Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 3 z 16    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Další
Autor Zpráva
Offline
26
20 úno 2018 11:44
morgul píše:
Tak přítelkyně prý právě předjela nějakou šalinu na dálnici... tak už to sem asi jede.

Ano, už stojí v Medlánkách.


Offline
Uživatelský avatar

185
19 zář 2007 19:46
Tak přítelkyně prý právě předjela nějakou šalinu na dálnici... tak už to sem asi jede.

_________________________________
Brno, město vědy a techniky


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2489
28 lis 2007 23:00
Brno
Rem píše:
A ještě nám jedna chybí ne? Já jen že se nějakej černej pták kasal, že tu do konce dubna bude všech pět kusů.

Někde se psalo, že poslední pátý kus bude do konce května.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
A ještě nám jedna chybí ne? Já jen že se nějakej černej pták kasal, že tu do konce dubna bude všech pět kusů.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

3340
13 lis 2004 11:58
V rámci předávání do stavu (vozy během zkušebního provozu nebyly v majetku DP) probíhá "odstraňování much". Nově došlé vozy navíc budou čekat na papíry..


Offline
Uživatelský avatar

6900
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jaký je teď plán výpravy/zařazování do provozu 45T? Koukám, že probíhají celkem živelně cvičné jízdy, ale vypravení na linkách je prázdnější, než noty na buben.


Offline
7105
27 úno 2010 07:40
Ano, přesně v sedm.


Offline
Uživatelský avatar

6900
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Existuje stále o víkendu, i po změně JŘ, zatahující spoj kolem sedmé večerní z NB, na jehož kurzu se může pohybovat 45T?


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Dělala tam brzdovky.


Offline
7105
27 úno 2010 07:40
1723 právě táhne 1763 z Pisárek směr Medlánky.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2489
28 lis 2007 23:00
Brno
Kari píše:
Něco se v Plzni chystá...

Však už je načase.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Něco se v Plzni chystá...


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
P.Haluza a spol: díky všem za pomoc. Nakonec se podařilo odlovit 1761 v úterý 4. dubna před Rondem. Stroj vedla sympatická řidička, která mě nechala omrknout interiér, dokonce došlo i na provozní situaci s rychlobrzdou po poklesu napětí. Jízda tichá a příjemná nejen po Křence, i při plném výkonu mezi Bělohorskou a Novolíšeňskou. Interiér se zdá být celkem pohodlný. Bohužel všude pod sedačkama bedny, takže se psem můžu sedět jedině u protisměrných dveří nebo na nějaké čtyřce, pokud ji zaberu skoro celou, max. dva lidi a pes, ale chápu, že bylo potřeba využít každý kus interiéru. No a jako obvykle chybí závětrné clony, které prý třeba ve 40T pro Plzeň normálně najdete. Tohle je věc, která mi vadí i u Draka, že chybí clony a ve větrném počasí táhne všude možně.
Jinak na mě dýchla inspirace Drakem v interiéru ohledně otočení sedaček ke dveřím a ještě pár věcí.
Jiné je rozložení tlačítek otevírání dveří, že jen na křídle venkovních dveří u kabiny řidiče je placaté kulaté tlačítko na pravé straně při pohledu zevnitř, přitom v Drakovi i 13T je na jednokřídlovkách tlačítko vždycky na levou ruku blíž sloupku kabiny řidiče a dvoukřídlovky tlačítko na křídle nemají vůbec, to je asi jediná věc, kterou jsem nějak nepochopil, proč.
Takže až na drobné detaily spokojenost a těším se na další přírůstky. A řekl bych, že oproti Drakovi se dá pozorovat méně vrtivá jízda třeba po Renneské nebo Nových sadech.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

561
28 čer 2008 10:20
Brno
Včera se potkala jedna 45T se srnou.. Všichni to zdárně přežily :D


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
P.Haluza: Děkuju, vyzkouším ten předposlední odjezd.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Pokud to bude na 00820, tak z Bohunic 10:30, 12:10, 13:50, 15:30, 17:10 a 18:47 do maštale.


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Vypadá to, že budu mít chvíli čas v sobotu odpoledne kolem 16:30 až 17:40, nemohl by mi někdo říct odjezdy 45T ze špitálu směr nádraží? Nebude na špitále náhodou zase okolo 16:48? Díky moc, chci si projít interiér. Zatím na osmičce vždycky vychytám kachny obou verzí.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Kamery jsou nutnost, nejenom pro zvědavce, ale čekal jsem nějakou oplocenku a domek s ##MLUVÍM SPROSTĚ## a ostrahou, kdyby se tam stálo pravidelně. Tak snad se to časem prosadí. Rozhodně jsem svoje poznámky nemyslel tak, že by šlo o nevyužitou plochu nebo úplně zbytečný peníze. Spíš jsem to myslel tak, že kdyby se ta plocha nevyužívala fakt vůbec, že by šlo o vyhozený peníze v nějakém čase...

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Třeba teď je tam odstavený jeden vůz. A bude tam stát do půlnoci. A pro zvědavce, jsou tam kamery.


Online
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Odstavné koleje u špitálu se v současné době plánovaně v pravidelném provozu nevyužívají. Docela se ale hodí v případě mimořádností (a už se to několikrát od prosince ukázalo), například pro odstavení vadného vozu nebo při nějaké větší nepravidelnosti, kdy je potřeba poskládat vozy tak, aby odjely zpátky do města tak, jak mají.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
B1: ale zase si vykládáš něco, co není pravda. Já se jen ptal spolu s ostatníma, jestli se ty koleje na odstav využijou už v současné době, a ne až někdy, až tady, babičko, nebudete.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
Teď nadáváte, že ty koleje jsou, a nic se tam neodstavuje. Až tam bude potřeba něco odstavovat, tak byste nadávali, kdyby tam nebyly.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
Na odstavení trhačky by se ty koleje hodit časem mohly :)

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Čekání v tunelu jsem zažil opakovaně, většinou tak minutu, než odjelo nějaké jiné pořadí, takže souhlasím. Spíš mě zajímalo, jestli se odstav fakt využije aspoň ve dne na delší pauzy.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

341
31 kvě 2016 10:01
Brno
Cracatit píše:
No a nejsou to pak trochu vyhozený prachy, když tam odstav stojí a šaliny ne?

Pokud by se interval d-8 vrátil před rok 2019 (což by současné přecpané šaliny potřebovaly jako sůl), tak ty odstavné koleje využití najdou.
Již nyní se stává, že čeká šalina v tunelu i tři minury, protože nástupiště jsou obsazené.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 390 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 13:07
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]