Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 10 z 13    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Nekoupili je?

Já osobně teda nemám ani zběžné informace o cenách, ani porovnání s jinejma šalinama, nemoh by to tu někdo nastínit?

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Beru zpět ostrá slova, samozřejmě až to bude v provozu, pak je možno něco tvrdit. Ale nechápu vedení v Praze, které nejprve koupí hromadu 14T (i když na trať na Barrandov se hodí, to jo) a vzápětí se kupuje ještě dražší tramvaj. Má to logiku? A úplně bokem, když už teda: buďto nejezdím po Praze moc, anebo...netušíte někdo, proč v Praze nejezdí K2 a její klony?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Nikdo rozumnej zatím na 15T nemůže nadávat.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
miropiro píše:
Možná vzhledově ano, ale jinak je to pořád stejnej kus šrotu...škoda, že na to Pražáci mají...
S těmi silnými slovy bych byl opatrný, dokud to nebude v pravidelném provozu.

MartinV píše:
většina z Vás tady nadáváte na 13T/15T...mně taky nepřijdou úplně nejlepší, ale jaký typy by podle Vás tady měly jezdit? (nemyslím tím že nejsou, ale jaké byste si tady představovali, tzn. ULF atp.)
Ne-ULF. sarcastic Tedy něco jako ULF se standarní výškou podlahy (350 mm nad TK) a klasickými nápravami.


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
miropiro píše:
ale jinak je to pořád stejnej kus šrotu

většina z Vás tady nadáváte na 13T/15T...mně taky nepřijdou úplně nejlepší, ale jaký typy by podle Vás tady měly jezdit? (nemyslím tím že nejsou, ale jaké byste si tady představovali, tzn. ULF atp.)


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
daxi píše:

Možná vzhledově ano, ale jinak je to pořád stejnej kus šrotu...škoda, že na to Pražáci mají...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Nejsem si úplně jistý, jestli zrovna Lotyšská metropole bude mít teď peníze na nákup nových tramvají...

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Musím říct že tramvaje 15T pro Rigu se mi líbí víc. http://www.skoda.cz/holding/produkty/dopravni-strojirenstvi/tramvaje/tramvaj-forcity-riga-aid2954.html


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
Mno smutný...
Březen nevyšel a podle nejnovějších zpráv ani květen nevypadá nadějně. :-?


Offline
Uživatelský avatar

6898
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
našel jsem takovou malou zprávičku na idnes.cz: :wink:
Škoda 15T


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
Honny píše:
Ja sem v tomhle optimista. Kdyby nevedeli, jak to udelat, tak snad nebudou pouzivat tenhle pokrocilej pristup... Uvidime, uvidime. Snad uz co nejdriv. Odkdy se planuje zkusebni provoz bez lidi na nejake volne pristupne trati (Plzen, Praha), vi-li nekdo?
Blíží se to - Plzeň únor, Praha březen...
14T má momentálně SW3.


Offline
Uživatelský avatar

26
29 led 2009 22:55
Nejsem technik, takže mohu pochválit jen vzhled a vnitřní uspořádání. Oproti 14 a 13 to vypadá vzhledově dobře. Souhlasím ovšem, že ten pantograf je jak pěst na oko. Vnitřní uspořádání je dobré, ale lepší než ta sedadla proti sobě v uličce, kterou při jejich obsazenosti nikdo neproleze, je snad všechno.

Jen jsem zvědav, zda to pro Rigu bude dodáváno s kladkou nebo tam konečně přejdou na pantografy.


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Kvalitni software je problem . Porsata v praze uz maji tusim 4 nebo 5 verzi a stale se vyladuje. A to je proti 15T asi jako zebrinak proti raketoplanu.


Offline
Uživatelský avatar

655
05 zář 2007 11:06
Brno
PvvS píše:
Pac 15T nema napravama spojeny kola a tudiz jsou v kazdym podvozku 4 nezavisly motory, ktery je nutny naucit jezdit tak aby v oblouku jedna strana byla pomalejsi jak druha a na krizeni , pri propadu a moznym protoceni nepadal dotycny motor v rezimu jizdy do smyku.Uz vidensky ULF mel s timhle dost velky problemy a to mel jenom 2 kola v podvozku .. Na cely vuz je tedy potreba sladit 16 SYNCHRONNICH motoru tak , aby je nerozhazelo trebas ani esicko.

S tím už mají problémy i dvojwany. #-o

_________________________________
Jedu tam, kam mì veksle hodí :D


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
PvvS píše:
...
Ja sem v tomhle optimista. Kdyby nevedeli, jak to udelat, tak snad nebudou pouzivat tenhle pokrocilej pristup... Uvidime, uvidime. Snad uz co nejdriv. Odkdy se planuje zkusebni provoz bez lidi na nejake volne pristupne trati (Plzen, Praha), vi-li nekdo?

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
king666 píše:
Asi mi něco uniklo, ale proč by měly mizet T6? Půjdou do Pisárek?

Ne, alespoň v nejbližší době ne.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
PvvS píše:
Mista bude dost, jakmile zmizej T6. 15T mozna bude dobra tram, pokud se ji nekdy podari naucit jezdit jinak jak rovne a nepovazovat krizeni/vyhybku za smyk..
Asi mi něco uniklo, ale proč by měly mizet T6? Půjdou do Pisárek?

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Pac 15T nema napravama spojeny kola a tudiz jsou v kazdym podvozku 4 nezavisly motory, ktery je nutny naucit jezdit tak aby v oblouku jedna strana byla pomalejsi jak druha a na krizeni , pri propadu a moznym protoceni nepadal dotycny motor v rezimu jizdy do smyku.Uz vidensky ULF mel s timhle dost velky problemy a to mel jenom 2 kola v podvozku .. Na cely vuz je tedy potreba sladit 16 SYNCHRONNICH motoru tak , aby je nerozhazelo trebas ani esicko.


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
cože? to nechápu.... jaký křížení a výhybky za smyk??


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Mista bude dost, jakmile zmizej T6. 15T mozna bude dobra tram, pokud se ji nekdy podari naucit jezdit jinak jak rovne a nepovazovat krizeni/vyhybku za smyk..


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
byla by to lepší varianta než současné porschata.Třeba se dostanou i k nám do Brna.Jinak všude se píše že letos dojde 9 vozů,ale všichni mluví o jiném čísle.Z pověřených úst vypadne nakonec 13 porschat.Si říkám kam to v medlánkách chcou dát.


Offline
Uživatelský avatar

361
28 dub 2006 11:37
stověžatá
Smolda68 píše:
Njn pražák... Metro vychází myslím i v dalších větších městech Ostrava a další města...
Odpusťte tu troufalost, ale nějak jsem si prostě spojil Metro a Metro... :lol:
Ad Berlín: Faktem je, že kolem 15T (a pak ještě AGV) se tlačilo zdaleka nejvíc obecenstva. Na nezájem si tedy Škoda stěžovat nemůže...


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

665
18 zář 2007 15:40
Brno
Demon píše:
Ápropós, ono v Brně taky vychází Metro ? :shock:

Njn pražák... Metro vychází myslím i v dalších větších městech Ostrava a další města...

_________________________________
Až dosloužím, chci do šrotu!


Offline
19
09 čer 2008 21:02
Brno
něco z Berlína:
http://www.skoda.cz/holding/novinky/sku ... d2710.html


Offline
Uživatelský avatar

206
15 led 2008 20:51
taky Halasovo nám. a Štefánikova čt.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 319 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 05:50
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]