Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 2 z 7    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Taková blbost! :mrgreen: Co bude příště, hodinky s vodotryskem na 45T? :lol:

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Mezi jmény chybí brazilští házenkáři Ónan a Kunde. :-P


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Doufám, že další trolejbusy budou pojmenovány Tommy, Paulie, Sam, Ennio, Sergio... :-D

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
173
21 kvě 2017 18:40
Luigi, jo? To je parádní jméno. :mrgreen:
Tak jsme se dočkali po kloubech i důstojných sól v tajfech. I vzhledově vypadají dost dobře.
Snad brzy přibudou i 32Tr, jsou potřeba jako sůl.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Poprvé venku Luigi, tj. 3066.

A pokud se nic nepostento, tak v pátek by Mario mělo vyjet konečně do zkušebního provozu s cestujícími. !!info bez záruky!!

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Souhlasím s těmi světly ve stříbrném plastu, to vypadá strašně levně nebo jako něco z 90. let. Už na Citelisech se mi to nelíbilo. Ta bratislavská verze je fakt úplně jiná liga.
Ono na těch "divočeji" tvarovaných vozech vypadá vždycky líp jednolitější barevné schéma, než se tam snažit různě proplétat nějaké proužky, viz taky ta amatéřina na 13T po VP (ne že by to předtím byl nějaký zázrak).

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
101
13 zář 2007 19:58
Tak odvolávám, co jsem odvolal biggrin . Teprve teď jsem si všiml toho prvního odkazu, jako celek vypadají tyto brat. SORky parádně. Původně jsem hodnotil podle té fotky zadního čela, což je, zdá se, jedinej úhel, ze kterýho ten autobus vypadá opravdu příšerně fádně.


Offline
428
24 lis 2017 11:40
Trochu jsem měl taky problém se zadním článkem škody 27Tr, kterej mně kazil dojem jinak z pěknýho trolejbusu. Asi proto, že působil nižší a jako část, která de facto tlačí přední článek mně to asi podvědomě přišlo nějaké disproporční..


Offline
101
13 zář 2007 19:58
Jsme tři. Je fakt, že jsem si na ten zadek musel nějakou dobu zvykat, a, když o tom mluvíte, i tu šedivou na předních světlometech by bylo záhodno vyměnit, ale celkově je to cajk. Naopak ta bratislavská verze mi přijde příšerná. Ze začátku se mi jejich unifik líbil, ale strašně rychle zestárl.


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
mnadenicek - to jsme dva. Připouštím, že se dá barevné schéma vzor Brno na NS 12 vymyslet líp, to bezesporu, ale stávající zase tak zle nevypadá. Bratislavský unifik mi přijde tak trochu bez nápadu, ačkoliv nejhorší to taky není. Na NS 12 je trošku problém větší počet dílců a tím pádem křivek na karoserii, což znamená poněkud zodpovědnější přístup volby jakou barvu kam. Holt už to není devítikilová Karosa.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
428
24 lis 2017 11:40
To je trochu věc názoru. Já se toho zjevu ze zadu taky lekl když to v Brně začlo jezdit, ale už jsem si nějak zvykl a nepříjde mi to tak ohavné...vlastně připouštím, že časem se mně to i třeba začne líbit, ale asi jsem divnej.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Ta stříbrná totiž vypadá jako levná hračka nebo jako materiál, ze kterýho se u fábie dělaly výdechy topení na přístrojovce - plastovej chrom. Vepředu je to umocněno "ťupkami" denního svícení, které vypadají jako nějaký radioamatérský výrobek z osmdesátek nebo tuningova lampa od Milotecu.
Bratislavská verze toto všechno celkem umě maskuje a vypadá - i přes jednolité barevné schéma "vše červené" - prostě líp.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Alanis: díky, dobré srovnání. Holt co si kdo objedná..


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Ono k tomu dosti nepovedenému designu přispívá i nepovedený nátěr/barevné schéma, zvlášť umístění světel do toho šedého/stříbrného "panelu" je jak pěst na oko, obzvláště na zádeli.

Třeba bratislavské NS12 vypadají hodně povedeně, je tam pouze kombinace černé a červené, nejsou tam ty šedé/stříbrné panely kolem světel a ta zádel není tak roztříštěna různými barvami.

Jen pro srovnání zádelí Bratislava vs Brno. Názor ať si udělá každý sám, co vypadá lépe.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
MartinV píše:
Nemůžu si pomoct, a platí to teda u trolejbusů i autobusů s touto karoserií, že jak si někdo dal práci s designem čela, a boky jsou taky celkem ok, ale zadní část se prostě nepovedla.

Možná nebyl návrh akceptován výrobcem, tak se použil "facelift" předchozího typu.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Nemůžu si pomoct, a platí to teda u trolejbusů i autobusů s touto karoserií, že jak si někdo dal práci s designem čela, a boky jsou taky celkem ok, ale zadní část se prostě nepovedla.


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Zajímavé, že ač nejnovější palubovka s digitálními "budíky", svítí tomu potmě ledky při zhasnutí potkávaček. To nemá na skle tu "krabici" s čidlem jako vozy 7722-37?


Offline
Uživatelský avatar

757
21 lis 2010 09:08
xcav8: Ten příspěvek byl nepřesný. Vůz má za sebou 7000 km (z toho 5000 km bez zátěže, 2000 km s částečnou zátěží 5 t).

_________________________________
Obrázek


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
No a on má přitom za sebou už i těch 2500 s částečnou zatěží.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Ano, podnik dneska na Facebooku informoval, že prvních 5000 kilometrů už má za sebou.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
1458
28 čer 2014 21:40
Fanklub 21/22Tr
Ode dnes jezdíme v plné zatěži (8 tun). Vůz se zatím i přes hromadu připomínek a námětů drží.

_________________________________
Jediný normální auto na elektriku je trolejbus!


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
PvvS: jasně, nový typ chápu. Moje otázka směřuje, zda je u nového typu 10 000 km potřeba, nebo by stačilo např. jen 5 000 km?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Podle smlouvy jen ty první.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
A to se týká každé stavebnice, nebo jenom té první a ty další pak už půjdou rychleji?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Klasická homologace a schválení typu ?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 22:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]