Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 43 z 50    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 50  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
VS píše:
manil píše:
Dneska jsme s mauriciem byli prní brněnští šotouši, kteří jeli vlekem v provozu s cestujícíma. Vlek je super. Táhla ho 1560, jede nádherně, nekope, nevibruje jako Ostravský, ale při rozjezdu je poznat, jak se 1560 namáhá. Svezení doporučujeme všem, je to bomba 8-)


Kde těďka jezdí? Která linka, kterej kurz?

Vlek by měl do konce prázdnin jezditz na d-10. Dneska byl s 1560. Na d-10 jsou přes den 2 kursy z medlánek, o špičkách doplňujou pisárecký kloubáky (2 nebo 3 kurzy)


Offline
425
09 bře 2005 16:14
Líšeò
No, vlek + T3 má obsaditelnost přesně mezi K2 a 2xT3, takže myslím, že by se hodil nejvíc na d-9.. A jinak svezeníčko super... akorát je slyšet při rozjezdu a někdy při zastavení dunění a při rozjezdu trošku cuknutí (někdy).. Jinak jezdí na d-10 a to kurz před 01001, nevím, kolik tam jezdí kurzů... teda aspon neska tam byl... odjezd 17:31 od nádraží..


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
manil píše:
Dneska jsme s mauriciem byli prní brněnští šotouši, kteří jeli vlekem v provozu s cestujícíma. Vlek je super. Táhla ho 1560, jede nádherně, nekope, nevibruje jako Ostravský, ale při rozjezdu je poznat, jak se 1560 namáhá. Svezení doporučujeme všem, je to bomba 8-)


Kde těďka jezdí? Která linka, kterej kurz?


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
manil píše:
titlis píše:
Na které lince bude jezdit o víkendu a od září, taky bych si vy vyzkoušel, co reakce ostatních cestujících?

Většina cestujících poznala změnu, 1560 byla téměř prázdná a vlek nacpanej. Většina si mezi sebou vykládala "hele nová tramvaj" nebo něco v tom smyslu :-) Podle neověřených informací má jezdit od září na d-9 a o víkendu jsem slyšel že na d-3, ale té d-3 moc něvěřím, tam stačí o víkendu anitry.


No právě proto že .EV+vlek ma zhruba stejnou kapacitu jako anitra mozna trosku vyssi...takze misto anitry vlek proc ne?


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
titlis píše:
Na které lince bude jezdit o víkendu a od září, taky bych si vy vyzkoušel, co reakce ostatních cestujících?

Většina cestujících poznala změnu, 1560 byla téměř prázdná a vlek nacpanej. Většina si mezi sebou vykládala "hele nová tramvaj" nebo něco v tom smyslu :-) Podle neověřených informací má jezdit od září na d-9 a o víkendu jsem slyšel že na d-3, ale té d-3 moc něvěřím, tam stačí o víkendu anitry.


Na které lince bude jezdit o víkendu a od září, taky bych si vy vyzkoušel, co reakce ostatních cestujících?


Na které lince bude jezdit o víkendu a od září, taky bych si vy vyzkoušel, co reakce ostatních cestujících?


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Dneska jsme s mauriciem byli prní brněnští šotouši, kteří jeli vlekem v provozu s cestujícíma. Vlek je super. Táhla ho 1560, jede nádherně, nekope, nevibruje jako Ostravský, ale při rozjezdu je poznat, jak se 1560 namáhá. Svezení doporučujeme všem, je to bomba 8-)


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Predchozi prispevek jsem psal ja.
Omlouvam se, zapomnel jsem se prihlasit.
Ten mozny prejezd z d-6 na d-2 ma byt od Hrbitova v 20.32.


VS píše:
Takže dle nových JD platných od 8.8.2005 bude na d-3 celkem 9 kurzů z Medlánek (z toho jeden NP, asi K3.N), ale taky 6 kurzů z Pisárek :!: nechápu proč je potřeba na d-3 celkem 15 souprav(vozů), když tam vždycky bylo 11. .


Vypada to, ze vecer na d-3 prejede na St. Osade nekolik vozu K z d-2 (proto celkem 15 zatahu, ale stale kmenove jen 11 kurzu - snad 2-3 pisarecke). Dalo by se to vysvetlit snahou usetreni vozkm a vecer poptaku na d-3 vozy K v pohode zvladnou. Ale nemam to potvrzene.

Podrobneji k novym JR (na strankach Kordisu):
- d-2 - v prac. dnech odpadly nektere zatahy ze St. Osady (-> prejezd na d-3 ?)
- d-3 - vypada to, ze vetsina 2xT zatahne do 21.00 h (a pak vozy z d-2 ?)
- d-4 - pridan odjezd vecer do Obran, a jeden zatah z Obran posunut
- d-6 - odpadl posledni odjezd od Ustr. hrbitova, zrejme prejezd na d-2 (viz JR d-2, odjezd 21.32 od Hrbitova), snad medlanecky kurz (ale odkud potom zatahuje?)
- d-9 - 2 kurzy v prac. dnech vypravuji Medlanky (o tom uz je tu napsano dost)


Ráno jsem z autobusu zahlédl na zast. Životského vlek na d-10 s 1560, takže minimálně jeden v Brně je. Co ale bylo zajímavé, tak za vlekem stála ještě jedna T3 (a nebyla to R.EV). Z dálky pozoruhodná souprava :-)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Vzhledem ke dvoum informacím, které jsem dostal od různých zdrojů usuzuji, že druhý vlek opravdu dorazil do Brna.


Offline
Uživatelský avatar

460
29 lis 2004 18:44
16 km od Brna
Vzhledem k tomu že vlek momentálně nejezdí (aspoň poslední 3 dny), tak to byl on. Že by závada? Ještě tak aby poslali další vejce, aby to nedopadlo jak slavné RT6.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
spíš bych to viděl, že náš vlek odvezli a že to co všichni viděli byl 1301. Ale nevím...uvidím co píšou na k.reportu dál :o) až s k tomu v mejlu dopracuju


Naposledy upravil Igor Mauricio dne 05 srp 2005 17:17, celkově upraveno 1

Offline
9986
15 led 2005 23:41
ad Izzy : no na k-reportu sem četl, že je to opravdu druhý vlek. Podle mě je to ale blbost, drážní úřad to ještě stále může škrtnout a budou tu dva nové sklady mechaniků :))


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
mauricio píše:
chlapci, psal mi kámoš, že právě viděl nějaký VV60LF na náklaďáku směr Kr.Pole. Nevíte, čí to je a co to je?


Vzhledem k tomu že DPmB má dostat minimálně ještě jeden vlek možná to byl on...jen mi přijde trochu divné že by dorazil druhý exemplář tohoto velice zajímavého vozidla ještě předtím než bylo homologováno vozidlo první... :?:


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
manil píše:
VS píše:
Podle k-repu bude vlečňák od 1.9 na d-9 a o víkendech na d-3. Od příštího týdne s cestujícími na d-10!

Že bude na d-9 se mě moc nezdá, protože všechny kurzy na d-9 jsou z Pisárek a na d-3 o víkendech je to nesmysl. O víkendech jsou na d-3 K2 z medlánek i z Pisárek a jedna Anitra, těžko by tam cpali vlek. O víkendu to podle mě dají na d-1 a přes prac. dny asi na d-3 nebo d-12/13, nic jínýho mě nenapadá


Dle nových JD na stránkách Kordisu májí být na d-9 minimálně 2 kurzy z Medlánek.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
VS píše:
Podle k-repu bude vlečňák od 1.9 na d-9 a o víkendech na d-3. Od příštího týdne s cestujícími na d-10!

Že bude na d-9 se mě moc nezdá, protože všechny kurzy na d-9 jsou z Pisárek a na d-3 o víkendech je to nesmysl. O víkendech jsou na d-3 K2 z medlánek i z Pisárek a jedna Anitra, těžko by tam cpali vlek. O víkendu to podle mě dají na d-1 a přes prac. dny asi na d-3 nebo d-12/13, nic jínýho mě nenapadá


Offline
9986
15 led 2005 23:41
chlapci, psal mi kámoš, že právě viděl nějaký VV60LF na náklaďáku směr Kr.Pole. Nevíte, čí to je a co to je?


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Takže dle nových JD platných od 8.8.2005 bude na d-3 celkem 9 kurzů z Medlánek (z toho jeden NP, asi K3.N), ale taky 6 kurzů z Pisárek :!: nechápu proč je potřeba na d-3 celkem 15 souprav(vozů), když tam vždycky bylo 11. Jinak na d-9 mají být 2 kurzy z Medlánek, jeden z toho bude určitě T3+VV60LF, garantovaný NP kurz vypadá na Anitru a zatahuje přes d-11 do Pisárek. Co ostatní kurzy? Kolik tam bude 2xT? 4 z Pisárek jako teď + 2 z Medlánek nebo 2 Pisárky a 2 Medlánky( jeden z toho s VV60LF)? Určitě se to už ví, když je to v JD.


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
tramvaják píše:
VS píše:
Podle k-repu bude vlečňák od 1.9 na d-9 a o víkendech na d-3. Od příštího týdne s cestujícími na d-10!

A bude patřit Medlánkám nebo Pisárkám?


Řekl bych, že zůstane Medlánkám. na d-9 se asi změní JD, třeba budou na ostatních kurzech medlánecký 2xT místo pisáreckých, určitě se budou aspoň částečně medlánky podílet na vypravování této linky. O víkendech bude na medláneckých spojích d-3 místo K2P.


VS píše:
Podle k-repu bude vlečňák od 1.9 na d-9 a o víkendech na d-3. Od příštího týdne s cestujícími na d-10!

A bude patřit Medlánkám nebo Pisárkám?


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Podle k-repu bude vlečňák od 1.9 na d-9 a o víkendech na d-3. Od příštího týdne s cestujícími na d-10!


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
manil píše:
V Ostravě je problém s vlekem takový, že musí najet 60 dní bez poruchy brzd, což je pro vlek celkem nemožná věc :-) . Aktuální stav je takový, že má najeto 10 dní, protože asi před dvěma týdny někde nedobrzdil. Doufám, že u nás to nebude podobné. Řekl bych, že jinak jsou v Ostravě dojmy z vleku spíše pozitivní než negativní :-)

Dle drazniho zakona musi nove vozidlo podstoupit test spolehlivosti -> tedy 60 dnu bez jakekoliv zavazne poruchy. Takze nejde jen o brzdy, ale i dalsi soucastky. Nad nejakymi drobnostmi se obvykle zavrou oci.

Je jedno, jestli tech 60 dni najezdi v Ostrave, nebo v Brne. Pro schvaleni typu to staci najezdit jen jednim vozem.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
:-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 50  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:28
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]