Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 10 z 208    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 208  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Hhoonnzzaa: Ty na to máš papíry a jezdíš s tím, že si to takhle dovolíš tvrdit?


Offline
121
01 úno 2009 22:40
Duš píše:
"protože na Zemědělskou vyjíždí bez problémů, pekařskou taky dávala bez problémů, Merhautovu taky a koneckonců jezdila i na 4 do Masarykove čtvrti."

Jak dlouho máte oprávnění na RT6? To, že vyjede na kopec neznamená, že ne bez problémů ... ale, ona má problém spíš z kopce!


Duš totálně mystifikuje, RT6 nikdy neměly a nemají problém s kopci. Samozřejmě jsem zažil řidiče, kteří s vozy RT6 neumí jezdit a pak se diví, když se jim to sklouzne, protože si myslí, že s tím můžou zastavovat jako s 13T. Občas mi taky přijde, že nevědí, na co mají v zásobnících písek. Nicméně samotný vůz i v plném obsazení nemá s kopci problém.

_________________________________
Tramvajové vozy RT6 na Facebooku: https://www.facebook.com/tramvajovevozyrt6


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Taky neznám důvod, proč není pro RT6 o víkendu vyhrazeno ani jedno pořadí. Nějaká vhodná linka by se určitě našla.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Rozumím, že může mít problémy s brzdama a z kopce, ale to nijak nevysvětluje to, proč může jezdit jen 1 vůz.
Personální obsazení? Takže na RT6 je proškolených jen pár řidičů? No tak potom to jo, ale myslím, že mít proškolených takový počet řidičů, že nemůže vyjet více vozů stejného typu současně (když ty vozy mám a dokonce jezdí), tak v tom vidím problém. Mít řidiče připravené na co nejvíc typů a možností - i v případě různých výměn a tak, aby byly flexibilní, to mi přijde jako základní věc, která mě vůbec nenapadla.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Duš: nemám protože jsem autobusák, ale zajímá mě to, nevím jaké má problémy z kopce, několikrát jsem s ní jel i z kopce a nepřišlo mi, že by to nebrzdilo nebo že by s tím řidič nějak bojoval aby to zastavil. Ale budu rád, když mi tento problém povíš a vysvětlíš.


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
"protože na Zemědělskou vyjíždí bez problémů, pekařskou taky dávala bez problémů, Merhautovu taky a koneckonců jezdila i na 4 do Masarykove čtvrti."

Jak dlouho máte oprávnění na RT6? To, že vyjede na kopec neznamená, že ne bez problémů ... ale, ona má problém spíš z kopce!


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
prototyp401
a co tak třeba použít myslivnu a popřemýšlet nad výrazem "personální obsazení" ?? Hm ... ??


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
To je pravda, pokud jsou plně funkční dva vozy, proč tedy nejezdí oba? Chápu, že třeba může bát problém v počtu proškolených řidičů, ale jinak nevidím problém na všechny linky kde jezdí K2 či 13T. Co se týká kopců, tak to asi takové terno nebude, protože na Zemědělskou vyjíždí bez problémů, pekařskou taky dávala bez problémů, Merhautovu taky a koneckonců jezdila i na 4 do Masarykove čtvrti.


Offline
Uživatelský avatar

757
27 úno 2015 21:19
Zlín
Eda píše:
Rez: Aktualne je vyhrazeno pro RT6 jen jedno poradi. Takze i pres provozuschopnost dvou RT6 je vozovna nemuze vypravit zaroven.

M: Neni pravda, ze by jednani nemela zadny vysledek. Je pravda to, ze DPMB bude ochoten vsechny RT6 prodat az s prichodem novych porsat, protoze ted se soucasnou vypravou je kazdy provozni vuz dobry. A tak se ceka...


Popravdě tomu pořád moc nerozumím, co je to za přístup. V druhé části příspěvku se píše, že každý provozní vůz dobrý, v první ale, že i když jsou provozni dva, vyjet může jen jeden. Ono je potřeba pro RT6 vyhrazovat pořadí? Proč prostě nevyjede na jekékoliv pořadí?


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
Škoda, nadějně vypadaly hned dva kurzy na d-1Jsem se těšil že mi bude hrčet pod okny. sarcastic

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
O víkendu bohužel žádný kurz vyhrazen nebyl.


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Mám dotaz. Jak je to s víkendovým vypravením RT6? Mají teď o prázdninách vyhrazený nějaký kurz? Kamoš přijede teď o prodlouženém víkendu z Prahy a rád by se svezl. Je v neděli či pondělí (svátek) šance?

Díky :wink:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Rez: Aktualne je vyhrazeno pro RT6 jen jedno poradi. Takze i pres provozuschopnost dvou RT6 je vozovna nemuze vypravit zaroven.

M: Neni pravda, ze by jednani nemela zadny vysledek. Je pravda to, ze DPMB bude ochoten vsechny RT6 prodat az s prichodem novych porsat, protoze ted se soucasnou vypravou je kazdy provozni vuz dobry. A tak se ceka...


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
Datel: Díky


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Ad odsávání: Trochu poupravím terminologii. Jde o nucené odvětrávání prostoru kompresoru. V dílnách určitě namontováno nebylo. Bylo doděláváno na vozovně, kvůli neustálému přehřívání kompresoru. Proč to nemá 1801 nebo 1803. Ty prošly jistými úpravami, kterými 1802 neprošla. Nejviditelnější rozdíl je patrný nahoře na čele středního článku. 1801 a 1803 mají ve skříni mřížku, kterou 1802 nemá a z toho vyplynula potřeba uvedené reko.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
ReZ píše:
To je smutné, velmi smutné. A já už se pomalu chtěl začít těšit na víc než jednu (optimisticky všechny tři) v ulicích... :-(


Na víc, než jednu současně na lince se netěš.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
89
06 led 2015 17:23
Nebylo to odsávání namontováno v dílnách v roce 2010, když se 1802 kompletovala?


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
mh: díky moc, smím se ještě optat proč to má jen 1802? co je na tom odsávání jiného? díky moc.M.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
M píše:
mh: jsou na prvním deklu na střeše na prostředním díle na straně dveří a směřují jakoby dolu a jsou dvě po stranách toho deklu, mám foto, ale moc velké tak mi to sem nejde nahrát, ale asi budeme myslet to samé, 1801 a 1803 to nemají a 1802 to po kompletní poslední reko taky neměla, až nyní. Kdy se to tam vůbec dávalo?


jj, to jsou výdechy odsávání.. nějakej ten rok už to tam bude, ale kdy přesně jsme to montovali si nevzpomenu -kitty-


Offline
Uživatelský avatar

771
12 bře 2009 21:57
kousek od Tasy
Fafner píše:
Předpokládám, že Brno, vzhledem k tomu, že 3 vozy jsou kompletní nebo téměř kompletní, chce více, než chce Poznaň dát, když stejně ty kompletní vozy téměř kompletně vyrabujou :D

prej kompletní ... sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic sarcastic


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
mh: jsou na prvním deklu na střeše na prostředním díle na straně dveří a směřují jakoby dolu a jsou dvě po stranách toho deklu, mám foto, ale moc velké tak mi to sem nejde nahrát, ale asi budeme myslet to samé, 1801 a 1803 to nemají a 1802 to po kompletní poslední reko taky neměla, až nyní. Kdy se to tam vůbec dávalo?


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
mh píše:
Taky bych to tak viděl, nicméně to se těžko dozvíme, sem to určitě nikdo psát nebude.

M ad. trubky: pokud myslíme to stejný, tak jde o přídavnou ventilaci kompresoru..


Přesně tak, ony už třeba nějaké výsledky jednání jsou, ale proč je sem psat? Šotouši to stejně neovlivní.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Taky bych to tak viděl, nicméně to se těžko dozvíme, sem to určitě nikdo psát nebude.

M ad. trubky: pokud myslíme to stejný, tak jde o přídavnou ventilaci kompresoru..


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Předpokládám, že Brno, vzhledem k tomu, že 3 vozy jsou kompletní nebo téměř kompletní, chce více, než chce Poznaň dát, když stejně ty kompletní vozy téměř kompletně vyrabujou :D

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
2809
01 úno 2006 10:39
To je pravda, je to škoda, uvidíme co bude dál, několikrát se tu psalo že probíhá jednání o odprodeji, ale žádníé výsledky stále nikde, by mě zajímalo jak takové jednání probíhá, to jedna strana něco navrhne a pak se čeká rok na odpověď? Já si jednání představuju tak, že se obě strany sejdou, diskutují o možnostech a pak je nějaký výsledek,ale toto mi připadá poněkud zdlouhvé. Nebo se snad nemohou domluvit?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5198 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 208  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 17:42
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]