkoliv se tam nedá tak jednoduše hodit, jsme paradoxně našli i v 22Tr, když jsme kloub kuchali na 3603. Jinak pro nalezení cenných věcí doporučuji angažovat se vždy v případě poruchy topení v 21/22Tr. Jednak se při sundávání topení lze obohatit o nějaké drobné mince, dále lze nalézt řadu krásných věcí, například novou rtěnku Rimmel, propisky nebo sponky do vlasů, dudlík a podobně. řadu nepochopitelných věcí však denně nacházíme i na střechách 21Tr v krovkách, mimo standartního listí a větví mě nejvíce překvapil seznam nákupu "rohlíky, mlíko, rýži...", dodnes nevím, jak se mohl dostat až za stykače. O "hravosti" dětí svědčí rovněž občasné "zásahy" střech trolejbusů, a to jednak různým typem hlíny, bahna, nebo i pomeranči a jednou dokonce velice vhodně do brzdových odporů trefeným vajíčkem. Nález mrtvého bažanta u bleskojistky 14TrM jsem zde již myslím popisoval.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2057 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 83  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 10:51
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]