Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 12 z 411    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 411  Další
Autor Zpráva
Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Igor Mauricio: Teď jsem jel 30, přesně podle tvého gusta. Šílený zpoždění, takže by sis užil čekání na zastávce, natřískaný až na střechu, takže bys tam jel namačkanej na všechny… Někdy se tím projeď, určitě se ti to bude líbit.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Igor Mauricio: Nechci: zadarmo, interval 2,5 minuty. Nikdy jsem nic takového nenapsal.
Potrefená husa po zásahu brokem nejvíc kejhá. Já jsem totiž nikoho nejmenoval...


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Co Varia? Asi nic, když potřebuješ něco narychlo nahradit. A když se podíváš teď, už tam Vario je. Jestli v danou chvíli nebylo, byly dvě možnosti. Nic anebo 2xT3. Pardon, ještě Anitra.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Zdeněk: Jako netvrď mi, že není dostatek Varií a T6 na pokrytí.
Tohle ukazuje to, o čem stále mluvím. Chybí tady dlouhý vozy.
Igor Mauricio: Nechci: zadarmo, interval 2,5 minuty. Nikdy jsem nic takového nenapsal.
Moderní, dlouhé vozy by ale byly fajn.
Ježiš, tak se už do KLDR odstěhuj. Užij si tábory nucených prací…

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Někteří by asi byli nejraději, kdyby se jezdilo v intervalu 2,5 minuty soupravou dvou 50 metrových Citadisů, a samozřejmě zadarmo. Kde si mohu zakoupit růžové brýle?

P.S.: Do KLDR nemohu. Léta jsem pracoval na ruském občanství, které jsem dostal, ale tím pádem vzhledem ke vztahům těchto dvou zemí, kdy je tento vztah vyloženě na baterky a záleží na aktuální náladě vůdce na jedné straně a prezidenta zeměkoule na straně druhé, může být návštěva země zaslíbených trochu problém, kdy nemusí existovat cesty zpět. Což by, pravda, některým mohlo i vyhovovat. Ale pan Kejvačka má i na toto řešení a již s ním možnou návštěvu KLDR konzultuji.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Naxashi: jasný, vezmeme Varia ze dvanáctky, která ve špičce sotva pobírá, geniální řešení. Ona jednička alespoň jede ve špičce co pět minut, narozdíl od dvanáctky. Ahaa, ty vlastně jezdíš jedničkou, takže nějaká dvanáctka je vlastně jedno. Já zase jezdím desítkou, a taky nejezdí úplně prázdná, navrhuju přesunout tam všechny Varia z jedničky, protože jednička je mi ukradená

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Naposledy upravil Zdeněk dne 16 zář 2021 14:07, celkově upraveno 1

Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Robert: Ježiš marja. Co takhle Varia? Ty taky nejsou? Jezdí jich na 12 plno.
Igor Mauricio: Jasně. Pojedu na nádraží, abych pak mohl čekat na vlak, abych jím pak dojel na KPN, kde mohu zase čekat na bus, který bude pak taky přeplněný. Ve výsledku strávím na cestě tak 2× víc času. Jo! To je řešení.
Super, tak jeď do KLDR. Je mi to jedno.
…ano, protože zvýšení přepravní kapacity do jedné části Brna o 50% zvýší cenu jízdného pro celé Brno více jak 3×.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Do KrPole a Řečkovic nemáte co jezdit šalinou, jede Vám tam po 30min kapacitní vlak. Linku metra by spíš potřebovala Líšeň, ale místo toho vyhazujeme naprosto zbytečně peníze na stavbu nesmyslné a nepotřebné TT na kampus, který je v docházkové vzdálenosti z Osové.

Mauricio: Aha, on je ‘luxus’, kdyz nemusim v saline stat na jedne noze? Je luxus, kdyz tam nemusim byt natlacenej na tri dalsi lidi? Tak to dik.
Oslovovat někoho příjmením je přinejměnším nezdvořilé. Pro příště tedy Igore Mauricio, případně jen pane Mauricio. Husy jsme spolu nepásli, takže familiérní oslovení Igore nepoužívejme. A ano, je to luxus. MHD opravdu není od toho, aby vozila vzduch. Už jsem někde psal, že za ideálního stavu má vozidlo odjíždět ze zastávky, až je kapacitně zcela vyčerpáno. Pokud někdo chce mít pohodlí stát na své noze a nebo si dokonce sednout, pak doporučuji koupi automobilu.

V Číně jsou moderní koncentrační tábory v provozu.
Děkuji, ale já raději KLDR. Velký Kim má ostatně na dopravu také poněkud svérázný názor, a samozřejmě protože to je názor vůdce, tak je to správný názor.

aby jezdilo něco po 5 minutách ve 45 m
Pak ale do těch Řečkovic nedojedeš za 25 Kč, ale za 80 Kč. Ostatně aktuální tarif byl nesmyslně nízký už v době svého vzniku, ne tak po skoro deseti letech bez výrazného zdražování.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Pak je možnost, že na 00109 nepojede nic. Budeš radši? Protože když trojče není, tak holt jet nemůže.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Ondrah98: Mně jen fascinuje, že někdo má takový názory. Královo pole, Medlánky a Řečkovice by spíš potřebovali něco jako linku metra, a pak tady je někdo, kdo by tam narval 2× T3 v rekonstrukci vrak, jednou za 10 minut, během špičky v pracovní den, a hotovo. Však co…cokoliv víc je luxus, ne?
Tady je někdo úchylák na čekání a přecpaný vozy.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
586
25 říj 2019 10:12
Že se na ty provokace pořád chytáte...

Pupa píše:
Zdravím, asi to tu určitě někde zaznělo, mám dotaz. Až pojede šalina ke kampusu, tak tam 8 a do Starého Lískovce jen 6? Jako při cestě z Dunajské na Hlavas bude
potřeba přestup.
Oficiálně to ještě nikde nezaznělo, ostatně je ještě dost času. Nevím, jak dlouho dopředu se takové věci plánují interně, ale pro veřejnost se i takové velké změny uvolňují tak týden dopředu. Každopádně možností je několik, ale bude to nejspíše souviset i s jinými výlukami (7, 10...). Osobně bych si tipl, že zůstane jen 6 a maximálně ve špičce se protáhnou nějaké posily místo na Švermovu až do SL. Ale budeme se muset nechat překvapit.


Offline
101
07 dub 2018 23:27
Mendelplatz
Mauricio: Aha, on je ‘luxus’, kdyz nemusim v saline stat na jedne noze? Je luxus, kdyz tam nemusim byt natlacenej na tri dalsi lidi? Tak to dik.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Richie: Jo, Bystrc je ve výlukovém stavu.
Igor Mauricio: Ty máš fakt divně nastavený hodnoty. MHD pod tvou vládou by jezdilo jednou za hodinu, přijelo by něco krátkého, určitě v provedení dobytčák… Tvoje idea je vhodná leda tak na transporty do koncentračních táborů nebo gulagů. Ale mám pro tebe dobrou zprávu. V Číně jsou moderní koncentrační tábory v provozu, tak si udělej výlet na severozápad Číny, tam jim můžeš pomoct.
Na Řečkovice, protože z nějakého důvodu tam bydlí asi půlka Brna, je třeba, aby jezdilo něco po 5 minutách ve 45 m. Když už ne pořád, tak aspoň ve špičce. A jednou tam přijede něco řádného, a pak takový krátký paskvil. Tak co to je? Vždyť to ani není konzistentní, nepatří to tam.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Vždyť ta linka jezdí v 7 minutovém intervalu. Pokud chcete luxus v podobě 3x T6, tak doufám, že pak bude interval dvojnásobný, jako daňový poplatník odvádějící městu nemalé finanční částky za kdejakou blbost nevidím důvod dotovat pohodlí fotičů.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Jo, takhel se teď do Bystrce cestuje ve špiččce bežně :-/

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
1779
04 bře 2012 23:26
Co se nám to tu rozmohlo za nešvar, nasazovat na 1 (001/09) 2× T3? Snad jsme se již shodli na tom, že tohle je kapacitně krajně nevhodné a urážející. Což potvrzuje i to, že tam nejezdí 2× T6, ale 3× T6.
To zase aby člověk řešil, co mu přijede, protože pokud přijede dvojice vraků, tak se tam fakt nenacpe.
Kdyby poslali trojici, nevidím problém.

_________________________________
1901 – 1919 = 13TA (ty špatný)
1920 – 1949 = 13TB (ty dobrý)


Offline
273
04 bře 2013 22:47
Zdravím, asi to tu určitě někde zaznělo, mám dotaz. Až pojede šalina ke kampusu, tak tam 8 a do Starého Lískovce jen 6? Jako při cestě z Dunajské na Hlavas bude
potřeba přestup.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Zlatá slova mRaku. Pokud to byla nějaká provozní událost a Ris II, respektive kamerový záznam měl chuť pracovat, tak by to mělo být zaznamenáno.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tak pak je nejlepší mlčet a neřešit věci, po kterých je mi... Které se mě netýkají.


Offline
88
26 dub 2011 09:13
No ano, ale zase nechci případně problém řidiči zařídit...


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
tukator:to musíš psát na DPMB, sem ne, 99% řidičů sem nechodí.


Offline
88
26 dub 2011 09:13
Zdravím.
Pokud by řidič 13T linky 10 z dneška kolem 8 hodiny ráno na Rosického Náměstí potřeboval svědectví, ať se ozve. Odjel dřív, než mi to došlo... Prosím o případné předání.


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Tímto pozdravuju hňupa z dvojky, která vyjížděla dnes v 5 ráno na trasu a v 5:10 projel Jungmannovou bez zastavení, přestože jsem mával, ač jsem nemusel. stáv je na znamení do 5:00.Díky němu jsem se svižným krokem prošel z Moraváku na Maliňák a jen tak tak mi neujel bus do cajzlova.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Mno, jestli to bude jak Mifkova :), tak snad jediný co tam nebylo je Caroline..


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Goldfinger: dřív nebo později se v rámci nějaké šotoakce ke Kampusu podívá určitě i něco jednosměrného.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 411  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:56
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]